Şimdi Ara

Sony Xperia serisi için Android 4.0 ICS yol haritası yeniden gündeme geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
22.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia serisi için Android 4.0 ICS yol haritası yeniden gündeme geldi

Google'ın mobil işletim sistemi Android desteğini arkasına alan Sony Xperia serisi için Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' yol haritası bugün itibarıyla tekrardan gündeme geldi. Sony Mobile'ın hazırladığı blogda geçen bilgilere göre Ice Cream Sandwich güncellemesinden faydalanma şansına ilk olarak Xperia Arc S, Xperia Neo V ve Xperia Ray kullanıcıları erişecek. Bu modeller için güncellemenin nisan ayının ortasından itibaren yayınlanmaya başlayacağı bildiriliyor.

Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Active ve Live with Walkman kullanıcıları ise mayıs sonu - haziran başına doğru güncellemeye kavuşacak. Sony'nin Las Vegas'da düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda tanıttığı Xperia S modeli için güncelleme 2012 yılının ikinci çeyreğinin sonuna doğru yayınlanacak. Elbette verilen tarihlerin ülkeden ülkeye, operatörden operatöre değişebileceğinin altını çizmekte fayda var.

• Güzel gelişme...
  • iyiki neo v almışım :)
  • Arc's var Çıksın artık
  • X10 larin papucu dama atildi artik :((
  • Mayıs sonu haziran başı nedir ya bir sürpriz bekliyorum sonyden
  • Ray kullanıcısıyım, hadi be sony yap bi güzellik
  • Sonucunda beklentilerimizi karşılasın da ne zaman çıkacağı önemli değil. Oldukça kararlı ve hızlı bir ICS istiyoruz Sony'den. Neler yapacağını göreceğiz.
  • mart sonu dediler,şimdide nisan ortası diyorlar,inşallah mayısa sarkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Sonucunda beklentilerimizi karşılasın da ne zaman çıkacağı önemli değil. Oldukça kararlı ve hızlı bir ICS istiyoruz Sony'den. Neler yapacağını göreceğiz.

Konuyu acan arkadas mesakjın diger bolumlerini koysaydı ics nin bizim icin pek te kararlı olmicani gorurdunuz.
    http://www.xperiablog.net/2012/03/30/sony-mobile-discusses-the-pros-and-cons-of-upgrading-to-ics/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom-karınca -- 31 Mart 2012; 0:25:40 >

• Xperia S güncelleme tarihi neden en sonda amiral gemi diyor en son güncelleme veriyor
  • neo V ile birlikte beklemedeyiz :)
  • daha zaman varmış ya ben daha erken bekliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

neo V ile birlikte beklemedeyiz :)

+1
  • Inşallah 1 nisan şakası felandir
    geç gelsin ama stabil olsun yeter
  • Madem günleri belirleyemiyorsunuz bari başından belirtmeyin şu günleri. 'Mart sonu gelecek ' demeyi biliyorlardı şimdi haziran başı olmuş. Xperia Arc S'e gelirken yanı sıra Xperia Arc'ye çıksa ne olacak sanki ikisininde arasında işlemci hızı bakımından hiç fark yok denilebilir.
  • bir xperia s sahibi olarak bu mesaj yüzünden hayal kırıklığına uğradım ilk olarak ics nin xperia s e gelmesini beklerdim fakat nedense en sona atmış boşuna aldık telefonu bence millet ics kullanırken biz eskide kalacaz sony ayıp ediyor böyle yaparak
  • Saçmalığa bak ya herkes önce yeni modeli günceller arc s için nisanda xperia S için 2. çeyrek diyo ya bu nasıl iş
  • Bizim galaxy w donanimi yetersiz diye alamiyormus. Daha da samsung almam
  • Arkadaslar neden hemen celalleniyorsunuz ki? Adamlar belki xperia s ' e saglam bir sistem yapiyorlar ondan oturu gec cikariyorlar. Neden bu kadar sabirsizlaniyorsunuz android 2.3, android 3.0 kirmasi bir sistem icin anlamak mumkun degil. Ben cikan surumun saglam stabil olmasindan yanayim, isterseler gec cikarsinlar ama saglam cikarsinlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.