- x
Hayattan Nasıl Zevk Alınır?
53 Cevap2951 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

298 Mesaj
24 Mart 2012; 19:26:07 

Allahı'nı seven birisi birşeyler söylesin tek tek yapıcam ama abartmadan söyleyin , öğrenciyim bütçem yettiği kadar gezmek istiyorum ne yapayım , sinema , alışveriş her konuda önerilerinizi bekliyorum , konu gerçekten ciddi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Mart 2012; 19:28:47 

Sadece zengin ve sağlıklı olanlar hayattan zevk alır. Bizim ise hayatımız çalışmayla ve borç ödemeyle geçecek

512 Mesaj
24 Mart 2012; 19:29:55 

Ergen ruhlu olmayarak.

Hobilerim arasında tabiki de kitap okumak ve müzik dinlemek var.

298 Mesaj
24 Mart 2012; 19:31:49 

quote:

Orijinalden alıntı: *Brakisefal

Sadece zengin ve sağlıklı olanlar hayattan zevk alır. Bizim ise hayatımız çalışmayla ve borç ödemeyle geçecek

Hayır ben öyle düşünmüyorum , tamam istediğin şeylerin hepsi genelde parayla yapılır , ama bizim bütçemizin yettiği yapılacak şeylerde vardır bunlar nedir işte?

364 Mesaj
24 Mart 2012; 19:48:29 

Kız arkadaşın var mı?
Hangi okul, semt? Ortam nasıl?
sosyalleşmekten anladığın ne? Yani mesela tiyatroya gitmek? Konsere gitmek? Sinemaya gitmek?
Toplumun sana katabileceği bir şeyler olduğuna inanıyor musun mesela?
Gezmekten hoşlandığın belli, nereleri gezmek istiyorsun? Gerçekçi ol makbul olanı iste deriz burda.
İdeolojik gruplarla ilişkin oldu mu? Halk evleri-ülkü ocakları vs dernekler? Eylem miting? Kavga dövüş? (süper zevk verir stres attırır, enselenmedikçe )

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2946 Mesaj
24 Mart 2012; 21:00:57 

quote:

Orijinalden alıntı: 3Korner1Penaltı

Kız arkadaşın var mı?
Hangi okul, semt? Ortam nasıl?
sosyalleşmekten anladığın ne? Yani mesela tiyatroya gitmek? Konsere gitmek? Sinemaya gitmek?
Toplumun sana katabileceği bir şeyler olduğuna inanıyor musun mesela?
Gezmekten hoşlandığın belli, nereleri gezmek istiyorsun? Gerçekçi ol makbul olanı iste deriz burda.
İdeolojik gruplarla ilişkin oldu mu? Halk evleri-ülkü ocakları vs dernekler? Eylem miting? Kavga dövüş? (süper zevk verir stres attırır, enselenmedikçe )

Stres atmak için mi

Every great victory comes with great sacrifice...

257 Mesaj
24 Mart 2012; 21:12:17 

Kardeşim bak havalar da yavaş yavaş ısınmaya basladı..Sana tavsiyem al bir tane dağ bisikleti şehir dışına kadar gez.Yeni yerler gör.Gercekten bisiklet kullanırken insan kendini ozgur hissediyor.Siz bu duyguyu yaşıyormusunuz bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6 Mesaj
24 Mart 2012; 21:18:06 

git namazını kal ve sonrasında sana verecegi huzuru gorunce hayattan nasıl tat alacagını anlarsın

1741 Mesaj
24 Mart 2012; 21:21:02 

İbadet;

Para gerektirmez.Hayatin duzene girer.Öldukten sonra sagliyacagi yarari saymiyorum bile...

Gökhan Gönül 77
Bu takım için terini kanını ortaya koyanlar unutulmaz.Türkiye'nin"dörtte biri"her zaman yanında.

37 Mesaj
24 Mart 2012; 21:21:26 

antremanlara git

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Mart 2012; 21:22:44 

into the wild

297 Mesaj
24 Mart 2012; 21:23:15 

dinle yeter

"There is no justice , not in this world."
Praise the Sun!

108 Mesaj
24 Mart 2012; 21:26:14 

forumu şakirtlar basmış arkadaş yaa

1920 Mesaj
24 Mart 2012; 21:37:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

Stres atmak için mi

Hayır çevre manasında

1920 Mesaj
24 Mart 2012; 21:39:41 

Arkadaşım önce yaşını,samimi arkadaşların olup olmadığını varsa sayısını kız arkadaşın olup olmadığını yazarsan tavsiyeler verebilirim.

Eğer yalnızsan tek bir arkadaşın bile yoksa maddi gücüne göre yine tavsiyeler verebilirim

1936 Mesaj
24 Mart 2012; 21:46:17 

El değiştir.

298 Mesaj
24 Mart 2012; 21:50:16 

quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

Arkadaşım önce yaşını,samimi arkadaşların olup olmadığını varsa sayısını kız arkadaşın olup olmadığını yazarsan tavsiyeler verebilirim.

Eğer yalnızsan tek bir arkadaşın bile yoksa maddi gücüne göre yine tavsiyeler verebilirim

Yaş 20 , üniversite okuyorum , kız arkadaşım yok , genelde tek takılmayı severim ama arada arkadaş çevremlede ufakta olsa birşeyler yaparım , ama yalnızlık hoşuma gidiyor , maddi gücüm aylık elidme 500-600 sağa sola harcayacağım param var?

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
1 gün 3 sa. 48 dk. kadarı kaldı.

[9 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

24 Mart 2012; 21:54:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Outerspace

100 tane yorumun içinde bir kişi namaz kıl dese şakirtler basmış oluyor.

1920 Mesaj
24 Mart 2012; 21:54:41 

Paranı biriktir bir dslr al ve kursa git derim.
Veya istanbuldaysan istiklalde süper tiyatrolar var

298 Mesaj
24 Mart 2012; 21:59:07 

quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

Paranı biriktir bir dslr al ve kursa git derim.
Veya istanbuldaysan istiklalde süper tiyatrolar var

Dslr dediğin fotoğraf makinası mı şu anda elimde hazır 1200 tl felan var aslında iyi birşey belki alabilirim , aslında fotoğrafa merakımda çok , ama o kadar parayıda vermek pek istemiyorum dslr'ye. Tavsiye edeceğin 500 tl civarı güzel bir dslr varmı ?

199 Mesaj
24 Mart 2012; 22:01:31 

Al bi tane motosiklet gez bütün gün ortam yap çok zevkli lan

5272 Mesaj
24 Mart 2012; 22:02:27 

Yaşama amacın olsun

2004-∞

298 Mesaj
24 Mart 2012; 22:08:11 

quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Al bi tane motosiklet gez bütün gün ortam yap çok zevkli lan

Alıyodum hatta kapora verdim 400 tl 2 hafta sonra elimde olacaktı , bugün vazgeçtim , mondial 125 mg deluxe alacaktım. Ailevi sorunlar nedeniyle istanbulda almama karşılar , bursada alıcam yazın.

996 Mesaj
24 Mart 2012; 22:09:58 

Para biriktir motosiklet al sen

Speedy Gonzales-Arriba arriba andele andele!
HESABI ABİ KARDEŞ KULLANMAKTADIR

153 Mesaj
24 Mart 2012; 22:13:04 

Kopek al butun gun ikiniz takilirsiniz

188 Mesaj
24 Mart 2012; 22:15:01 

İlk kelimende yazmışsın zaten Ona uy.

1048 Mesaj
24 Mart 2012; 22:15:16 

osbir

671 Mesaj
24 Mart 2012; 22:23:14 

Kafa dengi bir arkadaş bulman lazim.Gerisi kendiliginden gelir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crywolf34 -- 24 Mart 2012; 22:24:49 >

Fenerbahçeli Olmanın Gururu Bizlere Yeter!

199 Mesaj
24 Mart 2012; 22:24:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

Alıyodum hatta kapora verdim 400 tl 2 hafta sonra elimde olacaktı , bugün vazgeçtim , mondial 125 mg deluxe alacaktım. Ailevi sorunlar nedeniyle istanbulda almama karşılar , bursada alıcam yazın.

bence al brother ama mondial alma alcaksan honda, yamaha, ya da gilera runner al tavsiyem

108 Mesaj
24 Mart 2012; 22:28:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

100 tane yorumun içinde bir kişi namaz kıl dese şakirtler basmış oluyor.

kılcak olan adam zaten kılar birader gelip burda konu açmaz. adam sizden başka bişey istemiş ota b*ka namaz kıl ibadet et bilmem ne yap denmez. belki adam 5 vakit namazını kılıyor sen nerden biliyosun ?

360 Mesaj
24 Mart 2012; 22:35:56 

Bir kaç hobi edin emin ol hayata daha farklı bakacaksın

DH Kendo Kulübü
Kılıç kullanmaya ilgi duyuyorsan bir göz atmalısın ^^

1480 Mesaj
24 Mart 2012; 22:36:38 

quote:

Böyle düşünmeye devam edersen zaten pek birşey bekleme

414 Mesaj
24 Mart 2012; 22:36:50 

quote:

kılcak olan adam zaten kılar birader gelip burda konu açmaz. adam sizden başka bişey istemiş ota b*ka namaz kıl ibadet et bilmem ne yap denmez. belki adam 5 vakit namazını kılıyor sen nerden biliyosun ?

sen ne sacmaliyon la

Take me back to my boat on the river I need to go down, I need to come down
Take me back to my boat on the river And I wont cry out any more
Time stands still as I gaze in her waters
She eases me down, touching me gently
With the waters that flow past my boat on the river
So I dont cry out anymore ..

924 Mesaj
24 Mart 2012; 22:37:50 

quote:

Allahı'nı seven birisi birşeyler söylesin tek tek yapıcam ama abartmadan söyleyin , öğrenciyim bütçem yettiği kadar gezmek istiyorum ne yapayım , sinema , alışveriş her konuda önerilerinizi bekliyorum , konu gerçekten ciddi.

Sex,drugs and rocknroll...Hayati sinirlarda yasa.

Final Fantasy Forever
Final Fantasy Fun Club

OLD NAME dantedmc

2365 Mesaj
24 Mart 2012; 22:43:56 

quote:

Adam hayattan nasıl zevk alırım diye sormuş , kimine göre bisiklettir , kimine göre fotoğraf kimine göreyse de namaz , ibadettir...

Şu forumda bir ibadetle ilgili birde Atatürk'le ilgili bir şey yazmaya gelmiyor , hemen tepki görüyor insanlar.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

2621 Mesaj
24 Mart 2012; 22:51:34 

quote:

+ 1

298 Mesaj
24 Mart 2012; 22:56:55 

35 kişi cevap yazmış hala adam akıllı birşeyler söyleyen yok , gördüğünüz gibi pc paşında geçip duruyor vaktim , birşeyler söyleyin tartışmayın sadece söyleyin olur ya

108 Mesaj
24 Mart 2012; 23:22:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Adam hayattan nasıl zevk alırım diye sormuş , kimine göre bisiklettir , kimine göre fotoğraf kimine göreyse de namaz , ibadettir...

Şu forumda bir ibadetle ilgili birde Atatürk'le ilgili bir şey yazmaya gelmiyor , hemen tepki görüyor insanlar.

ibadet zevk için yapılmaz.

2365 Mesaj
25 Mart 2012; 0:20:46 

quote:

ibadet zevk için yapılmaz.

Ne alaka kardeşim adam namaz kılar mutlu olur , içi huzur dolabilir.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

7 Mesaj
25 Mart 2012; 0:23:51 

quote:

Bitch

54 Mesaj
25 Mart 2012; 0:29:49 

kafana eseni yap gerisini boşver

360 Mesaj
25 Mart 2012; 13:57:14 

quote:

35 kişi cevap yazmış hala adam akıllı birşeyler söyleyen yok , gördüğünüz gibi pc paşında geçip duruyor vaktim , birşeyler söyleyin tartışmayın sadece söyleyin olur ya

Kartalda oturuyormuşsun.Kendoyu bir araştır bakalım hobi şart

DH Kendo Kulübü
Kılıç kullanmaya ilgi duyuyorsan bir göz atmalısın ^^

419 Mesaj
25 Mart 2012; 15:00:44 

bunu görünce yurdum insanı sayesinde baya zevk aldım.

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLL_yEAHH! -- 25 Mart 2012; 15:04:48 >

549 Mesaj
25 Mart 2012; 15:32:16 

İskoçlar derki :
Parayla mutluluğu satın alamazsın ama bir mercedes bisikletten daha konforludur.

1373 Mesaj
25 Mart 2012; 15:33:11 

well, that was a good question, i hope somebody could come up with the answer but it is impossible i think

Bu arada yaş kaç bi kaç öneride bulunalım ona göre biraz kendinden bahset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 25 Mart 2012; 15:35:22 >

207 Mesaj
26 Mart 2012; 13:16:42 

okuyacak mısın bilmem ama, bölüm uzaklaştırmam olduğu için yazamamıştım, şimdi yazıyorum.

17 yaşındayım ve aylardır kanser tedavisi görüyorum. ciddi sıkıntılar çektim belki de çekmeye devam edicem, bilmiyorum. hastanelerde geçen günler, sıkı diyetler, avuçla hap ve destek ürünleri kullanırken, ayda bir yediğim 1 liralık çikolatanın verdiği hazzı, verdiği lezzeti tahmin bile edemezsiniz. anlatsam tasavvur edemezsiniz.

mesele parada felan değil, önemli olan zevk almasını bilmek. kimseye dört dörtlük bi hayat vaat edilmedi, kimse de öyle bir yaşam süremez. senin yapacağın, dünya üzerinde nefes almaya devam edeceğin bikaç yılı gülerek geçirebilmek. insanları sev ve sevdiğin insanlarla mutlu ol. insanların yanında ol; gez, gül veya ağla hiç önemi yok.

417 Mesaj
26 Mart 2012; 13:19:40 

quote:

Allah'ın rızasını kaybetmekten korkup, Allah'ı seversen, neşeli, tutkulu, huzurlu olursun, hayattan zevk alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carmanja -- 26 Mart 2012; 13:22:34 >

Mustafa Kemal Atatürk : Kuran Kitab-ı Ekmel'dir. (En Mükemmel Kitap) Prof. Enver Ziya Karal, Atatürk'ten Düşünceler, İş Bankası Yayınları,1969 (A. Gürtaş, s. 39)

298 Mesaj
26 Mart 2012; 19:01:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

okuyacak mısın bilmem ama, bölüm uzaklaştırmam olduğu için yazamamıştım, şimdi yazıyorum.

17 yaşındayım ve aylardır kanser tedavisi görüyorum. ciddi sıkıntılar çektim belki de çekmeye devam edicem, bilmiyorum. hastanelerde geçen günler, sıkı diyetler, avuçla hap ve destek ürünleri kullanırken, ayda bir yediğim 1 liralık çikolatanın verdiği hazzı, verdiği lezzeti tahmin bile edemezsiniz. anlatsam tasavvur edemezsiniz.

mesele parada felan değil, önemli olan zevk almasını bilmek. kimseye dört dörtlük bi hayat vaat edilmedi, kimse de öyle bir yaşam süremez. senin yapacağın, dünya üzerinde nefes almaya devam edeceğin bikaç yılı gülerek geçirebilmek. insanları sev ve sevdiğin insanlarla mutlu ol. insanların yanında ol; gez, gül veya ağla hiç önemi yok.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim , geçenlerde sıkıntılıydım biraz ve böyle bir konu açmak istedim ama bu konuyu açmakla ne kadar haksızlık yaptığımı gördüm kendime ve diğer insanlara , gerçekten şüküretmeliyiz , bu hayatta insanın canını sıkan hiçbirşey olmamalı bence , hiç kimseyi düşünmemelisin , istediğini yap , bırak gülsünler , baksınlar , yeter ki yaşamayı bil , bu arada çok çok geçmiş olsun cevabın için teşekkürler.

1607 Mesaj
26 Mart 2012; 19:12:29 

quote:

Orijinalden alıntı: DeSolo of Turco

İbadet;

Para gerektirmez.Hayatin duzene girer.Öldukten sonra sagliyacagi yarari saymiyorum bile...

Katılıyorum =)

496 Mesaj
26 Mart 2012; 19:13:22 

bak kardeş hayattan zevk almak için ilk olarak takmayacaksın bişeyi umruna

1.HAYATTAN ZEVK ALMAK İÇİN (Biraz durumun iyi olması lazım)

Honda CBR100 RR

Bitane alıcan bundan çıkıp gezicen tabi hep gez demiyoruz çalış ama gezmeyide ihmal etme

2.HAYATTAN ZEVK ALMAK İÇİN (Fakirsen)

Dağ Bisikleti

Bundan alırsın dağ taş gezersin kampını kurarsun sessiz sakin kafanı dinlersin ha bide bi arkadaşında yanında olmalı

54 Mesaj
27 Mart 2012; 15:34:17 

Hayattan zevk almak için, zevk alamayanları düşün, evi olmayanları ve yemek bulamayanları düşün, onların da zenginlerle aynı koşulda yaşayabilmesi için neler yapılabileceğini düşün. İşte bunu yapabildiğinde, emekçinin ve işçinin taraftarı olduğunda arkandaki kuvveti hissedersin ve hayattan müthiş bir zevk alırsın.

2142 Mesaj
27 Mart 2012; 16:02:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Léon the Professional

Hayattan zevk almak için, zevk alamayanları düşün, evi olmayanları ve yemek bulamayanları düşün, onların da zenginlerle aynı koşulda yaşayabilmesi için neler yapılabileceğini düşün. İşte bunu yapabildiğinde, emekçinin ve işçinin taraftarı olduğunda arkandaki kuvveti hissedersin ve hayattan müthiş bir zevk alırsın.

resim-mesaj uyumu

248 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
lisnotjustice
27 Mart 2012; 16:04:49 

bu dünya müslüman fakirin cehennemidir kanka

146 Mesaj

[16 Eylül 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

27 Mart 2012; 16:09:11 

spor yap :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Hayattan Nasıl Zevk Alınır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.465