- x
BlueStacks ile Android Uygulamalarınız Artık Bilgisayarınızda
165 Cevap63282 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : Rigsby
Giriş

847 Mesaj
28 Mart 2012; 22:39:15 

0

Geçtiğimiz yılın sonlarında Android uygulamalarını ve oyunlarını bilgisayarda çalıştırabileceğiniz BlueStacks yazılımının beta sürümü yayınlanmıştı. Daha önce yayınlanan Alfa versiyonundan sonra beta sürümüyle kullanıcılarla buluşan BlueStacks App Player, artık bünyesinde çok daha fazla uygulama bulunduyor. BlueStacks App Player ile Google Play’de bulunan 450 bin uygulama ve oyunu bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de bulunan yazılımın kurulumu oldukça basit. Yazılımıı bilgisayara indirdiğinizde ekranda BlueStacks App Player widget’ı karşınıza çıkıyor. Widgetın içinde Angry Birds, Fruit Ninja, Everynote gibi birçok uygulama da yüklü olarak geliyor. Yazılımla mobil platformlarda oynadığınız oyunları tam ekranda kolaylıkla oynayabiliyorsunuz. Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarını kullanabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve WhatsApp Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarını da kullabiliyorsunuz. Yazılıma buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.youtube.com/...feature=player_embedded

Yeni BlueStacks App Player ve Kurulumu

1-) Öncelikle BlueStacks‘in resmi sitesi üzerinden şuradaki kurulum dosyasını indiriyoruz.

2-) BlueStacks App Player’ı indirdikten sonra bilgisayarımıza normal bir şekilde kuruyoruz ve kurulum bittikten sonra; bilgisayarımızın ekranının üstünde direk olarak BlueStacks App Player widget‘ı beliriyor. Bu widget’ın içinde anlaşmalı olarak Angry Birds, Fruit Ninja, Evernote gibi birçok uygulama yüklü olarak geliyor.

0

Kurulum işlemleri bu kadar.

Yeni Android Uygulama ve Oyunlarını Yükleme

BlueStacks App Player ile birlikte sanal bir Android cihaza sahip oluyorsunuz aslında. Bu sayede tüm oyunları tam ekran olarak sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor, Facebook gibi sosyal ağ uygulamalarını kullanabiliyor, müzik dinleyebiliyor ve hatta WhatsApp Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarını kullabiliyorsunuz.

0

Android uygulama ve oyunlarını indirmek için BlueStacks’de 2 seçenek bulunuyor:

1-) Eğer varsa sahip olduğunuz Android cihazın bağlı olduğu hesap ile giriş yaparak, Google Play Store’dan satın aldığınız uygulamaları yükleyebiliyorsunuz.

0

2-) Eğer herhangi bir Android cihazınız yoksa direk olarak programın sunduğu resmi marketler üzerinden uygulama ve oyun indirebiliyorsunuz. Bu marketler: Amazon App Store, GetJar ve 1Mobile Market.

0

Bu marketler üzerinden kolaylıkla uygulama ve oyunları tıpkı Androdi cihazınızdaymışsınız gibi indirebilir, oynamaya başlayabilirsiniz.

BlueStacks ile bilgisayarınızdan Angry Birds oynama ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/..._embedded&v=v9RWT_S1sXw

BlueStacks ile TuneInRadio uygulaması üzerinden radyo dinleme ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/..._embedded&v=nZ8kd3It6Tc

BlueStacks ile Skitch uygulaması üzerinden resim dünzeleme ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/..._embedded&v=NNSxHbx9EB8

BlueStacks ile Android uygulama ve oyunlarını bilgisayarınızda çalıştırmayı bizzat denedik ve oldukça başarılını olduğunu söylemek istiyoruz. Örnek olarak; Angry Birds ve Fruit Ninja oyunlarını denediğimizde; tam ekran olarak bu oyunları bilgisayarınızda oynamak oldukça zevkli. Bilgisayarınızın işlemcisi ile alakalı olarak da BlueStacks’in çalışma performansının farklılık gösterebileceğini hatırlatalım.

Bilgisayar Mühendisliği

1 Mesaj
5 Temmuz 2012; 21:12:07 

ben de bu uygulamayı indirdim. ben telefonumdaki whatsapp hesabını bilgisayarımda kullanmak istiyorum. fakat bilgisayardaki bu uygulamadan girdiğimden yeni hesap açmam gerekiyor. bunun bir yolu yok mudur?

847 Mesaj
6 Temmuz 2012; 19:21:15 

quote:

Orijinalden alıntı: altarbudan

ben de bu uygulamayı indirdim. ben telefonumdaki whatsapp hesabını bilgisayarımda kullanmak istiyorum. fakat bilgisayardaki bu uygulamadan girdiğimden yeni hesap açmam gerekiyor. bunun bir yolu yok mudur?

yeni hesap aç sonra o hesaptan çıkıp eski hesabını gir belki öyle olur

Bilgisayar Mühendisliği

7887 Mesaj
23 Ağustos 2012; 8:41:47 

İşyerindeki pc yi kasabileceğinden evde müsait olduğumda deneyeceğim. Güzel bir program olarak görüyorum neden kimse rağbet etmemiş şaştım doğrusu :)

2855 Mesaj
23 Ağustos 2012; 11:45:35 

Güzel bir uygulama yalnız örnek verilen angry birds ve fruit ninjanın pc versiyonları zaten var bu uygulamaya gerek yok ama güzel düşünce pc versiyonu olmayan bir çok oyun ve uygulama var .

Nefsine yenik düşen dervişin Dergahında izzet bekleyen şeyhin Nefesinden aşk dökülen fakirin
Dilinden HU, Yüreğinden HU, Zihninden HU dökülen garibin
Emeğinden ter damlayan işçinin
Diktatörün, zorbanın ve zalimin
Nefretin karanlığına yenik düşenlerin Haramdan medet, medetten hayır umanların
Hep birlikte buyurun;
EDEP YA HU! deme zamanı…

42 Mesaj
28 Ağustos 2012; 21:52:59 

programı kurdum ve güzel çalışıyor. ama indirme yaptığım apk uzantılı dosyaları pc bulamıyorum. acaba nere indirdiğini bilen var mı?

3 Mesaj
25 Ekim 2012; 18:53:00 

uygulama gzl ama pc dekı resmlerı uygulamada nası acyrz bılen var mı

1287 Mesaj
29 Ekim 2012; 15:58:26 

pcye android kurmak gibi bisey
launcheri degistirdim launcher pro kurdum google playden her uygulama destekliyor. antutu benchmarkta 5700puan aldi :D
3d fps oyunlari oynarken klavye+mouse kullansak super olur ama klavye kontrolu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

778 Mesaj
14 Aralık 2012; 13:42:25 

bu programın son beta sürümünü indirdim kurdum fakat yaklaşık 3,5 saattir yükleniyor diyor. arka planda birşeymi indiriyor anlamadım ama daha nasip olmadı çalıştırıp kullanmak. nekadar beklemem lazım konuyla ilgili bilgisi ve fikri olan varmı arkadaşlar

123 Mesaj
16 Aralık 2012; 5:45:31 

bende de açtığımda sürekli yükleniyor diyor ama başlamıyor program

bunun benzeri başka bir program daha vardı o da çalışmamıştı sorun nedir acaba

368 Mesaj
16 Aralık 2012; 19:41:08 

quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

bende de açtığımda sürekli yükleniyor diyor ama başlamıyor program

bunun benzeri başka bir program daha vardı o da çalışmamıştı sorun nedir acaba

aynısı bende de oluyor

Keep Calm
And Wait For
The Invisible Pink Unicorn

796 Mesaj
18 Aralık 2012; 10:19:13 

bende de bluestack açılmıyor .. yükleniyor ekranında kalıyor.. bunun bi alternatifi yok mu ya?

Sorunlariniza ve sorunlarıma çare için buradayım
cahilce cevaplar,saçma polemiklere karşıyım.
özellikle kardeş,hacı,dayı gibi arabesk ağızlarla konuşmazsanız ve şu BAN gifini koymazsanız sevinirim.

778 Mesaj
18 Aralık 2012; 10:52:00 

quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

bende de bluestack açılmıyor .. yükleniyor ekranında kalıyor.. bunun bi alternatifi yok mu ya?

programı kaldırdığınızda, programın sayfasına yönleniyor direk geri bildirim için. oradaki seçeneklerde yükleniyor ekranında takılı kalıyor diye bir seçenek çıkıyor, tabi ingilizce olarak. adamlarında haberı var yanı budurumdan, onlarda bılıyor bu sorunu. zaten beta surum oldugu ıcın ılerıde duzeltırler dıye dusunuyorum

796 Mesaj
18 Aralık 2012; 11:47:28 

quote:

Orijinalden alıntı: neofobic

programı kaldırdığınızda, programın sayfasına yönleniyor direk geri bildirim için. oradaki seçeneklerde yükleniyor ekranında takılı kalıyor diye bir seçenek çıkıyor, tabi ingilizce olarak. adamlarında haberı var yanı budurumdan, onlarda bılıyor bu sorunu. zaten beta surum oldugu ıcın ılerıde duzeltırler dıye dusunuyorum

windowsta hallettim elimde olan apk yı da üzerine çift tıklayarak kurdum ancak.. MAC te apk yı bluestacks e kuramadım .. nasıl kuruluyor acaba...

Sorunlariniza ve sorunlarıma çare için buradayım
cahilce cevaplar,saçma polemiklere karşıyım.
özellikle kardeş,hacı,dayı gibi arabesk ağızlarla konuşmazsanız ve şu BAN gifini koymazsanız sevinirim.

778 Mesaj
20 Aralık 2012; 10:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

windowsta hallettim elimde olan apk yı da üzerine çift tıklayarak kurdum ancak.. MAC te apk yı bluestacks e kuramadım .. nasıl kuruluyor acaba...

nasıl kurdun hocam, yuklenıyor ekranında takılmadımı yoksa farklı bır surummu ındırdın, anlatabılırmısın zahmet olmazsa

10 Mesaj
20 Aralık 2012; 12:16:48 

yükleniyor sayfasında benimde takılı kalıyor bunun bir çözümü yok mu???

370 Mesaj
30 Aralık 2012; 1:34:18 

Yükleniyor ekranında uzanca bi sure takılıp kalmıştı kapatıp programı sildim attım arkasından resetleyip PCyi acıp tekrar kurulum denedım ve kısa surede program yuklendı aynı sorunu yasayanlar bı denesın derım umarım sızdede calısır.

PSN & STEAM & ORGİN İD: esesmet

GALATASARAY - REAL MADRID

936 Mesaj
30 Aralık 2012; 4:07:05 

Yükleniyor sorunu yaşayanlar program ekle kaldıra girip sadece bluestack app manageri silsin ve programı baştan yüklesin kısa bir süre data indirip sorun çözülecek.

778 Mesaj
31 Aralık 2012; 9:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Yükleniyor sorunu yaşayanlar program ekle kaldıra girip sadece bluestack app manageri silsin ve programı baştan yüklesin kısa bir süre data indirip sorun çözülecek.

prgram ekle kaldırda bluestack app manageri dıye bırsey yok yalnız, app player var onumu sılıcez. bırde notıfıcatıon center dıye bısey var. dedıgın gıbı bırsey yok.

936 Mesaj
31 Aralık 2012; 10:11:18 

aynen app player silinecek diğeri kalıcak

10 Mesaj
31 Aralık 2012; 14:29:22 

teşekkürler dediğiniz gibi yaptım sorun kalmadı

1478 Mesaj
1 Ocak 2013; 4:00:57 

ben de o sorunu bu şekilde çözdüm ama hiçbir oyunu bulamıyor ki bağlantınızı kontrol edin filan diyor...

apk olarak atsak onu nasıl yapcağız ozaman çalışır mı ?

394 Mesaj
3 Ocak 2013; 21:40:31 

esesmet ve xmrtx arkadaşlar çok sağolun, iki haftadır uğraşıyorum sayenizde çözdüm, programla beraber yüklenmesi gereken runtime dosyaları kurulumla direk gelmiyor çok saçma ama kaldırıp yeniden kurunca aklına geliyor setup dosyasının, ohbe çözüldü ya biraz tadını çıkartayım :D

707 Mesaj
7 Ocak 2013; 5:51:07 

google playe girdiğinizde pc den bu programla telefonunuz samsung n7000 oluyor t-mobile olarak, türkiyede bazı uygulamaları indiremiyorsunuz telefonuda silemedim öyle kaldı iphone kullanıyorum pc dede android uygulamalarını karşılaştırmak için kurmuştum

yok imza

997 Mesaj
10 Ocak 2013; 18:27:35 

Bende Yükleniyor diyor fakat bir ilermleme yok sorun ne olabilir ?

36 Mesaj
11 Ocak 2013; 20:05:44 

Beyler sürüm gt-9100 için 2.3.4 gösteriyor bunu güncelleme şansım var mı program içerisinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi envercan07 -- 11 Ocak 2013; 22:28:04 >

705 Mesaj
16 Ocak 2013; 22:44:09 

uygulama nasıl arıyoruz?yop 25 içinde whatsapp var ama indirmiyor birde çok az uygulama var size de böyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 16 Ocak 2013; 22:45:16 >

Origin ID:ottoman1299_1

DonanımHaber Orjinal Kullanıcılar Kulübü

827 Mesaj
17 Ocak 2013; 8:27:21 

quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

çok teşekkürler dostum sayende düzeldi

stjunex

3 Mesaj
19 Ocak 2013; 5:54:30 

Merhaba arkadaşlar.. benim merak ettiğim bir kaç husus var.. ben pc e indirdiğim apk uzantılı fifa yada pes oyunlarını bu programdan nasıl oynayabilirim?

33 Mesaj
19 Ocak 2013; 10:29:33 

arkadaşlar bende de bluestacks no app found please check network connectivity hatası veriyor bunu nasıl aştınız?

64 Mesaj
21 Ocak 2013; 14:51:49 

Yükleniyor..da takılma sorununa çözüm; Bluestacs app i sil programı bir daha kur düzeliyor..

İmzamız kural dışı!

25 Mesaj
22 Ocak 2013; 10:38:26 

arkadaşlar program gayet kullanışlı epeydir kullanıyorum whatsapp olsun tango olsun bunları rahatlıkla kullanırken sadece webcam özelliğini kullanamıyorum ayarlarını bilen varmıdır? bu program üzerinde webcam çalıştırabilen varmıdır desek daha doğru olur

online alışverişin adresi www.goldhouse.com.tr

217 Mesaj
24 Ocak 2013; 0:48:08 

Kuruyorum şuan. Whatapp yapabilirsem ne ala ancak telefonum akıllı değil yani denemek için kuruyorum olursa burdan biraz whatsapp takılırım sonra yeni tel alacağım zaten şimdilik bunu yapmam şart yalnız whatsapp girmem gerekiyor bi sorunum olur mu? yükleniyorda hata verdi tekrar kuruyorum şuan umarım sorun çıkmaz bidaha. sonra whatsapp yükleyip kullanmaya başlamayı ümit ediyorum

217 Mesaj
24 Ocak 2013; 0:53:01 

quote:

Orijinalden alıntı: EndlessPowerr

arkadaşlar bende de bluestacks no app found please check network connectivity hatası veriyor bunu nasıl aştınız?

aynı hataaa

33 Mesaj
25 Ocak 2013; 17:46:15 

quote:

Orijinalden alıntı: StrangeEmptiness

aynı hataaa

silip yükleyeynce düzeld bende sen de öyle yap hocam

25 Mesaj
25 Ocak 2013; 17:55:14 

arkadaşlar Whatsapp rahatlıkla kullanılıyor sadece kuruluşta mesaj göndermeye çalışıyor gönderemeyince call me diyorsunuz ve sizi arıyorlar 6 hane şifreyi girince artık kullanmaya başlayabilirsiniz. ben hala webcam sorununu aşamadım bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı?

online alışverişin adresi www.goldhouse.com.tr

217 Mesaj
25 Ocak 2013; 23:16:10 

whats app suanda bile kullanıyorum pc'den ayarladım tamamdr webcamden foto cekebılıyorum vıdeo kayıt ses hıcbıseyde sorunum yok sorunu olanlar ısterse ozelden mesaj yazsın yardımcı olayım

864 Mesaj
26 Ocak 2013; 1:03:12 

ya ben yükledim sonra hata aldım kaldırdım,şuan tekrar kurmaya çalışıyorum fakat "download is still in progress" hatası alıyorum,çözemedim neden böyle bir hata veriyor.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

4070 Mesaj
30 Ocak 2013; 20:27:35 

Programı kurdum ama bir app'i kurmak için çift tıkladığım zaman 'no internet connectivity. please check your internet connection' gibi birşey yazıyor

Sony VAIO VPCF13S0E Sony DSC-WX1 Sony Walkman Z1040 Logitech® Z-906 5.1 THX Speaker Creative Sound Blaster X-Fi HD with THX Samsung Galaxy SIII PSP 3004 PIANO BLACK Sedona 771 2013

17 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:14:19 

quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

ya ben yükledim sonra hata aldım kaldırdım,şuan tekrar kurmaya çalışıyorum fakat "download is still in progress" hatası alıyorum,çözemedim neden böyle bir hata veriyor.

your unistaller kur notifaction center var onu unistaller yardıymıyla kaldır bluestackla ilgili herşeyi silcek bilgisayardan o zaman tekrar kurabilirsiniz

147 Mesaj
1 Şubat 2013; 1:28:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Programı kurdum ama bir app'i kurmak için çift tıkladığım zaman 'no internet connectivity. please check your internet connection' gibi birşey yazıyor

Yönetici olarak açmayı dene

4262 Mesaj
1 Şubat 2013; 13:29:04 

arkadaşlar benimkide yükleniyor ekranında kalıyor.denetim masası program ekle kaldırda bluestacks app player birde notification center var.defalarca kaldırıp yükledim hangisini kaldırıcağız.sadece app playeri kaldırdığımda pcyi yeniden başlatıp tekrar bluestacks programını yüklemeye çalıştığımda bu zaten pc de yüklü hatası veriyor.çözen arkadaşlar lütfen yardımcı olun

299 Mesaj
1 Şubat 2013; 14:08:17 

Denemiştim bunu whatsapp falanda kullanmıştım ama çok stabil değil malesef

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ClHAN
1 Şubat 2013; 14:15:03 

quote:

Orijinalden alıntı: -Vincenzo-

arkadaşlar benimkide yükleniyor ekranında kalıyor.denetim masası program ekle kaldırda bluestacks app player birde notification center var.defalarca kaldırıp yükledim hangisini kaldırıcağız.sadece app playeri kaldırdığımda pcyi yeniden başlatıp tekrar bluestacks programını yüklemeye çalıştığımda bu zaten pc de yüklü hatası veriyor.çözen arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Bende de bu sorun var.1 saat bekledim bir türlü açılmıyor.

Düzenleme: Tekrar indirdim çalıştı.Nasıl oldu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 1 Şubat 2013; 16:16:46 >

4262 Mesaj
1 Şubat 2013; 19:16:13 

quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Bende de bu sorun var.1 saat bekledim bir türlü açılmıyor.

Düzenleme: Tekrar indirdim çalıştı.Nasıl oldu anlayamadım.

yav ben silip tekrar kurdum bu sefer download runtime falan dedi yeşil şey doldu restart dedi sonra restard edilemedi başarısız oldu neyse açtım programı hala yükleniyorda takılı kalıyor
sen nasıl yaptın kardeşim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ClHAN
1 Şubat 2013; 19:24:25 

quote:

yav ben silip tekrar kurdum bu sefer download runtime falan dedi yeşil şey doldu restart dedi sonra restard edilemedi başarısız oldu neyse açtım programı hala yükleniyorda takılı kalıyor
sen nasıl yaptın kardeşim?

Bu konuyu gördükten sonra tekrar deneyeyim dedim, açtım programı bi uyarı verdi app player gibi birşeydi. Sonra hatırladım ben onu denetim masasından kaldırmıştım.Neyse dedim tekrar indireyim Blue Stack'ı silmeden üzerine tekrar kurdum.Biraz bekledim ve açıldı.

4070 Mesaj
1 Şubat 2013; 22:22:39 

quote:

Orijinalden alıntı: teo46

Yönetici olarak açmayı dene

Yine aynı dostum Kendi üzerinde yüklü gelen fruit ninja'nın kısayoluna çift tıklıyorum indirmeye başlıyor. hesap eklemeye çalışınca veya uygulama aramaya çalışınca 'internet bağlantınızı kontrol edin gibi bir uyarı veriyor.

İlk başta kurduktan sonra kaldır kur yapmamız gerektiği zaman dosyaları indirmeye başladığında 10 dakikada %5 filan inmişti (internetim 0.1mbps). Programı kapattım. Şimdi on indirme ekranına gelimnce hemen geçiyor. Acaba kurulumda mı sorun var ?

Sony VAIO VPCF13S0E Sony DSC-WX1 Sony Walkman Z1040 Logitech® Z-906 5.1 THX Speaker Creative Sound Blaster X-Fi HD with THX Samsung Galaxy SIII PSP 3004 PIANO BLACK Sedona 771 2013

4262 Mesaj
1 Şubat 2013; 22:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Bu konuyu gördükten sonra tekrar deneyeyim dedim, açtım programı bi uyarı verdi app player gibi birşeydi. Sonra hatırladım ben onu denetim masasından kaldırmıştım.Neyse dedim tekrar indireyim Blue Stack'ı silmeden üzerine tekrar kurdum.Biraz bekledim ve açıldı.

yardımcı olduğun için teşekkür ederim fakat ben yükleyemedim olmadı.bide şimdi denetim masasından kaldırırken hata verdi program ortada yok ama silinmedi.onun içinde bluestacks programını tekrar yükleyemiyorum zaten pc de kurulu diyor.şaka gibi

725 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ClHAN
2 Şubat 2013; 10:27:20 

quote:

yardımcı olduğun için teşekkür ederim fakat ben yükleyemedim olmadı.bide şimdi denetim masasından kaldırırken hata verdi program ortada yok ama silinmedi.onun içinde bluestacks programını tekrar yükleyemiyorum zaten pc de kurulu diyor.şaka gibi

Bir şey değil.Keşke daha fazla yardımcı olabilseydim.Benim denetim masasında Bluestacks App Player ve Notification Center var. App Player'i silmeden sadece Notification'ı kaldırdım ve program zaten yüklü gibi bir hata vermedi.Tekrar kurabildim şimdi

156 Mesaj
2 Şubat 2013; 10:37:26 

Uygulama güzele benziyor deneyeceğim.

291 Mesaj
2 Şubat 2013; 12:01:18 

bütün oyunları çalıştırıyor beach buggy blitz oyununu açıyor, ses var görüntü yok

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
23 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
3 Şubat 2013; 18:35:26 

Bluestacks kaldıramadım pc den unisntal yapıyor duruyor her dosyası hala pc kayıtlı üzeine yüklenmiyorda birde sd kart olarak nereyi görüyor bilen varmı

4262 Mesaj
3 Şubat 2013; 18:47:31 

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Bluestacks kaldıramadım pc den unisntal yapıyor duruyor her dosyası hala pc kayıtlı üzeine yüklenmiyorda birde sd kart olarak nereyi görüyor bilen varmı

aynısı banada oldu çözüm bulursan söylersin

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 Şubat 2013; 18:49:31 

quote:

aslında öncelik sd kartı neresi olarak gördüğü pes yüklüyorsun sd dataları nereye kopyalıyorsun bilmiyorsun haliyle oyun açılmıyor

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 Şubat 2013; 18:57:24 

quote:

çözümü buldum regeditten tüm bluestacks la ilgili verileri sileceksin pc kapatıp açaçaksın sonra c de ne kadar bluestacks ile ilgili veri varsa silecksin tekrar yükleme yapıyor

4262 Mesaj
3 Şubat 2013; 19:01:28 

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

çözümü buldum regeditten tüm bluestacks la ilgili verileri sileceksin pc kapatıp açaçaksın sonra c de ne kadar bluestacks ile ilgili veri varsa silecksin tekrar yükleme yapıyor

teşekkür ederim deneyeceğim şimdi

4262 Mesaj
3 Şubat 2013; 21:04:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Yine aynı dostum Kendi üzerinde yüklü gelen fruit ninja'nın kısayoluna çift tıklıyorum indirmeye başlıyor. hesap eklemeye çalışınca veya uygulama aramaya çalışınca 'internet bağlantınızı kontrol edin gibi bir uyarı veriyor.

İlk başta kurduktan sonra kaldır kur yapmamız gerektiği zaman dosyaları indirmeye başladığında 10 dakikada %5 filan inmişti (internetim 0.1mbps). Programı kapattım. Şimdi on indirme ekranına gelimnce hemen geçiyor. Acaba kurulumda mı sorun var ?

aynı hatayı bende alıyorum çözebildinizmi acaba?