Şimdi Ara

ASUS, Transformer Prime modeli için önemli yeniliklere sahip bir güncelleme hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS, Transformer Prime modeli için önemli yeniliklere sahip bir güncelleme hazırlıyor

Dünyanın 4 çekirdekli ilk tablet olarak lanse edilen ve büyük ilgi gören ASUS'un Transformer Prime modeli bilindiği gibi ülkemizde dahil olmak üzere Android 4.0 güncellemesi almaya başladı.

Ancak XDA geliştiricileri forumunda ASUS'un İsveç Facebook sayfasına dayanarak verilen bilgilere göre firma, 30 Mart tarihinde yayınlayacağı bir yazılım güncellemesiyle modele pek çok önemli yenilik getirmeye hazırlanıyor.

4+1 çekirdekli Tegra 3 işlemci, 1GB RAM, 10.1 inçlik 1280 x 800 IPS+ ekran, 32GB/64GB depolama kapasitesi, 8MP kamera, 1080p video kaydı gibi özelikler sunan Transformer Prime modelinin alacağı 9.4.2.21 nolu güncelleme özetle şunları içeriyor:

-Kilit ekranında dokunmaya duyarlı bildirim ikonları

-Ekran kilitli iken hatırlatıcı veya bildirimleri kontrol edebilme

-Vibe 2.0 uygulaması

-USB'den LAN bağlantısına dönüştürücü aksesuarlara destek

-Kamera yazılımının güncellenmesi

-Ad Hoc modu desteği

-Tarayıcı ayarlarında kullanıcının tablet veya masaüstü görüntüleme tercihini saklama

-Güç profillerinin erişime açılması

-Yeni HDMI çıkış görüntü modu, Ölçek modu ve Kesme modu

Yeni yazılım güncellemesi 30 Mart tarihi itibariyle yayınlanmaya başlayacak. Ancak hangi ülkeler öncelikli ve ülkemiz için kesin bir tarih var mı, ASUS henüz bunlara açıklık getirmedi.

• tf101 kullanıcısı olarak güncelleme konusunda yaşadıklarımdan bahsedeyim
    3.2 de sorunsuz kullandığım tablet 4.0 ile uyku modunda kendi kendine kapanmaya, açılmamaya başladı.
    Acilen yeni güncelleme bekliyoruz.
  • tf 201 kullanıcısı olarak benim için iyi bir haber :)
  • Yakın zamanda TF201 almış bir kullanıcı olarak benim içinde çok sevindirici bir haber ama bende @Mechatronik gibi 4.0 güncellemesinden pek memnun kalmadım açıkçası :(
  • 4çekirdeği nasıl soğutucak cok merak ediyorum cihaz yanıcak resmen ama samsung bunuda düşünmüştür
  • Yenilikler çok iddialı olmasada gerçekten bazı kritik noktalara değinilmiş ayrıca Ad Hoc desteği gerçekten çok işe yarıyıcak bir destek olabilir..
  • Su taayiciya cozum etirsinler klavyenin halini anlayin iye aziyi duzeltmiyorum. Erbwt bu klavye olayi.
  • yaw bu koreliler tanıtımlarında dizmiyorlarmı bu kızları gülücükler saçaraktan,içim eriyo bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamtamam

yaw bu koreliler tanıtımlarında dizmiyorlarmı bu kızları gülücükler saçaraktan,içim eriyo bea

Tayvan olmasi gerek.. ne de olsa asus.. ne fark eder diyen icin yunanistan ve turkiye kadar diyebilirim.
  • Hadi hayırlısı , biz ne zaman faydalanırız acaba bu güncellemeden...
  • Cuma günü güncellemeyi OTA yaptım. Sorun yok gibi.

Source'u 4.0.3'ten 4.0.4'e geçirdiklerinde browser sorunları da çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Yenilikler çok iddialı olmasada gerçekten bazı kritik noktalara değinilmiş ayrıca Ad Hoc desteği gerçekten çok işe yarıyıcak bir destek olabilir..

AD HOCE desteği ne anlama geliyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.