Şimdi Ara

iOS'ta 'Yangın Var!'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Cohous' un iOS platformu için 16 Mart'ta çıkarttığı "Yangın Var!" oyunu, tamamen Türk yapımı bir oyun. Ayrıca çıktıktan bir süre sonra 30.000 adet ile en çok indirilenler listesine gerip birçok başarıya imza attı.

Oyundan genel olarak bahsedersek, sürekli rütbesi artan bir karakterimiz var ve çıkan yangınları bastırmaya çalışıyoruz. Oyunda bulunan Openfeint özelliğiyle skorlarımız kaydedilerek rekabet öğesi artırılmış. Ayrıca istersek karakterimizin durumunu da Facebook üzerinden paylaşabiliyoruz.

• Bence asıl programcılara örnek olması gereken böyle küçük örnekler. Angry Birds gibi dünyada tek bir app var, fakat bu tarz oyunlarla da insanlar başarılı olabiliyor, hayatını kazanabiliyor.
  • oynadım bir solukta bitirdim oyunu çok güzel olmuş oyun tulumbacılar hakkında baya bilgi veriyor devamını bekliyorum
  • İndirdim ve oynadım acayip neşeli bir oyun müzik ve tulumbacıların naraları süper olmuş :DD
  • Bu oyunun android platformu için olanı var mı ?
  • hep fenerci olmak istedim :(
  • Osmanlı kültürünü biraz olsun tanıyabilceğiz sonunda :)
  • Vy be Türk yapımı olması ve başarılı olmasını görmek gerçekten güzel.. Duygulandım.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.