Şimdi Ara

Xbox Live'a Gold Üye Olana Beş Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Microsoft ücretsiz Xbox Live kullanıcıların ilgisini çekecek yeni bir kampanya başlattı. Eğer aylık ücrete tabi Xbox Live Gold üyelik için kayıt yaptırıp minimum 6 aylık ödeme yaparsanız beş adet oyun için kod kazanıyorsunuz.

Kampanya kapsamında Halo: Reach, Fable III, Kinect Sports, Toy Stories ve The Gunstringer oyunlarının indirme kodları gönderilecek. Yani 27£ ödeyerek 125£'luk oyuna sahip olacaksınız ve altı aylık Gold hesabınız bulunacak. Oyunlarınızın kodları ise 4-6 hafta içerisinde gönderiliyor ve kampanyaya Gold üyeler katılamıyor.

Yeni Gold üyelik karşılığında beş oyun kampanyası 3 Nisan tarihinde sona erecek. Oyunların Türkiye'den de alınabileceğini tahmin ediyoruz ama terslik çıkma olasılığı yok değil.

• oha kampanyaya gel :) çok bomba kampanya olmuş ama 20 gb lık bir xboxun var o yüzde hiç bulaşmıyacagım buna :D
  • Gold üye olanlara yapılmalıydı bu kampanya. Parası olmayan konsol kullanmasın.
  • Reach'in yanında, GoW2, GoW3, Forza verse şaşırdım zaten. Kampanya mantıklı, öbür türlü 5 exc'in alayı da çıkmış olurdu beleşe

Neyse bunun dışında, tüm xbox kullanıcılarını seviyoruz, sayıyoruz. Yani bakın ters birşey yazmadım, ban yemeye luzum yok
  • Ya ayıp bee ben 2 ay önce 12 aylık gold üyelik aldım şimdi ben yararlanamayacakmiyim
  • Erdinç İyikul bu haberi okudukdan sonra şunu derdi muhtemelen: Microsoft tarafından bir handikap ..:)
  • Xbox live psn ile olan farkını konuşturuyor
  • kod u başka yerden alsak oluyomu yoksa xbox live üzerinden almak mı gerekiyor yada otomatik ödeme'mi istiyor?
  • Bana kalırsada , baba parasıyla hava basan oynamasın .
    quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Gold üye olanlara yapılmalıydı bu kampanya. Parası olmayan konsol kullanmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Gold üye olanlara yapılmalıydı bu kampanya. Parası olmayan konsol kullanmasın.

Yav he he.
  • Microsoft yine kalitesini ve farkını konuşturuyor. müzik seti, televizyon, çalar saat üretipte sonradan bu sektöre giren firmalara kapak olsun.
  • ''Rubellite'' değişik bir arkadaş!
  • @rubellite
    baba parasıyla xbox, oyun ve dlc lerı alanca böyle konusuyor insan işte..oyuncu oldugunu sanıyor ama o bile değil..gears of war da yerlerde sürünür kendisi :))..sonuçta sözlerı ciddiye alınacak biri değil beyler ölü taklidi yapın gider....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

@rubellite
    baba parasıyla xbox, oyun ve dlc lerı alanca böyle konusuyor insan işte..oyuncu oldugunu sanıyor ama o bile değil..gears of war da yerlerde sürünür kendisi :))..sonuçta sözlerı ciddiye alınacak biri değil beyler ölü taklidi yapın gider....

Kendi nick'i ile yazamıyor tırsak gelmiş misafir üyelikle yazıyor. Hadi kaybol.
  • peki 12 aylık alsak her koddan 2 tane mi göndercek ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.