Şimdi Ara

Optimus Prime, Liberty City'de!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •     Oyun modder'ları gerçekten bazen çok enterasan işlere imza atıyorlar. Daha önce GTA IV ile ilgili birçok farklı mod ile karşılaşmıştık. Bu yeni modun ise en az diğerleri kadar eğlenceli olduğu kesin. Yeni yapılan bu Transformers modunda Nico Bellic yerine Optimus Prime'ı kontrol etme şansı buluyor oyuncular.

Bu mod ile ilgili bir oynanış videosu ise yayınlandı ve bu modu bu videoda tüm çıplaklığıyla görme şansına erişiyiyoruz. Autobot'ların lideri Optimus Prime, tüm ihtişamıyla Liberty City'de ortaya çıkıyor. Eğer bu mod ilginizi çektiyse ilgili Transformers mod sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Eğlenceye davetiye:

• Arabada Olsaydı
    İyiydiya nese Güzel Mod
  • Örümcek adam modunun olmasını isterim :D
  • Batmobil :D
  • Fena değil güzel olmuş aslında Optimus Prime yumruk bay agüzel atılıyo mega yumruk.:) Ben bir ara koşmaya başladıkdan sonra arabaya dönüşücek sandım..:)Adamalrda arkasından kovalıyor..:) Cahiller. :D
  • "Yeni yapılan bu Transformers modunda Nico Bellic yerine Optimus Prime'ı kontrol etme şansı buluyor oyuncular." bu gta 4 değil eflc ayrıca ses luis fernando lopez'in
  • Ses Fernando'nun değil Nico'nun rus aksanını duymadın mı ?
  • Kıçı başı oynuyor Optimus'un. Ben orjinal oyutunda birşey bekliyordum şehri birbirine katar diye... Basit bir skin olmuş o kadar...
  • optimus un boyu ne zamandan beri insan boyutunda ki kolları bacakları carpık carpık koşuyo ne bu ya :D yumruk tekmesi mal gibi ayni :S böle modlar yapmayalım lütfen.
  • komedi ama orijinal tranformers oyunundaki primedan daha güzel yapmışlar dönüşmuyor galiba
  • Bi' araba çalsaydı da görseydik :p
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.