Şimdi Ara

AMD Catalyst 12.3 sürücüsü çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
10.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AMD Catalyst 12.3 sürücüsü çıktı

AMD tabanlı ekran kartı sahiplerinin merakla beklediği Catalyst 12.3 sürücüsü kullanıma sunuldu. Graphics NextCore mimarisini temel alan Radeon HD 7000 serisi ile birlikte AMD'nin Radeon HD 2000 serisinden bu yana güncel tüm ekran kartlarına destek sunan yeni sürücü, performans artışından ziyade farklı oyun ve uygulamalar için daha önce rapor edilen çeşitli sorunlara çözüm getiriyor.

Elder Scrolls: Skyrim için Anti-Aliasing modunda gözlemlenen doku bozulmaları, Alan Wake için Crossfire kurulumlarda DirectX 9 modunda sistem çakılması, Far Cry 2 için yüksek kalite ayarlarında sistemin askıda kalması ve Tom Clancy HAWX oyununda, MLAA ve AA modları arsaındaki geçiş esnasında ortaya çıkan çakılma ve rapor edilmiş diğer bazı sorunlar Catalyst 12.3 ile birlikte çözüme kavuşturuluyor. 

AMD Catalyst 12.3 sürücüsünü indirmek için adres; http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/downloads.aspx

• Yükleyelim bakalim
  • the darkness 2 de AA problemını 12.2 de cozduk dedıler yıne cozulmemıstı panelden AA yı kapatıp ole gırıoduk sımdı cozulmus ıyı olmus bu 12.3
  • win 7 64 bitte windows başlarken 12.3 sürümü otomatik açılmıyor ne yaptıysam olmadı bu yüzden fanlarımda istediğim hızda dönmüyor hesapta güncel sürümmüş her güncellediğim sinir oluyorum eski sürümü arar oluyoruz
  • 12.2 problemli dendi bende 12.1 kurdum.
    12.3 nasıldır? bir problemi varmıdır?
  • Yok yok bu 5870 o satıp Nvidia ya geçmemin zamanı geldi
    Gtx680 almayı planlıyorum
    Bıktım Amd nin yalan yanlış Driver guncellemelerinden

Adam akıllı bir Driver çıkmıyor
    Hep sorunlu hep sorunlu
    Bakın arkadaslar sorun yaşıyor ben demiyorum görün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 Mart'da 12.3 sürümüne yükselttim ben.

Bir yanlışlık olmasın ?

AMD Catalyst 12.3 sürücüsü çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 29 Mart 2012; 16:13:33 >
  • evet deneyen arkadaslar varsa yorum beklıyoruz ona gore yuklemeyı dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

15 Mart'da 12.3 sürümüne yükseltmişim ben.

Bir yanlışlık olmasın ?

Yükselttiğin sürücü aslında 12.2 idi.Ama 12.3 yazıyodu

yanlış hatırlamıyorsam
  • quote:

Bir yanlışlık olmasın ?

benimde o şekil gözüküyordu ancak 12.2 di(ancak 12.3gözüküyordu) bu ondan sonraki yeni sürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

Yok yok bu 5870 o satıp Nvidia ya geçmemin zamanı geldi

Hep sorunlu hep sorunlu

Aman bilader napiyorsun ? Simdi seni linc ederler ...

2008'den beridir amd kullaniyorum sukur sonunda 28nm kartlar cikti artik kurtulacam bende Nvidia alip.
  • HD4XXX serisi gpu var, ben bunu kurdum sorun çıkardı ''AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor. Lütfen AMD donanımınız için uygun AMD sürücüsünü kurun.'' diye hata verdi.Catalyst 3D ayarları kayboldu.Bende 12.1 sürümüne döndüm. 12.3-12.4rc hata veriyor bende nedense. Sürücü konusunda çok beceriksiz amd...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktg06

quote:

Bir yanlışlık olmasın ?

benimde o şekil gözüküyordu ancak 12.2 di(ancak 12.3gözüküyordu) bu ondan sonraki yeni sürüm

quote:

Orijinalden alıntı: Never More

quote:

Bir yanlışlık olmasın ?

yanlış hatırlamıyorsam

Peki, teşekkürler. İndiriyorum o zaman. Alan Wake'de 6950 CF performansı çok kötüydü. En azından herşey yüksekte frame 35 ila 50 arası geziyordu. Umarım düzeltmişlerdir. Yoksa bu kadar kasacak kadar grafikli bir oyun olmadığını görüyorum. Crysis 2 bile daha akıcı.

Edit: Şimdi yükledim. Kesinlikle Alan Wake için bu sürücüyü yüklemelisiniz. 35fps alıyordum, şuan 70 ile 110 arasında gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 29 Mart 2012; 16:45:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

quote:

Hep sorunlu hep sorunlu

2008'den beridir amd kullaniyorum sukur sonunda 28nm kartlar cikti artik kurtulacam bende Nvidia alip.

seni linç ederler koptum bu yoruma şaka maka amd nın fıyat avantajı olmasa bende pek alacak degılım fakat fıyat avatajının yanında driverların tam oturmaması beni nvıdıa tarafına ceken tek şey gıbı gozukuyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodbringer -- 29 Mart 2012; 16:25:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat89

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

quote:

Hep sorunlu hep sorunlu

seni linç ederler koptum bu yoruma şaka maka amd nın fıyat avantajı olmasa bende pek alacak degılım fakat fıyat avatajının yanında driverların tam oturmaması beni nvıdıa tarafına ceken tek şey gıbı gozukuyor maalesef

Isterse bedava dagitsin cokta tin benim icin...

Yeminle artik baydi bu amd ve onun driver problemleri. Parayi bastiracagim ve en kiral Nvidia karti alacagi. OC'li ve ozgun sogutmali bir modeli. Bugun Zotac'i gordum buyuk bir ihtimal o yada MSI'in lightening modeli...

• varmı kuran 6850 kursam nasıl olur acaba
  • Vay iyiymiş işte bu, AMD şimdi yararlı,mantıklı v eçok kullanılacağını düşündüğüm bir şey yaptı :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gktg06

quote:

Bir yanlışlık olmasın ?

quote:

Orijinalden alıntı: Never More

quote:

Bir yanlışlık olmasın ?

yanlış hatırlamıyorsam

Peki, teşekkürler. İndiriyorum o zaman. Alan Wake'de 6950 CF performansı çok kötüydü. En azından herşey yüksekte frame 35 ila 50 arası geziyordu. Umarım düzeltmişlerdir. Yoksa bu kadar kasacak kadar grafikli bir oyun olmadığını görüyorum. Crysis 2 bile daha akıcı.

Edit: Şimdi yükledim. Kesinlikle Alan Wake için bu sürücüyü yüklemelisiniz. 35fps alıyordum, şuan 70 ile 110 arasında gidiyor.

6950cf ile 35 fps aliyorsan bu zaten normal degilmis ki 12.3 duzeltmis olsun.ben 11.12 surucusu 6850cf ile 65 fps aliyordum.

• Ben 12.2 sürümü indirdim geçen haftalarda kurulduğunda catalystten yazılımı 12.3 olarak gösteriliyordu. Daha yenimi çıktı bu. Ayrıca bende eski yazılımla bir problem yokken skyrimde bu yeni yazılımı indirdiğimde doku bozulmaları başgösterdi. Noluyor anlamadım ?
  • Bende artık nvidiaya geçmeyi düşünüyorum. Bu 680 serisi cezbetti beni :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.