Şimdi Ara

Creative EP630 mu Sennheiser MX470 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzeri çok konu var biliyorum ama gercekten kararsızım. 3 gün önce iPhone 4s beyaz aldım. Kendi kulaklığını kullanmayı kesinlikle düşünmüyorum ve su an siyah mx470 kullanıyorum. Hem kulak ici hem de beyaz olsun diye ep630 almayı düşünüyorum. Param bosa gider mi diye de düşünüyorum. Sizce almaya deger mi ?

• 1 yılı aşkındır creative ep630 kullanıyorum gerçekten mükemmel ama alabiliyorsan sennheiser cx300 al derim
  • bende ep630 kullanıyorum eski sony ericsson telefonumdaki gibi ses alamasamda yeterli düzeyde
  • bende 3 aydır 630 kullanıyorum gayet iyi biraz tizleri fazla bazı yerlerde cx300 ile ep630 u karşılaştırıyorlar genelde aynı deniliyor yine biraz araştırın.
  • Peki bu kulaklığı mx470le kıyaslarsak çok ciddi farklar çıkar mı ortaya ? Mx470 daha pahalı hatta ep630dan
    Cx300 su an beni aşar gibi duruyo telefonu yeni aldım daha belim dogrulmadi
  • İphone 4 ep630 ikilisi mukemmel benim kanaatimce 6 aydir kullaniyorum baslar ozellikle mukemmel diyebilirim hic dusunmeden al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid

1 yılı aşkındır creative ep630 kullanıyorum gerçekten mükemmel ama alabiliyorsan sennheiser cx300 al derim

sennheiser cx300 ne kadar ve nerden bulabilirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler beyaz ep630 almaya karar verdim. Bimeks te fiyatı gayet uygun gibi görünüyo. Almak isteyen arkadaslara da duyurulur.
  • ep630 kumanda fonksiyonuna sahip mi peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid

1 yılı aşkındır creative ep630 kullanıyorum gerçekten mükemmel ama alabiliyorsan sennheiser cx300 al derim

sennheiser cx300 ne kadar ve nerden bulabilirim teşekkürler

cx300 3 yıldır tık demedi hayranım kendisine ve tek geçerim, elmasepeti nokta com a bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

ep630 kumanda fonksiyonuna sahip mi peki ?

Ep630i modeli iphone icin uretildi.
    Ses acma/kapama haric diger tum fonksiyonlar mevcut kulaklik kumandasinda...
    Ama dikkat ep630 degil 630i olacak
  • Bende son 1 haftadır kulaklık bakıyorum 4s için, mevcut kulaklığı çok yetersiz geliyor bana. Ep-630 'a baktım yorumlar genelde iyi ama şu kulaklığa tav oldum hem mikrofon ve ses tuşlarıda var plantronics'de kaliteli bir marka bilemedim işten anlayan arkadaşlar bir yorum yapabilirler mi ?

http://www.kulaklik.com/Plantronics-BackBeat-216-iPhone-kulakligi-_249.html#0
  • ep.630 ile cx-300 hemen hemen aynı sayılır...630 un bassı biraz daha belirgin...birde şansmı artık..bilemiyorum..cx-300...den 3 tane aldım 3 üde bozuldu..
    630 u araştırırsan gayet iyi fiyata(30 tl..gibi)bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

ep.630 ile cx-300 hemen hemen aynı sayılır...630 un bassı biraz daha belirgin...birde şansmı artık..bilemiyorum..cx-300...den 3 tane aldım 3 üde bozuldu..

Bildiğiniz güvenilir bir site var mı ?
  • ep630 alırsan 2 ay içinde sağ tarafından az ses gelmeye başlayacak ve sonunda tamamen bozulacaktır bilgin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

ep630 alırsan 2 ay içinde sağ tarafından az ses gelmeye başlayacak ve sonunda tamamen bozulacaktır bilgin olsun

alalı 3 aydan fazla oldu bir sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

ep.630 ile cx-300 hemen hemen aynı sayılır...630 un bassı biraz daha belirgin...birde şansmı artık..bilemiyorum..cx-300...den 3 tane aldım 3 üde bozuldu..

Bildiğiniz güvenilir bir site var mı ?

Alternatif olarak önerebileceğin bir kulaklık var mı?
  • ep-630 siparişi verdim gelmesini bekliyorum. Burn-in tamamlanan kadar basslarda bozukluk oluyo mu ?
    Bi de yürürken fln kulaktan düşme oluyo mü sağlam duruyor mu ?
  • EP 630 u hem pc hem de telefonda üstelik çoğu zaman stereo bluetooth alıcıya bağlı olarak kullanıyorum ve inanılmaz muhteşem bir sesi var... Dehşet bi cihaz herkese öneririm.
  • Sgs 2 sahibiyim ..Arkadaslar creative- ep630 u arastiripta aldim..ve tek gecerim...ozelliklede bu kadar ses kalitesi dusuk bir cihazi bu kadar mukemmel ses kalitesine ve muthis bass lara ulastirabiliyor..poweramp programi ile daha da guzel... creative markasini ve bu kulakligi tek geciyorum.muthis..kesinlikle pisman olmassiniz...tek eksisi 5.1 ses destegi olmamasi ama ona hic gerek yok .cunku ses kalitesi gayet yeterli..bu kulakligi alin ve kullanin!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.