Şimdi Ara

4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
3
Favori
36.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koyunlarla çok zor. Kaldığı yerden devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 22 Nisan 2012; 1:56:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

http://www.itusozluk.com/goster.php/halk%FDn+geliri+art%FDyor+zamlar+olsa+da+%F6nemli+de%F0il

Benzinin litre fiyatı 4.90 TL olduğunda kontak kapatıcak mısın kapatmıyıcak mısın? Evetse lütfen yardımcı ol, hayırsa münakaşa çıkarma, konudan çıkabilirsin.
  • ben hep 50 tl lik alıyom

bide eskiden 50 tl ye 300 km falan gidiyodu aracım şimdi 100 km gidiyo acaba neden
  • peki neden 4.90 TL onu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

peki neden 4.90 TL onu anlamadım.

5 liraya yuvarlamak istemedim, yuvarlaya beklete bu durumlara geldik... 4.80 demek isterdim ama göz korkutmak istemedim bu kadar erkenden.. Malum haftaya 4.80 e dayanır.

Daha kolay söz alabilmek, daha çok kişi toplamak adına 5 liraya yakın bir fiyat seçtim ve benim için artık sınır budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

peki neden 4.90 TL onu anlamadım.

Psikolojik sınır arkadaş için sanırım....
  • Katılım olursa katılırım ama 50-100 kişi olursak hiç bir işe yaramayacağı için katılmam.
  • Devlet sanki araçları kullanmamamızı istiyor.
    Koy kapının önüne zaruri ihtiyaçlarında kullan demeye getiriyor.
    hem benzin hem mazot 10 lira olsa bile inatla alacağım.
    Çünkü mecburum. Sigarayı bırakmayı düşünüyorum.
    Aynı zamanda diğer lükslerimden ve ihtiyaçlarımdanda kısacağım.
    Arabaa ihtiyacı olan kişi yakıtını napar eder gene alır.
    Ayrıca benzine verdiğimiz fazladan paralar.. vergi olduğu için.. tekrar bize dönüyor.
  • Gereksiz yere arabaya binmemeye başlayalı çok oldu ama millet durmaaaz.

Arabasıyla, telefonuyla övünen bir halk sonuçta. Arabasını elinden alırsanız çoook ama çook mutsuz olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Katılım olursa katılırım ama 50-100 kişi olursak hiç bir işe yaramayacağı için katılmam.

Hocam salla sen kaç kişi olacağını...

50 kişi olacaksak senle birlikte 51 kişi olalım.. Deniz yıldızı hikayesi bu

@ Erkyuo

Mecburiyet derecen nedir? Toptancı ya da mümessil gibi arabayı gerektiren bir iş sahibiysen saygım var ve bunu herkes anlar.. ama iş yerim uzak otobüsle şu kadar saat sürüyor dersen paşa gönlün bilir.

Arkadaşlar her koyun kendi bacağından asılır, dediğim gibi siz kendinizden sorumlu olup bu davaya katılın, zaten o zaman görceksinizki yüz binlerce katılmcı olmuş olacak.

2 hafta boyunca kontak açılmadığını düşünsenize?

Hepsini geçti 2 hafta doğa anaya saygı duymuş oluruz, soluduğumuz oksijen biraz olsun temizlenir, atmosfere verdiğimiz zararı 2 hafta azaltmış oluruz... Sırf bunun için bile lütfen BEN VARIM deyin.

• 4.90'ı beklemek, kendini kandırmak gibi birşey. Şu sıralarda o rakama yaklaşmaya 15-20 kuruş kaldı zaten. Bu çok mu iyi bir fiyat? Değil tabiiki.

Herkes kilometre sayacının fotoğrafını ve tarihi çeksin, 1 ay sonra birdaha km sayacını fotoğraflasın. bakalım 1 ay ne kadar dayanılabilecek. ve çok katılım olursa illere görede bir liste yapabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vikernes -- 24 Mart 2012; 21:26:52 >
  • ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

4.90'ı beklemek, kendini kandırmak gibi birşey. Şu sıralarda o rakama yaklaşmaya 15-20 kuruş kaldı zaten. Bu çok mu iyi bir fiyat? Değil tabiiki.

Herkes kilometre sayacının fotoğrafını ve tarihi çeksin, 1 ay sonra birdaha km sayacını fotoğraflasın. bakalım 1 ay ne kadar dayanılabilecek. ve çok katılım olursa illere görede bir liste yapabiliriz

Diyelim ki 4.90 bizim için yeterince insan toplamak için verilmiş bir süre olsun... Dediğiniz gibi zaten çok da kalmadı.

@ tuncay altuntoprak

Çok teşekkür ederim.

Ayrıca evet, fotoğraflarla destekleyeceğiz konuyu.... Az da olsak çok da olsak bir söz verip tutacağız, ancak öncelikli amacımız tüm Türkiyeye sesimizi duyurmak... Takdir edersiniz ki bunun da en kolay yolu artık sosyal medya.

• Geç kalınsada güzel bir girişim, ne diyim hayırlısı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

4.90'ı beklemek, kendini kandırmak gibi birşey. Şu sıralarda o rakama yaklaşmaya 15-20 kuruş kaldı zaten. Bu çok mu iyi bir fiyat? Değil tabiiki.

Mantıklı ben varım..
  • Söz vermeye korkmayın arkadaşlar, bir elin nesi var ,iki elin sesi var... Bakarsınız yaptığımız uygulama işe yarar ve akaryakıt fiyatları biraz olsun geriler. Denemeye değer !

Facebook grubuna da katılımınızı bekliyorum, lütfen duyuralım... Başka forumlara sitelere de konuyu açarak, daha çok sesimizi duyurabiliriz.

http://www.facebook.com/4TL90KurusSon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Söz vermeye korkmayın arkadaşlar, bir elin nesi var ,iki elin sesi var... Bakarsınız yaptığımız uygulama işe yarar ve akaryakıt fiyatları biraz olsun geriler. Denemeye değer !

Facebook grubuna da katılımınızı bekliyorum, lütfen duyuralım... Başka forumlara sitelere de konuyu açarak, daha çok sesimizi duyurabiliriz.

http://www.facebook.com/4TL90KurusSon

benim face yok ama her türlü desteğe açığım.Bu arada yukarıda arkadaş Km fotoğraflarını çekip koyalım demiş 2 haftada bir veya ayda bir.Kimin ne kadar harcadığını öğrenmiş oluruz.

• sende porsche ye binme..fiata bin..benzin kullanma yağ kullan....
  • konuyla ilgili tam anlatıcı şekilde video hazırlanabilir, youtube'a yüklenip oradanda katılımcılar bulabiliriz.. hem burda bazı şeyleri yazması yasak, youtube'da daha serbest şekilde bazı şeyleri gözler önüne serebilir, daha farklı bir kitle iletişimi oluşturabiliriz..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.