Şimdi Ara

Şimdi de Sitelere Mi Giremiyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
30.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKN'den sonra şimdi de DNS değiştirmeme rağmen çoğu siteye girememe başladım hiç bir ayar değiştirmeme rağmen dün girdiğim sitelere bugün giremiyorum acaba bu yeni bir uygulamamı benim yaşadığım sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı ?

• Ben varım dns falan degismedim ama biyere giremiyorum sayfa goruntulenemiyor diyodu bende kapadım pc yi simdi mobile gctim
  • hala girilmiyor
  • dns var, jizze bile giriyo artık (eskiden girmezdi)
  • arkadaşlar günaydın.hotmail.com a kull adı ve şifrem ile giriyorum sorun yok,hotmail.com sorunsuz açılıyor,ama maillerime bakamıyorum,tıklıyorum hiç etkilemiyor öylece duruyor,firefox,ie8,chrome hepsi ile denedim sonuç aynı,ama cep telefonumdan sorunsuz girip maillerimi okuyabliyorum sorun nedir sizce? teşekkürler.
  • 16mbit hız var.bi sitete bağlanmak için 3-4sn bekletiyo.open dns ve google dns yazılı şuan.dns silsek farkeder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

AKN'den sonra şimdi de DNS değiştirmeme rağmen çoğu siteye girememe başladım hiç bir ayar değiştirmeme rağmen dün girdiğim sitelere bugün giremiyorum acaba bu yeni bir uygulamamı benim yaşadığım sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı ?

Bendede aynı şey var sinir oldum bugun.Torrent sitelerine falanda giremiyorum.Dns degistirdim otomatik yaptım host dosyasını temizledim yine nafile yoksa buda yeni sansurmu
  • Çaktırmadan sansürü de getiriyorlar galiba zaten verdiler millete 20 GB kota bir de üstüne sansür alın özgür internet.
  • Eskiden dns değiştirilerek girilebilen bir çok siteye an itibarıyla girilemiyor. Demek oluyorki sansürün boyutları artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

AKN'den sonra şimdi de DNS değiştirmeme rağmen çoğu siteye girememe başladım hiç bir ayar değiştirmeme rağmen dün girdiğim sitelere bugün giremiyorum acaba bu yeni bir uygulamamı benim yaşadığım sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı ?

aynı durum bende de var eskiden girdiğim sitelere şimdi bende giremiyorum
  • Arkadaşlar twitterdan @TTNETdestek 'e mesaj gonderin. Herkes sonucu buraya yazsın bakalım ne olacak .. Ben attım bakalım ne olcak.
  • Aynı problem bende de var.

Proxy kullandığımda sayfalar kütür kütür açılırken, sadece DNS (Google ... vs) değişikliği yaparak sayfalara girememeye başladım.
    Ktunnel'i biliyorsunuz Youtube yasaklıyken youtube'a bu site üzerinden girebiliyorduk, şimdi açılmayan sayfaları oradan deneyebilirsiniz, hepsi gayet güzel açılıyor.

Çaktırmadan gizlice bir sansürü devreye mi almaya çalışıyorlar?
    Torrent sitelerinin bir çoğuna erişim şu anda yok!
  • aynen birçok torrent sitesine giremiyorum ve aktif olarak inen torrentlerinde seed leri kayboldu vodafone mobilden bağlayınca aktif oluyor ve sitelere girebiliyorum bu kararı her kim aldıysa o döşediği fiber kablolar tek tek ona döşensin kalanlarda ttnetteki bu fiber hıza alış türkiye diyen cezaya döşensin. Bide rapçi olcak isyan müzikleri söyler sömürgecilere para uğruna karılık yapar.
  • Hala girilmiyor bazı sitelere, varmı çözüm sunacak birisi
  • Girilmeyen siteler icin proxy kullanacaksiniz.Liste halinde proxy switcher gibi bir add on kurun otomatik degistirsin. Ya da ktunnel ile ugrasin.

Ya da vpn alin ayda 3-5$ a istediginiz her yere girersiniz.
  • Proxy ile giriliyor da sitelere girme hızımız yavaşlıyor hem böyle giderse yakında proxy'e de bir çözüm bulurlar.
  • Özgürlüklerimizi artık parayla satın alma devri, kimsenin sesi çıkmadı doğru düzgün sansür meselesinde. İyi yapıyorlar az bile.
  • Aynı sorun bendede var google dnslerini kullanıyordum girdiğim çoğu siteye 2 gündür giremiyorum proxy değiştridiğimde tüm giremediğim siteler açılıyor.Yine bi dolaplar dönüyor ama haydi hayırlısı.
  • Dns ile artık yasaklı sitelere girilmiyor. Uydunette durum bu ttnet de durum nedir? Anlamadığım durum yasaklı torrent sitelerine girilmiyor dns ile ama nette çok fazla bilgi yok özel bir durummu yoksa genelde mi sorun var anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 29 Mart 2012; 16:52:12 >
  • Yasaklı sitelerin IP adresleri engellenmiş geçmiş olsun. Artık dns yöntemi işe yaramaz. Vpn ve proxy çözümleri çok sıkıntılı reklamler, hız sorunları artık idare edeceğiz vpn ile.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.