Şimdi Ara

Koşubandı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mesleğim sebebiyle oldukça hareketsizim..
    Yaş 28 ,boy 1.88 , kilo 88..
    Üniversite bittikten sonra 2-3 yıldır bariz birşekilde göbek oluşmaya başladı..

Koşu bandı almaya karar verdim işyerime.. Gördüğüm kadarıyla bir hevesle alıp ,kullanmayan çok kullanıcı var. O yüzden ikinci el almayı düşünüyorum...

Bu ikisini bulabildim. İkiside yaklaşık 800TL civarı..
    Hangisini tavsiye edersiniz.. Veya ikisinide alma ,o fiyata ikinci el yerine ,sıfır şunu alabilirsin dediğiniz bir marka ,model varmı?

VOİT GREEN FİT
    DUNLOP X8

Şimdiden teşekkürler..

• kardeşim bi hevesle alırsın kullanırsın 1-2 ay sonra köşede durur havalar ısınıyor çık dışarı koş yada bi fitness salonuna yazıl okadar paran boşuna gitmesin
  • Peki bu iki model arasında hangisini tavsiye edersiniz.. Dışarıda koşma veya fitness salonu iş sebebiyle şimdilik zor gibi..
  • voit i alabilirsin
  • ama hepsiburada da indirimler var ordakilerede bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mboyaci

Arkadaşlar mesleğim sebebiyle oldukça hareketsizim..
    Yaş 28 ,boy 1.88 , kilo 88..
    Üniversite bittikten sonra 2-3 yıldır bariz birşekilde göbek oluşmaya başladı..

Koşu bandı almaya karar verdim işyerime.. Gördüğüm kadarıyla bir hevesle alıp ,kullanmayan çok kullanıcı var. O yüzden ikinci el almayı düşünüyorum...

Bu ikisini bulabildim. İkiside yaklaşık 800TL civarı..
    Hangisini tavsiye edersiniz.. Veya ikisinide alma ,o fiyata ikinci el yerine ,sıfır şunu alabilirsin dediğiniz bir marka ,model varmı?

VOİT GREEN FİT
    DUNLOP X8

Şimdiden teşekkürler..

en güzeli eliptik bisiklet + mekik çekmek için satılan borulu alet

boyacı abi
    koşu badı için
    1. evin müsait olacak cihazı çalıştırıp koşunca pat pat pat ayak sesi olacak alt kattakiler rahatsız olacak
    2.esnek tabanlı koşu bandı alacaksın extra fiyatlıdır koştuğunda eklemlere binen darbeyi emer
    3. dönen bandın altını düzenli oalarak özel yağıyla yağlayacaksın yoksa dönen bant sürtünmeden dolayı zamanla kopar
    x markanın kini sordum 165 dolar dedi satıcı

neyse işin içine girince daha neler neler

sana önerim eliptik bisiklet oda aynı manyetiği mekaniği falanı filanı

manyetiği otomotik programlı
    pedal döndürme sertliği otomotik sertleştirmeli olsun

• KOŞU BANDI VOiT 520 M MASAJ MOTORLU 300 tl birakiorum sıfırı 1000tl
  • Arkadaşlar ben bi koşu bandı almak istiyorum acaba bana tavsiye edebileceginiz ürünler varmı?Ben bu ürünü Fit And Smart M300 ( 3 hp ) Koşu Bandı(Pilates Seti ve Aile Seti Hediyeli) araştırdım ama kararsız kaldım kulananlar yardıncı olabılır mı?
  • 75 kiloyum 1,75hp motor gücü yeterli olur mu acaba, çok hızlı koşmayacağım en fazla 10km hız yaparım günde bir saat kullanırım???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.