Şimdi Ara

HTC'den çift SIM kartlı ve Android 4.0 işletim sistemli yeni akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
9.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Nvidia Tegra 3 platformunu kullanan üst seviye akıllı telefon modeli One X ile gündemde olan HTC,  çift SIM kart desteği sunan Android 4.0 işletim sistemli yeni telefonu Wind T328w modelini Çin pazarında kullanıma sunuyor. 4-inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik kapasitif ekrana sahip olan telefona Qualcomm'un 1GHz'de çalışan tek çekirdekli işlemcisi güç veriyor.

Üzerinde 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunan telefon aynı zamanda medya tutkunları için Beats Audio ve SRS ses özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Asya pazarı ile birlikte çift SIM kartlı telefonların popüler olduğu Doğu Avrupa pazarında da sunulabileceği düşünülen akıllı telefonun Siyah, Beyaz, Mavi ve Pembe olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile sunulması bekleniyor. Çin pazarında 317 dolar olarak fiyatlandırılan HTC Wind T328w'nun diğer ülkelere ne zaman geleceği ve hangi fiyat seviyesinden sunulacağı ise şu an için netleşmiş değil. 

• Batarya dayanmaz buna.
  • Şarj konusunda zaten mimli olan HTC, Çin pazarına çift sim kartlı model sunarken batarya mevzusunu da düşünürse ne ala..!
  • 320 dolar, çift sim kartlı ıcs4 var işlemçi ekran biraz yenilerin gerisnde kalmış olbilir ama bende iyi :)
  • yavaş gel htc ilerde cevirme var
  • Mavisini muhtemeln çok güzeldir.. Ayrıca HTC'nin bu tür çözümlerine bayılıyorum.
  • htc amaze ye benzemiş
  • htc artık Hıgh Technology Company olmaktan zıyade Ham Tomato Cheese olma yolunu seciyor galiba
  • sene 2012 olmuş, şu ekranın üstündeki yağa bak. kırılmaz çizilmez cam yaptığınız kadar oleophobic ekran yapın da yağ tutmasın şu ekranlar.
  • Arkadaki kameranın olduğu kısım 1 ayı doldurmadan karalama tahtasına döner.
  • çindeki fiyata baaaaaak bizdeki fiyata bak turkiyede olsa kesin 1500 çekerler ayıp vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

Arkadaki kameranın olduğu kısım 1 ayı doldurmadan karalama tahtasına döner.

muhahaha kesinlikle katılıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huan8

sene 2012 olmuş, şu ekranın üstündeki yağa bak. kırılmaz çizilmez cam yaptığınız kadar oleophobic ekran yapın da yağ tutmasın şu ekranlar.

Kesinlikle katılıyorum.
  • millet gider aya htc kalmış yaya.bu ne donanım htc.
  • htc yeni çıkardığı her 3,7 veya 4,0 inç bandındaki modellere neden tek çekirdekli 1 ghz işlemci koyar anlamadım. zaten o donanımda bir ürün istesem gider desire s alırım. farkı ne? desire s ice cream sandwich de alacak. htc 4,3" altı segmente adam akıllı bir telefon çıkarmalı artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.