Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=BuX_1d3y9Fo http://www.youtube.com/watch?v=BuX_1d3y9Fo
    sözde adam htc desire hd vs galaxy s2 yapıyor izleyinde görün fanboyluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnMullins -- 14 Mayıs 2014; 3:53:06 >

• Hiç şaşırmadım bizde de durum aynı örneğin zır cahil biri samsung tv alır etrafta samsung saç maşası sorsalar ooo süperdir alın der

Bizdede kullanıcı samsung telefon kullanır 500 liralık telefonu gider 4s ile karşılaştırır yada sorun var dersin kabullenmez onun için telefonu mükemmeldir.
  • Şimdi burada ki olay S2 yi kötüleme olayı değil bana göre. TouchWiz ile Sense arayüzünü karşılaştırmış Usb bağlantısı hakkında söylediklerinde hatalı. Bana görede Sense arayüzü daha iyi.Ama donanım olarak S2 Desire HD den kat kat daha iyi bunun tartışması olamaz.
  • adam yazmıs zaten arayüz karşılastırması diye

Samsung Galaxy S II HTC Desire HD Türkçe Kıyaslama [Ara Yüz]
  • "beyler cahilliğe gelin "

Konu sahibi ve konu uyumu olmuş :)
    (android kullanıcısı değilim)
  • Sense'in Ram'e ve işlemciye bindirdiği hayvani yük görselliğinin önüne geçiyor. Bana biraz fazla şişirilmiş gibi geliyor.
  • arayüz kıyaslması htc arayüzü daha kullanışlı gibi doğru tespit yapılmış özeelik karşılaştırması yok zaten yanlış başlık seçimi olmuş
  • Donanımları değil arayüzleri karşılaştırıyor ve sense arayüzünden daha iyi bir ara yüz yok. Ramden yer ama hakkını da verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Hiç şaşırmadım bizde de durum aynı örneğin zır cahil biri samsung tv alır etrafta samsung saç maşası sorsalar ooo süperdir alın der

Bizdede kullanıcı samsung telefon kullanır 500 liralık telefonu gider 4s ile karşılaştırır yada sorun var dersin kabullenmez onun için telefonu mükemmeldir.

ben satış mühendisi olarak çalışıyroum. bütün ofiste vardı epıl telefondan. ayfon 3 ten beri kullanılırdı. 4s dahil hepisnden herkes alır dururdu. hele patronun oğlu vegast kumarhane de kazandığı tüm parayı yatırır onlara. yatırırdı. şimdi hepsi masaüstünde bir yerde duruyor ve kendisi 4 aydır s2 kullanıyor. Bursa da renault fabrikasında artık clio symbol değilde "samsung motors" otomobil üretileceğinide söylediğimde herkes gülmüştü. Saç maşasını epıl kendisi bile üretemez. Ancak saç maşası imal eden bir firmayı satın alır, adını epıl koyar. "BU"...

bundan 8 yıl önce YAHOO vardı. hatırlarmısınız? bunu yakında epıl için söyleyeceğiz :)

demişlerdi dersiniz. kendi teknolojisi üretemeyen firma yok olmaya mahkum...

• Adam haklı beyler dağılın :-)
  • Ya su konu başlığını okudukça gülme krizine giriyorum :D adam birde cahilliğe gelin yazmış hey allahım :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizhy

Ya su konu başlığını okudukça gülme krizine giriyorum :D adam birde cahilliğe gelin yazmış hey allahım :))))

Aynen :D
  • quote:

Ya su konu başlığını okudukça gülme krizine giriyorum :D adam birde cahilliğe gelin yazmış hey allahım :))))

evet htc fanboy oldugun belli adam samsung arayüzü kullanmayı bilmiyor sayfalar arası geçişi 7 kere parmağıyla sağa çekerek 7.sayfaya geliyor bunun kolay yolu iki pamağınla ekrana dokunuk haldeyken birbirine yaklastırdıgında bütün sayfalar tek bir ekran toplanır ya da numaraya dokunursun o sayfaya geçer / adam demiş parmagın 3. sıraya uzanırken parmagın zorlanır htc de sanki 3. sıra yok / benim adama cahil dememin bir nedeni fanboyluk yapması / adam telefonu bilgisayara bağlama olayında bombayı patlatmış zaten direk fail
    sen kim ben kim konu yazar uyumu diyosun gtfo
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

evet htc fanboy oldugun belli adam samsung arayüzü kullanmayı bilmiyor sayfalar arası geçişi 7 kere parmağıyla sağa çekerek 7.sayfaya geliyor bunun kolay yolu iki pamağınla ekrana dokunuk haldeyken birbirine yaklastırdıgında bütün sayfalar tek bir ekran toplanır ya da numaraya dokunursun o sayfaya geçer / adam demiş parmagın 3. sıraya uzanırken parmagın zorlanır htc de sanki 3. sıra yok / benim adama cahil dememin bir nedeni fanboyluk yapması / adam telefonu bilgisayara bağlama olayında bombayı patlatmış zaten direk fail

Ben iPhone kullanıyorum, htc de var sıfır hic kullanılmamış evde ama beğenmedim hanima verdim onda da Samsung galaxy oldugu icin o da kullanmadı , bilip bilmeden sallamasyona gitme

Konu başlığını okudum simdi yine gülüyorum :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Hiç şaşırmadım bizde de durum aynı örneğin zır cahil biri samsung tv alır etrafta samsung saç maşası sorsalar ooo süperdir alın der

ben satış mühendisi olarak çalışıyroum. bütün ofiste vardı epıl telefondan. ayfon 3 ten beri kullanılırdı. 4s dahil hepisnden herkes alır dururdu. hele patronun oğlu vegast kumarhane de kazandığı tüm parayı yatırır onlara. yatırırdı. şimdi hepsi masaüstünde bir yerde duruyor ve kendisi 4 aydır s2 kullanıyor. Bursa da renault fabrikasında artık clio symbol değilde "samsung motors" otomobil üretileceğinide söylediğimde herkes gülmüştü. Saç maşasını epıl kendisi bile üretemez. Ancak saç maşası imal eden bir firmayı satın alır, adını epıl koyar. "BU"...

bundan 8 yıl önce YAHOO vardı. hatırlarmısınız? bunu yakında epıl için söyleyeceğiz :)

demişlerdi dersiniz. kendi teknolojisi üretemeyen firma yok olmaya mahkum...

mühendis bey biraz türkçeyi kullanmaya dikkat etsek!!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Ben iPhone kullanıyorum, htc de var sıfır hic kullanılmamış evde ama beğenmedim hanima verdim onda da Samsung galaxy oldugu icin o da kullanmadı , bilip bilmeden sallamasyona gitme

Konu başlığını okudum simdi yine gülüyorum :)))

kullanmıyosanız bize yolla kardeş. Biz hakkını veririz severizde ;)

• bişe derdim ama olmaz şimdi:)

şu teknoloji fanlara gıcık oluyorum.Ya arkadaş telefon güzelse hakkını vereceksin
  • Bu millet hep Samsung özentisi

(Bence)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.