Şimdi Ara

Assassin's Creed III'teki Suikastçimizle Tanışın!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Assassin's Creed III ile birlikte seriye yeni gelecek olan suikastçimiz Connor'u daha yakından tanımak ister misiniz? Ubisoft, Connor'ın tanıtımı adına yeni bir video yayınladı.

Yayınlanan videoda ilk gelen ekranda, Connor'ın daha önce de öğrendiğimiz kişisel bilgileri yer alıyor. Mohawk'da doğan Connor, 1770 yılında suikastçiliğe ilk adımı atmış. Videoda akıllardaki soru işaretlerini temizlemek amacıyla, silah tanıtımları da yer alıyor.

Çift tabanca, ok & yay ikilisi ve tomahawkın haricinde daha önce tartışmalara sebep olan Hidden Blade'i de Connor'ın üstünde görüyoruz. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Hidden Blade'yi gördüm ya o bana yeter..
  • Fıııışşş aneeyy =D
  • aynen hidden blade var ve kostümüde baya iyi
  • Güzel görünüyor
  • süper*
  • Tek bir cümleyle "Nothing is true, everything is permitted"
  • Assassin's Creed III'teki Suikastçimizle Tanışın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal1ty. -- 26 Mart 2012; 22:01:36 >
  • çizmeleri biraz fazla büyük değilmi
  • Ezio ' yu geçebilecek potansiyele sahip ama o potansiyeli kullanabilecek mi acaba :D
  • bana kalırsa silah donanımı az gibi.
  • güzel güzel en çok merak ettiğim de tomahawk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bana kalırsa silah donanımı az gibi.

Uzerinde ilk baslayacak olanlar bunlardir sonradan eklemeler olacaktir kesinlikle...
  • sonuçta altair ve ezio'da bu adamların elinden çıktı şuanki karakterde onların elinden çıkacak karakter konusunda sıkıntı olmayacaktır ayrıca değişim konusunda beklentiyi en üst seviyeye çıkardılar umarım serinin her anlamda en iyi oyununu çıkartırlar
  • her zamanki gibi muhteşem
  • Karakter ve silahları en yakın zamanda testlerdede görmek isteriz..:))
  • etkileyici...
  • Hidden Blade olması içimi rahatlattı.

Birde bakalım Ezio kadar sevilecek mi merak konusu. Ezio karakterinin yaşamındaki her süreçte yer almamız Ezio'yu ayrı bir yere taşıdı.
  • altair gibi direk artist olarak başlanırsa bu connara kötü olur ezio gibi başlansa hikayesine hoşuma giderdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawn01

Ezio ' yu geçebilecek potansiyele sahip ama o potansiyeli kullanabilecek mi acaba :D

potansiyel onun kullanacak sensin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.