Şimdi Ara

HTC One serisi gelecek hafta Avrupa'da piyasaya çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
4.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One serisi gelecek hafta Avrupa'da piyasaya çıkıyor

HTC'nin Barselona'daki MWC 2012 fuarında tanıttığı Tegra 3 ve Snapdragon S4 yongada sistemlerinin ilk örneklerini barındıran One serisi için bugüne kadar kesin bir çıkış tarihine işaret edilmese de gelecek hafta satışlara Avrupa'da başlanacağı bildirildi.

Unwired sitesi tarafından yapılan habere göre Almanya, Avusturya ve İsviçre'nin olduğu Orta Avrupa bölgesinde perakende mağazalarında Android 4.0'lı One serisi gelecek hafta satışa sunuluyor. Daha önce İngiliz O2 operatörü de One X modelinin satışına 5 Nisan itibariyle başlayacağını belirtmişti.

1.5GHz hızında çalışan 4+1 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 işlemcili, 4.7 inçlik HD SLCD-II ekranlı, 1GB RAM bellek ve ImageSense teknolojisine sahip HTC One X serisinin fiyatı 599 Avro - 800$ olarak belirlendi.

1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 yongada sistemi, 4.3 inçlik 960 x 540 piksel çözünürlükte ekran, 1GB RAM, ImageSense teknolojisi özellikleri sunan HTC One S modeli 499 Avro - 670$ fiyat etiketine sahip.

1GHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, 512MB RAM, 3.7 inçlik WVGA Gorilla Glass ekran, 4GB kapasite, ImageSense teknolojisine sahip One V modeli ise 299 Avro - 400$ şeklinde raflarda boy gösterecek.

Daha önce 28nm mimarisine sahip yongaların üretiminde problemler yaşandığı belirtilmişti. Ancak bu sorun HTC'nin takvimini etkilememişe benziyor. Bu bakımdan Nisan ayı ortalarında ülkemizde de One serisini görmeye başlayabiliriz.

• One X ile galaxy s3 kapisacaga benziyor. Bakalim ulkemizdeki fiyatlandirmalari ne olacak merakla bekliyorum. Artik yuksek fitaya oyle alistik ki 2200 TL nin altinda olursa alinabilir :D
  • Almanya ve Fransa'da çıktı bile. Engadget sitesinde unboxing videosu bile var.
  • "Asgari ücretçi"lere gün doğacak. Yurt dışında bile 599€ :)
  • Fiyatları görünce cebe yakın bölgelerde karıncalanma hisseden oldu mu? :)
    One S çok iyi özellik ve tasarım olarak da, SD kart girişi olmayan telefon alınmaz kanımca.
    2. el Galaxy S aldım, 16 gb da hafıza kartı. ICS de yükledim (custom) daha çok götürür özellikleri One V'den iyi:) Wolfson ses çipi (voodoo sound ile) de çok iyi. Bu fiyatları bakılmaz 600 liraya temiz i9000 alınır o kadar zengin miyiz, bu fiyatlar uçuk..
  • Pahalı. O fiyata galaxy note alırım
  • Samsung Galaxy S3 ü görebilseydim hangisini alacağıma karar verirdim S3 ü bekleyip öyle kıyaslamak daha mantıklı olacak.
  • ONE XL niye satılmıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

ONE XL niye satılmıyor ?

ONE XL LTE yongasına sahip, o'da ülkemizde kullanılmıyor.

HTC ONE X ülkemizde 2000 TL civarında satılacak.

Bu saatten sonra HD ekran çözünürlüğünde satılmayan üst düzey telefonları almak yanlış olacaktır. O yüzden sadece HTC ONE X telefonu her özelliğiyle güncel teknolojiye sahip.
  • one xl galiba sadece amerikada satılacak.
    SGS3 - oneX - New i-phone bu üç telefonu karşılaştırıp ona göre karar vericem. o zamana kadar S2 işimi görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 30 Mart 2012; 17:03:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkadem

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

ONE XL niye satılmıyor ?

ONE XL LTE yongasına sahip, o'da ülkemizde kullanılmıyor.

HTC ONE X ülkemizde 2000 TL civarında satılacak.

Bu saatten sonra HD ekran çözünürlüğünde satılmayan üst düzey telefonları almak yanlış olacaktır. O yüzden sadece HTC ONE X telefonu her özelliğiyle güncel teknolojiye sahip.

LTE olduğunu biliyorum.Fiyatı ne kadar onu merak ettim.Türkiyede LTE yok diye telefonu türkiyede kullanılamaz diye bişey yok..Sadece satılmaz resmi yollarla.....

XL Qualcomm S4 Soc una sahip Normal One X e göre daha performanslı ve pil yönünden daha iyi 28nm olduğu için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 30 Mart 2012; 17:47:21 >

• HTC One serisi, inşallah HTC'nin elinde patlamaz :/
  • ONE S nin tek kusuru çözünürlük.Hd olsaydı güzel olacaktı.Yinede Ülkemize satışa çıkınca sensation u satıp alıcam.Hem boyut hem performans anlamında ONE serisinin en iyisi

ONE X te güzel fakat tegra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SensatiOX -- 30 Mart 2012; 18:57:55 >
  • HTC şu telefonun boyutlarını da küçültse iyi olacaktı,4.7" epeyce büyük.Burada bakalım kaçtan satarlar.
  • arkadaşlar one x alacaktımda bu beats audio kulaklıkları vermemeleri kafamı karıştırıyor...kulaklık vermeyecekse beats auidionun ne anlamı kalıyor.d.d.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

HTC One serisi, inşallah HTC'nin elinde patlamaz :/

ben iyi satacagini dusunuyorum,
    insallah 2 ay sonra One XE, SE ya da VE aciklamazlar.
    Gerci CEO artik daha az model yapacaklarini soylemisti, gorecegiz
  • Bir telefon alırken en çok dikkat edilmesi gereken şey, 3 ay sonra keşke bunu değil de yeni çıkanı alsaydım dememek, HTC ONE X uzun süre bunu dedirttireceyini sanmıyorum :)
    En az 2 yıl rahat götürür
  • herkes performansı daha yüksek telefon diye diye delircek. o 4+1 çekirdeği zorlayacak uygulama vs. yoksa ondan daha üstününü beklemek boşa. bu tellerdeki donanım zaten şuan bu siteleri görüntüleyen bu yorumları atan çoğu kişinin pc sinde yok ben dahil :) telefonu alıp cs 5,5 ta kurgumu yapacaksınız amacınız ne :)
  • HTC bu SLCD ile devam ederse bişey yapamaz.Kimsenin beğenmediği HUAWEİ bile IPS ve Super AMOLED kullanıyor.Sen git 2000TL ye telefon al oda sLCD olsun.Olacak iş değil.
  • Bu ne yaa?

Bir tanesi iPhone 4s'in çıkış fiyatından pahalı, diğeri de neredeyse denk.

Android 5.0 güncellemesi günü geldimi de kök söktürürler artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.