Şimdi Ara

....... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
19
Favori
30.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black_flood

vatan ucuz deniyor ama gelip geçici fiyat ve ayrıca oradaki gibi tek seferde bilemem arkadaşın durumunu ama 5000 adet çekerse stok bir modelden vatandan daha ölü fiyata satabilecektir buna emin olabilirsiniz. distirbüyör kotayı doldurmanın peşinde en az 5000 adet alınan ürünler çok büyük fiyat indirimleri söz konusu. vatanın sattığı ürünlerden sadece ilk 1500 tanesi masraf ve maliyete geri kalanıda diğer gider ve çalışan masraflarına gidiyor.

türkiyede serbest piyasa adındaki saçmalık yerine yurt dışındaki gibi ufak farklılıklar olacak şekilde sabit piyasa uygulansaydı fiyat konusu 2. plana öncelik servis ve hizmete verilirdi 1. planda.

bu düşüncenin gerçek olmadığını umarım. eğer piyasa serbest olmasaydı şu anda en kazık firma teknosanın fiyatları bile ucuz gelirdi

• kachus kullanıcısına yanıt
    hayırlı satışlar hocam .

aoc e2262vw düşünüyorum nasipse..
    Anladığım kadarı ile sıfır-kutulu-faturalı-garantili ama 1 ölü pixeli var..
    Garantisi nasıl oluyor firmanın garantisi mi, sizin garantiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

hayırlı satışlar hocam .

aoc e2262vw düşünüyorum nasipse..
    Anladığım kadarı ile sıfır-kutulu-faturalı-garantili ama 1 ölü pixeli var..
    Garantisi nasıl oluyor firmanın garantisi mi, sizin garantiniz mi?

pm ile cevaplandı...
  • slm bana 22" LED FULL HD (1920-1080) bir monitor lazım, 2.el de olur panel haric arızalı da olabilir, uygun rakama bulunabilir mi? ( bana paneli lazım sadece)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCORPION07

slm bana 22" LED FULL HD (1920-1080) bir monitor lazım, 2.el de olur panel haric arızalı da olabilir, uygun rakama bulunabilir mi? ( bana paneli lazım sadece)

yok maalesef.
  • @
    kachus

Asus Vg248QE var mmı hocam varsa fiyatın ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AssassinOrhan

@
    kachus

Asus Vg248QE var mmı hocam varsa fiyatın ne kadar ?

yok maalesef.
  • Halen satista olanlarin duvara montaj imkanlari var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E2461Fwh model monitör aldım bi kaç gün kullandıkdan sonra ışık sızması fark ettim her ne kadar alışırım dediysemde alışamadım ve değişim istedim ama yapmadılar.

.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 25 Mart 2014; 19:36:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryujinjakka

E2461Fwh model monitörü aldım sonuç olarak hem monitörden hem hizmetten hemde fiyatında gayet memnunum :)

iyi günlerde kullanın...
  • daha düşük fiyatlı lcd monitörleriniz varmıdır. Esnaf bir arkadaşa hediye etmek üzere almayı planlıyorum. Karlı ekranlı bir lcd de çalışıyor aylardır.
  • PS4 bağlayabileceğim monitör arıyorum, LED olursa çok makbule geçer, elinize varsa fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen1903

PS4 bağlayabileceğim monitör arıyorum, LED olursa çok makbule geçer, elinize varsa fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Teşekkürler.

E2461Fwh model olabilir...
  • quote:

E2461Fwh model monitör aldım bi kaç gün kullandıkdan sonra ışık sızması fark ettim her ne kadar alışırım dediysemde alışamadım ve değişim istedim ama yapmadılar.

Buraya gelip değiştirdiğimiz monitör neydi üstad.
    Başka yerden aldığın monitörümü değiştirttin bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kachus

quote:

E2461Fwh model monitör aldım bi kaç gün kullandıkdan sonra ışık sızması fark ettim her ne kadar alışırım dediysemde alışamadım ve değişim istedim ama yapmadılar.

ya hocam bırakın Allahınızı severseniz verdiniz monitörün paneli arızalı bide utanmadan imza attırıp üstüne yazı yazmışssınız ürün 2 haftadır servisde değişim yapılıo ürün seri numarasıyla tecpro.com dan girip sorgulayın nasıl değiştirdinizi unuttunuz herhalde yalvar yakar değiştirdiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kachus

quote:

ya hocam bırakın Allahınızı severseniz verdiniz monitörün paneli arızalı bide utanmadan imza attırıp üstüne yazı yazmışssınız ürün 2 haftadır servisde değişim yapılıo ürün seri numarasıyla tecpro.com dan girip sorgulayın nasıl değiştirdinizi unuttunuz herhalde yalvar yakar değiştirdiniz

Sen monitörü pixelli diye aldığını unuttun herhalde. ışık sızması var dedin öyle dedin böyle dedin, yeni aldım dedin, vicdanım el vermediği için garantiye göndereceğin cihazı değiştirdim sana. Ama keşke değiştirmeseydim.
    Sen monitörün imalatını bizim yaptığımızı falan zannediyorsun herhalde. Monitörün paneli arızalıysa veya arızalandıysa garantiye gönderirsin yaparlar.
    Bide utanmadan değiştirmediler yazmışsın ondan sonra yalvar yakar değiştirdiniz diye yazmışsın. Senin nasıl niyetli olduğun verdiğin cevaplarından belli.

• tamam hocam siz kusursuz mal sattınız çok memnunum ondan elim ayağım durmuyor fantezi olsun diye garantiye filan yolluyorum ben pikselli aldığımı inkar ediyorum sanıosunuz ama etmiyorum BEN MONİTÖRÜMÜ ÖLÜ PİKSELLİ ALDIM AMA BU BAŞKA SORUNLARA KATLANICAĞIM anlamına gelmiyor siz bi ürün sattınız ben uğraştım haladaha uğraşıyorum benim üstüme konuşmaya gerek yok benim işim fitnelik olsa bu yazıları 2 hafta önce okuyor olurdunuz hem konunuza balta vurmamak amaçlı hemde laf yarışına girmemek için hiç birşey yazmadım ama siz yok değiştirdiniz neydi filan yazmışınız değiştirdiğim monitör daha beter çıktı aldığıma da alacağıma da pişman oldum lafı uzatmaya gerek yok

Tr bilgisayardan aldığım monitörden memnun değilim garantilerde sürünüyo aldığım ürün olay bu. Kimse yeni aldığı monitörü garantiye yollamak istemez. Utanma olayından kastım şudur; ben ürünü değiştirdiğimde imza atın dediniz bende ürünü değiştirdiğimiz için atıyorum sandım attım sonra monitörü kontrol ederken uzatıldı garanti kağıdı cebime koydum monitörü servise gönderirken bir baktım arızalı yada hasarlı üründe değişim olmaz diye bir yazı ben sizden arızalı ürünmü aldım? ben sizden hasarlı ürünmü aldım ? Ben sizden ölü pikselli ürün aldım monitörü almadan öncede mesajlarda sorduğumda ürünün 1 tane ölü piksel harici bi sıkıntısı olmadığını garanti ettiniz. Bunlar tamamen benim aptallığım sizin herhangi bir suçunuz yok o yüzden konuyu uzatmak istemiyorum ama siz hala siz sorunsuz bir ürün satmış gibi yazılar yazıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 18 Nisan 2014; 22:02:33 >

• quote:

tamam hocam siz kusursuz mal sattınız çok memnunum ondan elim ayağım durmuyor fantezi olsun diye garantiye filan yolluyorum ben pikselli aldığımı inkar ediyorum sanıosunuz ama etmiyorum BEN MONİTÖRÜMÜ ÖLÜ PİKSELLİ ALDIM AMA BU BAŞKA SORUNLARA KATLANICAĞIM anlamına gelmiyor siz bi ürün sattınız ben uğraştım haladaha uğraşıyorum benim üstüme konuşmaya gerek yok benim işim fitnelik olsa bu yazıları 2 hafta önce okuyor olurdunuz hem konunuza balta vurmamak amaçlı hemde laf yarışına girmemek için hiç birşey yazmadım ama siz yok değiştirdiniz neydi filan yazmışınız değiştirdiğim monitör daha beter çıktı aldığıma da alacağıma da pişman oldum lafı uzatmaya gerek yok

Tr bilgisayardan aldığım monitörden memnun değilim garantilerde sürünüyo aldığım ürün olay bu. Kimse yeni aldığı monitörü garantiye yollamak istemez. Utanma olayından kastım şudur; ben ürünü değiştirdiğimde imza atın dediniz bende ürünü değiştirdiğimiz için atıyorum sandım attım sonra monitörü kontrol ederken uzatıldı garanti kağıdı cebime koydum monitörü servise gönderirken bir baktım arızalı yada hasarlı üründe değişim olmaz diye bir yazı ben sizden arızalı ürünmü aldım? ben sizden hasarlı ürünmü aldım ? Ben sizden ölü pikselli ürün aldım monitörü almadan öncede mesajlarda sorduğumda ürünün 1 tane ölü piksel harici bi sıkıntısı olmadığını garanti ettiniz. Bunlar tamamen benim aptallığım sizin herhangi bir suçunuz yok o yüzden konuyu uzatmak istemiyorum ama siz hala siz sorunsuz bir ürün satmış gibi yazılar yazıyorsunuz

Konuyu baltalamamak ve fitne yapmamak için buraya yazı yazmadım ne demek, 19 mart da yaptığın herşeyden memnunum yorumunu, 25 martda monitörünü değitirdiğimiz halde; ""monitör aldım bi kaç gün kullandıkdan sonra ışık sızması fark ettim her ne kadar alışırım dediysemde alışamadım ve değişim istedim ama yapmadılar"" diye değiştirmişsin ve ben dün gördüm. yorumlarını niye değiştirdin çünkü aldığında herşey güzeldi monitörde sıkıntı çıktı TR Bilgisayar kötü oldu. Sen istiyosunki senin aldığın hiçbirşey bozulmasın, elektronik cihaz bu 1 günde de bozulur 5 senede de bozulur. Ben 5-6 senedir burda pixelli monitör ve diğer ürünleri satıyorum kimseyle sorun yaşamadım sorun çıkanında sorununu çözmeye çalıştım, beni bilen bilir. Senin bile ilk aldığın monitörü yakınmalarından sonra 1 hafta 10 gün kullandığın monitörü değiştirdim, gönder garantiye ışık sızmasına baksınlar derdim.
    Ama sen art niyetli olduğun için değiştirdiğim monitördede sıkıntı çıktı. ve emin olki o monitörden hayır göremeyeceksin.
    Bu arada pixelli ürün sattığımızda her faturanın üzerine özürlü ve defolu üründür diye yazmamız gerekiyor biz yazmıyorduk ama senin sayende yazıyoruz artık.
    Daha sana cevap yazmıycam bizim alnımız ak gönlümüzde pak. Allah işini rast getirsin.

• Aoc 27" ekrani aldim arkadaş 3 ölü piksel var demişti aradım ama bulamadım henüz nerede olduğunu. Çok ilgili bir arkadaş kargo firması sıkıntı çıkardı arkadaş ilgilendi ve sorun halloldu teşekkürler tekrar alışveriş yapmak dileğiyle kendinize iyi bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyacell

Aoc 27" ekrani aldim arkadaş 3 ölü piksel var demişti aradım ama bulamadım henüz nerede olduğunu. Çok ilgili bir arkadaş kargo firması sıkıntı çıkardı arkadaş ilgilendi ve sorun halloldu teşekkürler tekrar alışveriş yapmak dileğiyle kendinize iyi bakın

teşekkürler, iyi günlerde kullanın...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.