Şimdi Ara

Honda Jazz mı? Opel Astra mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belki kızanlar da olucak bana ama sormak istiyorum,

Honda Jazz Fun CVT mi? Opel Astra 1.4 Sport Active mi?

Hangisini almak daha mantıklı?

Arada fiyat farkı bayaa var.

Ben istiyorum ki az yaksın sorunsuz hatcback otomatik araç olsun.

Jazz için tanıdık vasıtasıyla 39.000 lira aldım fiyat.

Astra için 48.900 fiyat aldık o da tanıdık vasıtasıyla.

Arada 10.000 lira fark var. Ne önerirsiniz?

• Honda Jazz tabiki fiyat avantajı da fazlaymıs ben aynı fiyatta olsalar bile Jazz onermeyi dusunmustum. Jazz Amerika'da da cok satılan en iyi kucuk araç secilen bir araba 2011'de. Honda Fit adıyla satılıyor orda.

http://consumerguideauto.howstuffworks.com/2011-best-buy-and-recommended-awards1.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

i-shif de yokuş kalkış desteği vardı. eski cvt lerde olup olmadığını hatırlamıyorum. siz yazınca ben cvt de var diye algıladım o yüzden
    astrada var dedim. evet şimdi kardeşime sordum. cvt jazz da yokmuş.

yanlız şöyle birşey var...
    biz bu iki araç dan sonra yaklaşık 15 gün önce, jazz'ı civicHB sport i-shift ile değiştirdik.
    50.000tl fiyatı vardı ve 47.500tl'ye aldık. araç tamamen dolu. çok memnunuz....

hem c sınıfı, hem donanımlı, hemde yakıt ekonomisi mevcut.

sizin böyle bir indiriminiz var ise bu aracı düşünebilirsiniz. gerçi 140bglik astra keyfi vermez
    ama genişlik, donanım, sınıf ve yakıt yönünden iki aracın karışımı gibi olabilir.

evet bu son cvt lerde yok yokuş kalkış.

o da kasa değiştiriyor şimdi. az önce onun vidyosunu izliyordum.

http://www.carbuyer.co.uk/reviews/honda/civic/hatchback/video

yeni kasanın incelemesi. arka tarafı hiç hoşuma gitmedi aracın. arkada ki spoilerıda görüşü çok etkiler diye düşünüyordum ki site eksi puan olarak onu yazmış zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

i-shif de yokuş kalkış desteği vardı. eski cvt lerde olup olmadığını hatırlamıyorum. siz yazınca ben cvt de var diye algıladım o yüzden
    astrada var dedim. evet şimdi kardeşime sordum. cvt jazz da yokmuş.

yanlız şöyle birşey var...
    biz bu iki araç dan sonra yaklaşık 15 gün önce, jazz'ı civicHB sport i-shift ile değiştirdik.
    50.000tl fiyatı vardı ve 47.500tl'ye aldık. araç tamamen dolu. çok memnunuz....

hem c sınıfı, hem donanımlı, hemde yakıt ekonomisi mevcut.

sizin böyle bir indiriminiz var ise bu aracı düşünebilirsiniz. gerçi 140bglik astra keyfi vermez
    ama genişlik, donanım, sınıf ve yakıt yönünden iki aracın karışımı gibi olabilir.

evet bu son cvt lerde yok yokuş kalkış.

o da kasa değiştiriyor şimdi. az önce onun vidyosunu izliyordum.

http://www.carbuyer.co.uk/reviews/honda/civic/hatchback/video

yeni kasanın incelemesi. arka tarafı hiç hoşuma gitmedi aracın. arkada ki spoilerıda görüşü çok etkiler diye düşünüyordum ki site eksi puan olarak onu yazmış zaten.

bizde inceleyip yeni kasayı beğenmemiştik. şu anki civicHB diğer daha güncel kasa modelli araçlardan halen daha iyi durur vaziyette.
    beklemeye bile gerek duymadık. zaten fiyatı da bu durumda olmayacağı için düşünmeden aldık gitti...genel anlamda memnunuz.
    beklentilerimizi tam olarak karşılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.