Şimdi Ara

Akülü arabaya uzaktan kumanda sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
15.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bir akülü araba aldım çocuğum için. Yalnız şu anda aracın pedalına zor uzanıyor ve araç hareket ettiği zaman korkup ayağını pedaldan hemen çekiyor. Ben de onu arabayla gezdirebilmek için akülü arabaya uzaktan kumanda sistemi yapmak veya yaptırmak istiyorum. Birkaç yere sordum ancak ülkemizde her zaman olduğu gibi sorduğum yerler konularında uzman olmadığı için böyle bir şeyi nasıl yapacaklarını bilemediklerini ilettiler. Konu hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilecek olan var ise, çok memnun olurum...

• Biraz mekanizma ve briaz elk bilgisi sonrası el becerisi :).

Öncelikle akü kaç volt 6v, 12v? Buna göre mevcut düğmeler nedir fren var mı? Şemadan takip yaparak düğmeleri paralelleyin;

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/ak%C3%BCl%C3%BC-araba-devresi.95483/#post-718366

Ayrıca bu forumdaki diğer akülü araç konularına da bakabilirsiniz, ha direksiyon için ilave motor ve düğme gerekecek aynı ileri - geri bağlantısına sahip olacak, sağ - sol diye. Youtub tan direksiyon mekanizmasının nasıl işlediğini izleyin mevcut aracta nasıl benzerlik var, ondan sonea en yapacağınıza hayal edin veya beraber tartışalım ;). Kolay gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.