Şimdi Ara

Pioneer MVH-1400UB Oto Teyp Nasıldır (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
664
Cevap
9
Favori
166.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kumanda gözü var üzerinde rds diye bir yazı var ama pakette kumanda yok.
  • hocam teşekkür ederim vallahi ne zamandır araştırıyordum.Şimdi gönül rahatlığıyla kumanda siparişini verebilirim :)))) bu arada iyi kandiller...
  • Arkadaşlar benimde bir sorum olacak. Bu teypleri oto elektrikcilere ne kadar ücrete taktiriyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendiniz takabilirsiniz basit bir işlem 25-30 lira alabilir sanırım
  • Tesekkur ederim hocam fakat bu konu ile ilgili hic bilgim yok. Konsola zarar vermeyeyim simdi

• Arkadaşlar bende yeni pioneer 1400 ub aldım ama bir türlü otomatik kanal arama yaptiramadim. Eski teyp de basınca dıt sesinden sonra otomatik ilk 6 kanal siralanirdi. Bunda yapamadım. Bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

• mikrafon girişi var mıdır?

• Pionner MVH-1400UB arkadaşlar bu teyp için kumanda düşünen olursa resimdeki kumanda sorunsuz çalışıyor.Aldım denedim test edildi onaylandı.

Huayu rc 820j

Pioneer MVH-1400UB Oto Teyp Nasıldır
  • benim teyp de ilginç bi sorun var şöyle src düşmesine basılı tuttuğun zaman açılmıyor teybin kafasını çıkarıp geri taktığın zaman çalışıyor. önceden usb taktığın zaman hemen açılıyordu araba 3 4 gün sanayi de kaldı geldiğinde bu sorun çıktı çözümü nedir bilen var mı?
  • Arkadaşlar bende bu teypten almak istiyorum ama bulamadim. Nereden alabileceğim hakkinda bilgisi olan var mi

• Bu Teybin üretimi durdu piyasada yok Pioneer MVH-150UB alabilirsin.
  • bir müzikte 17. dakikaya almanın çaresi var mı? ben elimi basılı tutuyorum sürekli. uzun sürüyor.
  • Pioneer deh1750ub 4×50 watt teyp bide alpin 2400 watt amfi var bunlara en uygun sub ve component nasil olmali cevp yazarmisiniz

• 1400UB Mazda Lantise uyar mı?
    bende ucuz bi kamasonic var.
    uyarsa hemen alacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayyyy88

Pioneer deh1750ub 4×50 watt teyp bide alpin 2400 watt amfi var bunlara en uygun sub ve component nasil olmali cevp yazarmisiniz

Teybin idare eder başlangıç için iyi yani. Alpin amfiyi kullanmadıysan ve geri verme şansın varsa ver bence . Jameson Usa505 alabilirsin mesela. Jbl-Pioneer tarzı component alabilirsin , yanınada 30 cm bir woofer işini görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

benim teyp de ilginç bi sorun var şöyle src düşmesine basılı tuttuğun zaman açılmıyor teybin kafasını çıkarıp geri taktığın zaman çalışıyor. önceden usb taktığın zaman hemen açılıyordu araba 3 4 gün sanayi de kaldı geldiğinde bu sorun çıktı çözümü nedir bilen var mı?

Benim Pioneer Mvh-150ub de vardı aynı sorun , bazen src ye basınca açılmıyordu , kafayı çıkarıp takınca açılıyordu. Bir daha öyle giriş seviyesinde pioneer almam , değiştirdim kafam rahat . Hele tesisat kuracak olanlar sakın almasın 1400 ub ve 150 ub serisini.
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama arkadaşlar pioneer teyp alma niyetin var. 150-200 civarı 4-5 model mevcut. Özellikleri ve görüntüleri birebir ayni nerdeyse. Ogrenmek istedigim mvh ve Deh serileri var. Acaba bu serilerin farkları nedir. Benim için önemli olan mp3 calması, USB den müzik dinleyebilmek ve en önemlisi çıkış güçleri hepsinde aynı 50*4 watt gösterilse de gerçekte aralarında fark varsa elbette güçlü olanı. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. Teyplerin gerçek çıkış güçleri yani rms değerleri yazmiyor.

• Aracimda daha once pioneer vardı çalındı modelinide hatırlamıyorum simdi.sahibindende yalnız kafa satılıyor alsam uyar mı? baglanti yerleri standartmidir bilgisi olan var mıdır?

• Arkadaşlar Bu teyibin kafasundaki dişi usb yani şasesinin içindeki pinler büküldü, çocuk çarpmış, bizde sokmaya çalışınca içindeki pinler büküldü yerine girmiyor okumuyor. içindeki dişi usb i değiştirebileceğimiz bir elektronikçi tavsiyeniz var mı? istanbul şişli mecidiyeköy kağıthane 4levent tarafında değişecek olan dişi usb resimdeki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Only_Friend -- 28 Mayıs 2015; 16:55:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Pionner MVH-1400UB arkadaşlar bu teyp için kumanda düşünen olursa resimdeki kumanda sorunsuz çalışıyor.Aldım denedim test edildi onaylandı.

Huayu rc 820j

Pioneer MVH-1400UB Modeli normalde kumandasız geliyor.
    Pıoneer DEH-1400UB modeli için olmasın senin kumanda ? emin misin MHV için kumanda oluyor mu

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.