Şimdi Ara

Philips Kanal Editör [;)] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
158
Cevap
9
Favori
87.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tv modelleri farklı olmasından dolayı veya channel editör versiyon farklılıklarından dolayı bu gibi sorunlarla karşılaşılıyor. Çözümünü bilen varsa paylaşsın...
  • huxobahci H kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,

Çok işime yarayacak bir uygulama ve inanılmaz pratik bir şekilde sorunlarımı çözecek gibi görünüyor. Uygulama linki çalışıyor
    fakat kanal listesi linki https:// rapidshare .com/files/1236686224/Repair.rar (boşlukları sildim) maalesef çalışmıyor. Turksat 4
    için güncel bir liste var mı elinizde? Paylaşırsanız çok memnun olurum @huxobahci

Yardımların için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    Syg,
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihataydemir

Hocam merhabalar,

Çok işime yarayacak bir uygulama ve inanılmaz pratik bir şekilde sorunlarımı çözecek gibi görünüyor. Uygulama linki çalışıyor
    fakat kanal listesi linki https:// rapidshare .com/files/1236686224/Repair.rar (boşlukları sildim) maalesef çalışmıyor. Turksat 4
    için güncel bir liste var mı elinizde? Paylaşırsanız çok memnun olurum @huxobahci

Yardımların için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    Syg,

tv modeliniz nedir? 8007 uyarsa verebilirim
  • anomy A kullanıcısına yanıt
    istersen bu videoya göz at derim

http://www.youtube.com/watch?v=0cXCJnW3GmE
  • cihataydemir C kullanıcısına yanıt
    hocam en güncel liste burada var bir göz at derim

http://www.youtube.com/watch?v=Y0U60oBZdpI&list=UUM9lPCekm1q6DliduJojTHA
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    mito1172 selam,

philips 42pfl7696k. Uygulamaya kanal listesini yükledim fakat sanırım çok fazla kanal olduğu için inanılmaz yavaş ilerliyor.
  • nereden bulaştık ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brother-II

nereden bulaştık ya :(

Al benden de o kadar hocam. Bu kadar kullanışsız bir arayüzgün ve kanal listesi yapılabilir. Yeminle özel çaba sarfetmek lazım.
  • Dediklerinizi yaptim.artik uyduyu %5 gosteriyor.karisik filanda olsa izlioduk simdi o da yok ne yapcam sasirdim.fabrika ayarlarina dondurdum ama yok nafile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

Dediklerinizi yaptim.artik uyduyu %5 gosteriyor.karisik filanda olsa izlioduk simdi o da yok ne yapcam sasirdim.fabrika ayarlarina dondurdum ama yok nafile

ya bu tv yi kullanmak bukadar zor değil kanalları tekrar kurun hepsini bulur ne diye fabrika ayarına döndürüyorsunuz? ayrıca bu kanal editör her modele uymuyor
  • 40PFK4509/12 Model numaralı televizyon aldım.
    Bu TV için Hangi kanal editörünü kullanmalıyım. Bu konuda bilgi verebilecek varmı?
  • 55pfs8109 için kanal editör programı bulamadım lütfen bileniniz var ise paylaşabilir mi?
  • 40PFK4509/12 Model numaralı televizyonun kanal geçiş hızı çok düşük. Kanal geçiş hızını artırmanın bir yolu varmı ?
  • Arkadaşlar mutfakta kullanmak üzere Philips 24PHK4109 tv aldım uydu taraması yaptım fakat HD kanallar çıkmadı manuel arama nasıl yapılıyor
    frekans ve sembol oranı girebileceğimiz bir yer yokmu?
  • nsolmaz N kullanıcısına yanıt
    ne yazıkki bunun bir çözümü yok bende hem Philips hemde LG var ikisinde de kanal geçiş hızları yavaş... Samsung tv'lerde böyle bir sorun yokmuş
  • Bendeki 40PFK4509/12 televizyon normal aramada HD kanalları da buluyor.
    TV üzerinden favori düzenlemem zaman alıyor. Kanal Editörü bulana kadar katlanacaz herhalde.
  • Mutfakta kullanmak üzere almış olduğum 24phk4109 led tv de Hd kanalları eklemenin yolunu bulum Bu iş için öncelikle Kanal listesindeki tüm kanalları silmeniz gerekiyor
    HOME(ev resmi olan tuş) basıp KURULUM seçiyorsunuz daha sonra UYDU TARA-MANUEL taramadan HD kanallara ait frekans ve sembol oranlarını girip ara diyoruz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3p3 -- 22 Şubat 2015; 17:19:27 >
  • Philips Led TV'lere ait kanal listelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. USB belleğe atıp TV'ye yükleyebilirsiniz.
    https://www.dropbox.com/sh/6xte8i12xfiw6fh/AADSQx5nPVOUyc6gUMh8NGBla?dl=0
  • arkadaşım şu konuyu daha açık anlatsanız olmaz mı. ben ilk defa smart tv kullanıyorum. programı pc üzerinde düzenliyor kanallar görünüyor faka bu smart tvye nasıl aktarılıyor. pc üzerinde düzenliyorum fakat tvye nasıl etki edecek. kaydedip usbye mi atacağız ne yapacağız nasıl bağlantı kuracağız . biz bu konuda cahiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.iron

arkadaşım şu konuyu daha açık anlatsanız olmaz mı. ben ilk defa smart tv kullanıyorum. programı pc üzerinde düzenliyor kanallar görünüyor faka bu smart tvye nasıl aktarılıyor. pc üzerinde düzenliyorum fakat tvye nasıl etki edecek. kaydedip usbye mi atacağız ne yapacağız nasıl bağlantı kuracağız . biz bu konuda cahiliz.

evet fat 32 formatlı usb belleğ atıp tvye takıp tv ayarlarından kanal yükle usb deni bulup seçeceksin o yükler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.