Şimdi Ara

1e1:Ekibi Gençsen Geleceksin'deydi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia ve Microsoft işbirliği ile gerçekleştirilen ve gençlere mobil teknolojiler üzerinde kendilerini geliştirme ve fikirlerini gerçeğe dönüştürme fırsatı veren Gençsen Geleceksin, 23 Mart'ta Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeydi. 1e1:Ekibi Mesut Çevik ve Erdinç İyikul'un da sunumlarıyla yer aldığı etkinlik videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Yayınladığınız için sevindim, biraz gürültü var yalnız.

Mesut Çevik - 3:10 ''Naber Kanka ya?'' :D
  • Videolarda sorun var galiba izleyemiyorum

Edit:Düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glukhovsky -- 27 Mart 2012; 18:54:16 >
  • Ankara ya da gelin :)
  • Pilavlı dedik, geleceksin!
  • Kamera'yı kullanan hiç mi kullanmadı acaba,çok kararsız kullanmış Zoom yapsam mı çıksam mı diye çok tereddüt etmiş açılar kötü,biraz öğrenmesi lazım.
  • Bence kamera değil gürültü sorun. Ne söyledikleri zor anlaşılıyor. Fakat 1e1 için her zorluğa katlanırım. :)
  • 1. videoya dayanamadım kapattım
  • hocam haber edeydiniz gelirdik ya
  • bune ses anlaşılmıyo kotada gitti
  • Mesut Abi Anlatırken Birçok Kişi Çikdi Erdinç Abi Anlatırken Herke Geldi Neden 1 Oyun 2 Nasıl Para Kazanılacagı 12 Kişi Toplucam Gelen
  • Erdinç İyikul, gerçekten iyi bir sunum yapmış Angry Birds ile gerçekten herkezin bunu yapabileceğinin yada çoğu insanın bu potansiyelinin olduğunu gösteriyor..

Mesut Çevik ise iyi bir sunum hazırlamış ses her ne kadar anlaşılmasada idare eder.. Mesut Çevik el konsollarını ele almış, dikakt ettimde Mesut Çevik konuşmasını yaparken sıkılan bir kanç genç salonu terk ediyor :)Ayrıca gerçekten Nokia oyun dünyasına katkılarının büyük olduğunu gösterdiği sunumda belirtiliyor..
  • off devlet üniversitesindeki bir etkinlik olduğu ilk 5. dakikadan belli , nokia çalışanıda daha konuşmayı bilmiyor , 10 üzerinden 2 verdim.

Mesut ile Erdinç gayet iyi prezentasyon skilleri var.
  • Bizim milletimiz oyundan anlıyor :D Bknz Mesut Çevik konuşurken salonu terk edenler
    Güzel sunum olmuş tebrikler ilk konuşma biraz sıkıcı geldi ama çok bir sorun yoktu. Erdinç ve Mesut gayet güzel anlatmışlar.
  • Her şey çok güzel de Yıldız Teknik değil mi burası?
  • Burası Yıldız Teknik Üniversitesi, yanlış yazılmış.
  • Elemanların pek teknoloji ile arası yok belli :D Anlatmaya değmez bunlara bişey
  • bsc ekibini orda görmek güzel fakat video neyle cekildiyse baya berbat izleyemedim
  • Mesut Çevik gibi birisini bile dinlememişler pek. Teknolojiden uzaklar heralde. Biz canlı olarak dinlemek için can atıyoruz. Bunlar değer bilmiyor. Bence hem Mesut Çevik hem de Erdinç İyikul'un sunumları iyi olmuş bence.
  • O gun okuldaydim, bilsem kesin izlerdim sunumu, çok üzüldüm şu an..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.