Sigarayı Bırakanlar İçeri !
44 Cevap2853 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

794 Mesaj
25 Mart 2012; 2:17:13 

6 senedir iciyorum bı 7 ay bırakmıştım ama geri başladım. Şimdi tekrar bırakmak istiyorum ama olmuyor. Bırakanlar nasıl bıraktıklarını anlatırlarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

360 Mesaj
25 Mart 2012; 2:25:13 

bulunsun

Çal Çingene

1331 Mesaj
25 Mart 2012; 2:26:10 

Sacma bir soru olmus ... Bir kere birakmissin zaten ayni yontemleri uygulayarak birakabilirsin

794 Mesaj
25 Mart 2012; 2:31:00 

Kalici bırakamadık kardes onun icin soruyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2641 Mesaj
25 Mart 2012; 3:59:58 

Sigarayı bırakmayı Cenabı Allah'ın bana yaşattırdığı korku vesilesi ile bıraktım..
Halı sahada koşuyordum tıkandım
hava da hava alacak hava yoktu nefeslk bile çok korktum ve bıraktım
Daha sonra Askere gittim
Ordada başlamadım :/
Sonra içmedim şimdi tiksiniyorum inanın
4 sene oldu yaklaşık :)

794 Mesaj
25 Mart 2012; 4:03:20 

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Sigarayı bırakmayı Cenabı Allah'ın bana yaşattırdığı korku vesilesi ile bıraktım..
Halı sahada koşuyordum tıkandım
hava da hava alacak hava yoktu nefeslk bile çok korktum ve bıraktım
Daha sonra Askere gittim
Ordada başlamadım :/
Sonra içmedim şimdi tiksiniyorum inanın
4 sene oldu yaklaşık :)

Ona başlamazsın tekrar :) Ben de halı sahada çok tıkanıyorum her mac sonu bırakacam diyorum ama sadece lafta kalıyor :)

509 Mesaj
25 Mart 2012; 4:03:26 

quote:

Orijinalden alıntı: cehili

6 senedir iciyorum bı 7 ay bırakmıştım ama geri başladım. Şimdi tekrar bırakmak istiyorum ama olmuyor. Bırakanlar nasıl bıraktıklarını anlatırlarsa sevinirim.

sigara içerken yaptıklarımın hepsini yine yaptım.. öle daha garanti bırakılıyor... 2 yıldır ağzıma sürmüyorum.. büyük konuşmayayım ama artık içmem... tiksinme yöntemi işe yarayabilir... külle dolu küllüğü yatarken başucuna koy içini suyla doldurki o iğrenç ötesi koku her yerine sinsin ve de artık yeter falan de :))

zaman içinde yapa yapa ,en iyisini öğrendim...

794 Mesaj
25 Mart 2012; 4:06:03 

quote:

Orijinalden alıntı: thekeys

sigara içerken yaptıklarımın hepsini yine yaptım.. öle daha garanti bırakılıyor... 2 yıldır ağzıma sürmüyorum.. büyük konuşmayayım ama artık içmem... tiksinme yöntemi işe yarayabilir... külle dolu küllüğü yatarken başucuna koy içini suyla doldurki o iğrenç ötesi koku her yerine sinsin ve de artık yeter falan de :))

Kulluk genelde yanımda durur. Kokudan tıKsiniyorum ama yeterli olmuyor bırakmak icin. Tabi bı süre sonrada o kokuya da alışıyor insan :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mart 2012; 4:08:01 

İçme ? Nereye kadar canın çekececikki sigarayı.Çok zorlandığın zaman sakinleştirici kullan.

794 Mesaj
25 Mart 2012; 4:11:07 

quote:

Orijinalden alıntı: SanaL Crew

İçme ? Nereye kadar canın çekececikki sigarayı.Çok zorlandığın zaman sakinleştirici kullan.

1 gün içmem 2 gün icmem ama 3. Gün zorlanırım icerim. 7 ay bıraktığım zaman kız arkadasım vesilesi ile bırakmıştım. Az bir duman bile koklasa boğuluyordu mecbur 7/24 beraberdik bırakmıştım. Ayrılınca tekrar başladım :)

2641 Mesaj
25 Mart 2012; 4:13:39 

quote:

Ona başlamazsın tekrar :) Ben de halı sahada çok tıkanıyorum her mac sonu bırakacam diyorum ama sadece lafta kalıyor :)

yok hocam bende ölüm korkusu oldu işte bıraktım o günden beri o kadar çok korktum ki o korku bana 1 hafta yetti sonra dedim ki 1 hafta içmiyorsam 1 ay içmem 1 ay içmem 1 sene içmem 1 sene içmezsem 10 sene vs vs D:
Gelir :)
Önemli olan kendini motive ettikten sonra beynnden sigarayı silmenle alakalı..
Mesala arkadaşlarım babam vs yanımda içer ben içtiklerini bile fark etmem. Kokusal olarak değil
Yani sigaranın adı beynimde yok
Tabi buda zamanla :)

Allah sizlere de nasip etsn :)

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2012; 4:14:40 

quote:

1 gün içmem 2 gün icmem ama 3. Gün zorlanırım icerim. 7 ay bıraktığım zaman kız arkadasım vesilesi ile bırakmıştım. Az bir duman bile koklasa boğuluyordu mecbur 7/24 beraberdik bırakmıştım. Ayrılınca tekrar başladım :)

Yanlış yapmışsın. Keşke başlamasaydın.Başla bırakmaya çok çok zorlanırsan sakinleştirici iç. Ben 2 senedir içiyorum bağımlılık yapmadı daha niyeyse

794 Mesaj
25 Mart 2012; 4:16:58 

quote:

Orijinalden alıntı: farego

yok hocam bende ölüm korkusu oldu işte bıraktım o günden beri o kadar çok korktum ki o korku bana 1 hafta yetti sonra dedim ki 1 hafta içmiyorsam 1 ay içmem 1 ay içmem 1 sene içmem 1 sene içmezsem 10 sene vs vs D:
Gelir :)
Önemli olan kendini motive ettikten sonra beynnden sigarayı silmenle alakalı..
Mesala arkadaşlarım babam vs yanımda içer ben içtiklerini bile fark etmem. Kokusal olarak değil
Yani sigaranın adı beynimde yok
Tabi buda zamanla :)

Allah sizlere de nasip etsn :)

Âmin hocam.
Zaten 7 günde nikotin vücuttan çıkıyor. İlk 7 gün içmesek gerisi kolay geliyor. Ben en fazla 3 gün dayanabiliyorum :) Ama kararliyim inşallah bırakacam yakın zamanda.

794 Mesaj
25 Mart 2012; 4:19:20 

quote:

Yanlış yapmışsın. Keşke başlamasaydın.Başla bırakmaya çok çok zorlanırsan sakinleştirici iç. Ben 2 senedir içiyorum bağımlılık yapmadı daha niyeyse

Sonra da sakinlestiriciye bağımlı olmayalım :))

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2012; 4:26:26 

quote:

Sonra da sakinlestiriciye bağımlı olmayalım :))

Uyuşturucu bağımlılarına hastanede hergün sakinleştirici veriyolarda onlara olmuyo sana niye olsun 3-4 gün arayla içersin.

131 Mesaj
25 Mart 2012; 4:30:10 

papaz her zaman pilav yemez geçti bir kere

794 Mesaj
25 Mart 2012; 4:37:14 

quote:

Uyuşturucu bağımlılarına hastanede hergün sakinleştirici veriyolarda onlara olmuyo sana niye olsun 3-4 gün arayla içersin.

Sakinlestirici de uyuşturuyor insanı mal gibi yapıyor. Sık kullanan arkadasım vardı cocuk bon bon etrafa bakardı gün boyu :)

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2012; 5:31:46 

quote:

Sakinlestirici de uyuşturuyor insanı mal gibi yapıyor. Sık kullanan arkadasım vardı cocuk bon bon etrafa bakardı gün boyu :)

Uyuşturduğu için kullanacan zaten

586 Mesaj
25 Mart 2012; 10:15:18 

Benim dedem var adam 30 çocukluğundan beri içer şuanda yaşı 74 3 yıl önce kalp krizi geçirdi.İyileşti felan adam şimdi ağzına vurmuyor sigarayı.Ölüm korkusu bıraktırıyor insana

BMW 1 Series 116d EfficientDynamics

HTC ONE 32 GB

1257 Mesaj
25 Mart 2012; 10:25:43 

quote:

Barışın.

Stabil ol, canımı ye.

194 Mesaj
25 Mart 2012; 12:26:52 

10 sene boyunca içip bir akşam show tv de şu sigaranın zararları reklamı geldi dede teyze konuşuyor elimde sigara ile izlerken o an bu iletten kurtulmaya karar verdiğim gibi bıraktım nemi oldu 10 gün boyunca beyinde baş ağrısı sinir ile dolaştım ara sıra el titremesi oldu nescafe yi doldurdukça doldurup şekersiz içtim sonuç 2 yıldır sigara içen birisinin yanında dair duramıyorum.

Herşey beyinde bitiyor kendine özgüvenin olduğu sürece iraden varsa bırakırsın çünkü sonradan kazandığın bir alışkanlık her zaman beyninin sayesinde bırakırsın.

:)

2641 Mesaj
25 Mart 2012; 12:34:49 

cok isteyenler icin soyluyorum..

bol bol uyuyunn arkadaslar..

o zaman da icmeyeceksiniz cok bırakmak istiyorsanız gerekirse 1 ay boyunca surekli uyuyunn..

1720 Mesaj
25 Mart 2012; 12:36:09 

Bunu okuyunca dertlendim. Ben bir sigara yakıp geliyorum.

6400 Mesaj
25 Mart 2012; 13:01:06 

1,5-2 sene olacak sanırım bende bıraktım. en son 4 saatte 1 paket bitirmiştim. 15 senedir içiyordum. bırakmayı deneme bırak. anladın mı dediğimi? başlamaya bi fırsat bi bahane arama hemen. canım sıkıldı başlayayım, kızdan ayrıldım başlayayım diye zor zaman sigortası olarak düşünürsen bırakamazsın. keşke daha önce bıraksaymışım diyorum şimdi. ben önce maddiyat için bıraktım. 300 küsür ayda veriyordum sigaraya. sağlık kaybedilince anlaşılıyor, o yüzden sağlık için bıraktım ilk etapta diyemem. he sağlığa acayip faydası oldu. çabuk tıkanma vs., yıllardır kilo alamıyordum şimdi kilo da aldım. gayet iyiyim şu an. birinin yanında kullanmıyorum deyince farkın olduğunu anlıyosun inan. herkes bırakmak istiyorda bırakamıyor. yalnız dumanı hala cezbediyor, o daha geçmedi. 1-2 senesi var sanırım onun daha. ancak sigara içilen kahve vs. gibi topluca içilen bi ortama girince iğreniyosun. yeni sigarasını söndürmüş biri yanında konuşmaya başlayınca iyi ki bırakmışım diyosun. bildiğin leş kokuyorlar. inşallah bırakırsın. benim de çok denemelerim oldu. denedikçe daha çok içtim ancak son hadde gelmiştim artık.

2641 Mesaj
25 Mart 2012; 13:18:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

1,5-2 sene olacak sanırım bende bıraktım. en son 4 saatte 1 paket bitirmiştim. 15 senedir içiyordum. bırakmayı deneme bırak. anladın mı dediğimi? başlamaya bi fırsat bi bahane arama hemen. canım sıkıldı başlayayım, kızdan ayrıldım başlayayım diye zor zaman sigortası olarak düşünürsen bırakamazsın. keşke daha önce bıraksaymışım diyorum şimdi. ben önce maddiyat için bıraktım. 300 küsür ayda veriyordum sigaraya. sağlık kaybedilince anlaşılıyor, o yüzden sağlık için bıraktım ilk etapta diyemem. he sağlığa acayip faydası oldu. çabuk tıkanma vs., yıllardır kilo alamıyordum şimdi kilo da aldım. gayet iyiyim şu an. birinin yanında kullanmıyorum deyince farkın olduğunu anlıyosun inan. herkes bırakmak istiyorda bırakamıyor. yalnız dumanı hala cezbediyor, o daha geçmedi. 1-2 senesi var sanırım onun daha. ancak sigara içilen kahve vs. gibi topluca içilen bi ortama girince iğreniyosun. yeni sigarasını söndürmüş biri yanında konuşmaya başlayınca iyi ki bırakmışım diyosun. bildiğin leş kokuyorlar. inşallah bırakırsın. benim de çok denemelerim oldu. denedikçe daha çok içtim ancak son hadde gelmiştim artık.

4 paket cokmus be abi

3232 Mesaj
25 Mart 2012; 13:54:06 

3 gündür içmiyorum

3047 Mesaj
25 Mart 2012; 14:11:22 

Sigara içen bi kızla öpüş %90 birakirsin

2080 Mesaj
25 Mart 2012; 14:16:58 

quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

Mide bulandırıcı bir durum hele sende içmiyorsan off of ....

3 sene oldu bırakalı ne yalan söyliğim yalnızken haftada bir yakarım gine bir tane ama inşallah onu da bırakıcam.

5862 Mesaj
25 Mart 2012; 14:30:50 

sigara içerken yaptığınız aktiviteleri (film izlerken, oyun oynarken, içerken, kalvaltıdan sonra, yemekten sonra, banyodan sonra, gülerken, ağlarken) 'sigarasız' yapın. zorlanırsanız champix kullanın ama mutlaka bu aktiviteleri sigarasız yapın. bütün bu eylemlerin üzerine gidin çünkü size sigara içiren şeyler aslında bunlar. hoşlandığınız aktiviteleri sigarasız yapmazsanız bırakamazsınız. ben bırakalı 2 yıl oldu ve şu salak "sigara bırakılmaz ara verilir" lafına asla inanmayın. bu tür lafları içmeye bahane arayanlar ve philip morris (kendisi içmiyor) gibi adamlar çıkarır.

MSI Z77A-GD65 Anakart | Corsair Force GT 60-120GB SSD | Seagate Barracuda 3TB Sata 3 HDD
Intel Corei7-3770K İşlemci | Thermaltake Frio Advanced Soğutucu
MSI GTX680 Ekran Kartı | HKC 27" Full HD Monitör
GSKILL 8GB RipjawsX 1600Mhz Dual Kit Ram
Creative SB X-Fi Fatal1ty Champion Ses Kartı | Creative Tactic3D Rage Kulaklık
Logitech G9 Mouse | Logitech G19 Klavye | Logitech F710 Gamepad | Logitech Z-906 5.1 Ses Sistemi
Thermaltake Level 10 GT Kasa | High Power Absolute 850W Güç Kaynağı | NZXT. Sentry LX Fan Kontrol

794 Mesaj
25 Mart 2012; 14:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

Barışın.

Gecti artık o tren kardes.

794 Mesaj
25 Mart 2012; 14:34:28 

quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

Bol tecrübem var ama bende içtiğim icin pek farketmiyor :))

794 Mesaj
25 Mart 2012; 14:39:58 

quote:

Orijinalden alıntı: alito

sigara içerken yaptığınız aktiviteleri (film izlerken, oyun oynarken, içerken, kalvaltıdan sonra, yemekten sonra, banyodan sonra, gülerken, ağlarken) 'sigarasız' yapın. zorlanırsanız champix kullanın ama mutlaka bu aktiviteleri sigarasız yapın. bütün bu eylemlerin üzerine gidin çünkü size sigara içiren şeyler aslında bunlar. hoşlandığınız aktiviteleri sigarasız yapmazsanız bırakamazsınız. ben bırakalı 2 yıl oldu ve şu salak "sigara bırakılmaz ara verilir" lafına asla inanmayın. bu tür lafları içmeye bahane arayanlar ve philip morris (kendisi içmiyor) gibi adamlar çıkarır.

Aynen hocam birden kesmek gerekiyor. 7 ay içmediğimde hiç öyle azaltma olayına girmemiştim direk kesmiştim.
Suan sigaranın yerine birşey koymam lazım onu yapamıyorum ve bulamıyorum.

229 Mesaj
25 Mart 2012; 14:40:35 

canım sıkıldı. bırakıyorum lan dedim bıraktım. herkesede söyledim bırakıyorum diye. Şimdi canım istedesede ( nadiren oluyor ) efeliğe .ok sürdürmemek için içmiyorum iyi de yapıyorum. Elim yüzüm beyazladı resmen.

Beni evhamlı sanıyorlardı HAYIR! Ben sadece gafil değildim, o kadar! | Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han

"Evet bende korkuyorum ama yürümemi gerektiren sebepler, korkmamı gerektiren sebeplerden daha fazla" | Bilge Kral Aliya İzzetbegoviç

Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz? Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur.

505 Mesaj
25 Mart 2012; 14:41:43 

imzama tıkla

92/3

Bitermi?

794 Mesaj
25 Mart 2012; 14:47:18 

quote:

Orijinalden alıntı: velevki

canım sıkıldı. bırakıyorum lan dedim bıraktım. herkesede söyledim bırakıyorum diye. Şimdi canım istedesede ( nadiren oluyor ) efeliğe .ok sürdürmemek için içmiyorum iyi de yapıyorum. Elim yüzüm beyazladı resmen.

Sigaranın sarılığı yüzden gidince harbi farkediliyor degisiklik.

5862 Mesaj
27 Mart 2012; 8:16:54 

quote:

Aynen hocam birden kesmek gerekiyor. 7 ay içmediğimde hiç öyle azaltma olayına girmemiştim direk kesmiştim.
Suan sigaranın yerine birşey koymam lazım onu yapamıyorum ve bulamıyorum.

tespih dene ama en güzeli yerine kendini koymaktır

MSI Z77A-GD65 Anakart | Corsair Force GT 60-120GB SSD | Seagate Barracuda 3TB Sata 3 HDD
Intel Corei7-3770K İşlemci | Thermaltake Frio Advanced Soğutucu
MSI GTX680 Ekran Kartı | HKC 27" Full HD Monitör
GSKILL 8GB RipjawsX 1600Mhz Dual Kit Ram
Creative SB X-Fi Fatal1ty Champion Ses Kartı | Creative Tactic3D Rage Kulaklık
Logitech G9 Mouse | Logitech G19 Klavye | Logitech F710 Gamepad | Logitech Z-906 5.1 Ses Sistemi
Thermaltake Level 10 GT Kasa | High Power Absolute 850W Güç Kaynağı | NZXT. Sentry LX Fan Kontrol

3697 Mesaj
27 Mart 2012; 8:21:36 

Sigarayı bırakalı 2.5 yıl oldu. Tek bir seferde evdeki bütün paketlier kırıp attım artık içmeyeceğim dedim ve içmedim. Çok mutluyum ve sağlıklıyım. Olay kafada bitiyor . . .

İnşaat Teknisyeni - Yapı Ressamı
AutoCAD Çizimi Yapılır (Her Türlü Proje, Plan, Kesit vb.. Çizilir)
Not : Üniversiteli ve Meslek Yüksek Okullu Arkadaşlar AutoCAD ile Plan, Proje, Kesit ve Diğerleri Makul Bir Ücret Karşılığında Çizilir. İletişim İçin Pm veya E-Mail atmanız Yeterlidir
E-Mail : m.mucahidkarakus@gmail.com

273 Mesaj
27 Mart 2012; 8:30:28 

Canım her sigara çektiğinde alkol içtim ve sonunda alkolik oldumm ve suanda alkolü bırakmaya çalışıyorum

not: Ciddiyim.

BİM Fan Club

499 Mesaj
27 Mart 2012; 8:53:15 

Sigarayı bıraktım ama tütün sarmaya başladım. Natural American Spirit diye bir tütün getirtiyorum yurt dışından. 100% organik tütün. 30gr'ı 15 liraya geliyor. Kırmızı olanı ama. Sarı olanı çok hafif. Filitresi ayrı satılıyor. Filitreli sarıp içmeye alışırsanız parmaklarınız sararmaz.

Doğal kimyasalsız organik tütünü bir kere için birdaha diğer sigaraların yüzüne bile bakmassınız. Ben şu an hazır sigaradan bir kere çektiğim anda yeminle söylüyorum boğazımı gıcıklıyor. Resmen içindeki kimyasalı damağımda ve boğazımda alıgılayabiliyorum. İğrenç.

Ben şahsen sigaraların içindeki kimyasal maddelerin zararlı olduğuna inanıyorum. Doğal tütün içmeyi unutmuş insanlar.

Sigaranın içindeki kesilmiş tütün çok çabuk kuruyan ve kırılarak ufalanan bir şeydir. Kuruyup ufalanmaması için %18 kadar nemli olması lazım. Fakat nemli olduğu zamanda birkaç gün içinde küfleniyor. Dolayısıyla nemli kalması için tütüne bir madde katıyorlar o sigarayı açıkta bile bıraksanız kurumuyor artık lastik gibi yumuşak kalıyor. Nemi o kimyasal içinde tutuyor tütünün. Ve bu severde neme bağlı olan küf problemini ortadan kaldırmak içinde gene küflenmeyi önleyen güçlü bir kimyasal katıyorlar. Ve böylece piyasadaki tütünleri içerken bütün bu kimyasallar buhar olup ciğerimize giriyor.

Bahsettiğim tütünü açınca başta nemli ve yumuşak. 10 dakika açıkta bekletin kupkuru oluyor resmen. Doğal olduğunu ordan anlayın. Zaten kağıdında bilgi vermiş. Kullanım için tütünü açtığınızda nemli kalması için özel nem salgılayan bir şey var. Onu suya daldırıp tütünün içinde bırakıyorsunuz. Onun salgılaıdğı nemi tütün içine çekiyor. Ve bir hafta içinde tüketilmesi tavsiye ediliyor. Şayet daha uzun zaman bekletmek gibi bir durumda buzdolabında muhafaza edilmesi öneriliyor. Küflenmemesi için.

Bende burda neyin reklamını yapıyorum En iyisi içmemek tabi. Bırakabiliyorsanız bırakın. Ben bırakamadım şahsen.

Yüzünü soğuk suyla yıkadı. Sonra başını kaldırıp aynaya baktı. Aynada ki gerçeği görünce yaptıklarından utandı ve titremeye başladı. Havaya kalkan elini sıkıp hiddetle aynayı yumrukladı ve kırdı. Kendisini yok etmek istiyordu fakat buna gücü yetmiyordu. Zira o ebed ve ezeldi. O halde fani olanlar bunun cezasını çekmek zorundaydı. Çektide. Kıyamet koptu ve o hariç her şey yok oldu. Kendisiyle barışık değildi. Psikolojik destek mahiyetinde ki övgü ve methiyeler yoksa varlığın ne anlamı kaldı ki? Arabesk bir tavır içindeydi. Ya benimsin ya toprağın, diyordu sanki. Bütün derdi bundan ibaretti; farkedilmek! Evet. Herkes beni bilsin, derdindeydi O.. (mr.respect)

197 Mesaj
27 Mart 2012; 9:21:30 

allen carr yöntemiyle bırakma şansın var ben çok düşkünümdür sigaraya bırakmak istediğimde 1 gün bile bırakamadım ama bu videoyu izledikten sonra 1 hafta falan içmedim sonra yine başladım kısacası ben bırakmak istemiyorum ama sen istiyorsan işe yarar. video 1 saat falan sürüyor. İzlerken telefonun falan kapat kesinlikle hiçbirşeyle ilgilinme sadece videoya odaklan . he unutmadan izlemeden yanına 3-4 tane sigara al ve izlerken iç http://www.youtube.com/watch?v=T3WTIgtpjOc

163 Mesaj
30 Mart 2012; 20:03:48 

Bi kerede bıraktım Ekim 21 di galiba daha da ağzıma sürmedim< çok zor birşey değil

Yüksekten uçan,yüksekten düşer.

948 Mesaj
30 Mart 2012; 20:14:48 

Ben de bir zamanlar 3 ay bırakmış tekrar başlamıştım. Şimdi 2günde 1 yada günde 1 paket gidiyor. Yazın çok fena olacak tek başıma yurtdışında olacağım gideceğim yerde muhtemelen hiç Türk olmayacak , daha önceden plan yaptım hatta ilk işim free shoplardan4 ay yetecek kadar sigara almak olacak :(

https://8tracks.com/kosmosisy

2283 Mesaj
30 Mart 2012; 20:20:26 

3-4 yıldır içiyordum, 2011 ekimde bıraktım bazı sebeplerden dolayı. İlk 2-3 haftadan sonra tamamdır diyorsunuz sigara içilen ortamlarda bulunmayın, hatırlamamak için kendinize bir uğraş bulun ve sigara istediğinizde onun yerine kendinize güzel bir sofra kurun veya en sevdiğiniz yiyeceklerden yiyin ne bileyim.

''Even if the morrow is barren of promises
Nothing shall forestall my return
To become the dew that quenches the land
To spare the sands, the seas, the skies
I offer thee this silent sacrifice''

1924 Mesaj
30 Mart 2012; 20:25:29 

10 gündür içmiyorum bakalım n olcak

58 Mesaj
30 Mayıs 2014; 10:22:18 

Sigaranın en büyük etkisi 1 ayda geçiyormuş. 2 ay içmeyenlerin yüzde 90 ı tekrar başlamıyormuş. Ama psikolojik bağımlık 1 yıl sürüyormuş. Şu bi gerçekki bu iş kafada bitmeden bitmez. Bitiremezsiniz. Youtubede allen car videosu izleyin ve tekrar deneyin inşallah kurtulursunuz. Çünkü o zaman kafada biter

“Kişi, şerdeki nasibi kadar kendinden gafil olur ve kendisini ilgilendirmeyen şeylerle ilgilenir. Ebu Zerr!
Tedbir gibi akıl yoktur. El çekmek gibi vera’ yoktur. Huy güzelliği gibi de güzellik yoktur.” - HADİS
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Sacma bir soru olmus ... Bir kere birakmissin zaten ayni yontemleri uygulayarak birakabilirsin |Amon| - 25 Mart 2012; 2:26:10 -1
Yoruma Git Canım her sigara çektiğinde alkol içtim ve sonunda alkolik oldumm ve suanda alkolü bırakmaya çalışıyorum

not: Ciddiyim.
ButchêR - 27 Mart 2012; 8:30:28 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sigarayı Bırakanlar İçeri !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.719