Şimdi Ara

Galaxy 4GB GDDR5 bellekli GeForce GTX 680 modelini gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy 4GB GDDR5 bellekli GeForce GTX 680 modelini gösterdi

Nvidia'nın geçtiğimiz hafta duyurduğu GeForce GTX 680 için üreticilerin 4GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip modeller üzerinde çalıştığını daha önceki haberlerimizde ifade etmiştik. Bu konuda ilk somut detay Galaxy cephesinden geldi ve şirketin 4GB bellekli GeForce GTX 680 modeli gün ışığına çıktı. Özelleştirilmiş tasarım detaylarına sahip olan ekran kartı aynı zamanda fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak geliyor. Standart hızı 1006MHz olan GeForce GTX 680, Galaxy'nin yeni ekran kartında 1100MHz GPU hızı ile karşımıza çıkarken, Kepler mimarisinin bir özelliği olarak bu hızın GPU Boost teknolojisi ile ne seviyeye çıkabildiği ise henüz açıklanmadı. 

Üzerinde 16 adet 2Gbit GDDR5 bellek yongası bulunan ekran kartına, 5+2 fazlı güç tasarımı eşlik ediyor. Yüksek kaliteli komponentlere yer verilen ekran kartında ayrıca özelleştirilmiş VRM kontrolcüsü bulunuyor ve bu sayede yazılımsal voltaj kontrol arayüzleri de destekleniyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 1536 paralel işlem birimine sahip olan 4GB bellekli yeni ekran kartında soğutma içinse 90mm çapında iki adet fana sahip özel soğutucu kullanılıyor.  Galaxy yeni kartının çıkış tarihi ve tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatını ise henüz açıklamadı. 

Galaxy 4GB GDDR5 bellekli GeForce GTX 680 modelini gösterdi

• msi asus zotac evga uyusun galaxy ye tebrikler
  • Hiç bakmayın o benim
  • Oyun mu varda kart çıkartıp duruyorlar
  • Yavaş yavaş oc kokusu alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol @fx57. Alttaki resimde 6+8 güç girişi var. Resim bu karta mı ait? saol
  • çok gereksiz bir kart 15 gün sonra bir üst versiyonu çıkacak ve kartın fiyatı %40 düşecek ve alanlar hüsrana uğruyacak. Her zaman yeni varyasyon kart çıktımı 1 ay beklenmeli ve o serinin ortasında kalan kart alınmalı. Tabiki zotac ın fabrika çıkış oc ve özel sogutmalı versiyonu f/p oranında bu seride çok işe yarıyacagından eminim.
  • 2560x1600 , 5760x1080 piksel gibi çözünürlüklerde çok işe yarayacaktır hem de bir kaç yıl içerisinde Vram sorunu yaşamayacaktır.
  • 6+8 pin ooo ye beybiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

Saol @fx57. Alttaki resimde 6+8 güç girişi var. Resim bu karta mı ait? saol

Görünüşe göre ona ait gibi. GPU ufak biraz. tabi eminde değilim. güç girişi yanılttı benide.
    Bu arada 8 Tane RAM kartın arkasında kalıyor galiba

Edit; imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dJ_bLoW -- 26 Mart 2012; 18:18:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

6+8 pin ooo ye beybiii

• quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

Yavaş yavaş oc kokusu alıyorum

HOF editiona bak hocam Oc kokusundan burnunun direği kırılsın
  • çıksa nolcak. 500liradan fazlası haram. 500lira olmayacağına göre buna sahip olamıcaz. nerden baksan 1500lira olcak paramız yok alamıoz işte. bu ülkede yaşadığımız sürece daha çok karşıdan bakarız bunlara.
  • soğutucu sadece gpu ya mı temas ediyor resimden anlamak zor
  • Beyler Casper'in mühendisleri çalışmaya başlamış. Millete nasıl kazık atabiliriz diye. Durun siz söylemeyin, ben söyleyeyim; hay Casper'iniz batsın..
  • Yaw arkadaş, sürekli yeni Galaxy S3 söylentileri gelirken GALAXY 4GB diye başlık mı atılır, o ne dedim, telefona 4 GB rammi koyacaklar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventalpsal

Yaw arkadaş, sürekli yeni Galaxy S3 söylentileri gelirken GALAXY 4GB diye başlık mı atılır, o ne dedim, telefona 4 GB rammi koyacaklar ...

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

6+8 pin ooo ye beybiii

Harbiden 6+8 miş :p başka resimlerde var.

http://www.techpowerup.com/163043/Galaxy-GeForce-GTX-680-4-GB-Pictured.html

• quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

6+8 pin ooo ye beybiii

Harbiden 6+8 miş :p başka resimlerde var.

http://www.techpowerup.com/163043/Galaxy-GeForce-GTX-680-4-GB-Pictured.html

gerçi hof 8+8 miş ona ne demeli

• galaxy tr de yokki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.