- x
Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
8 Cevap6713 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

298 Mesaj
24 Mart 2012; 14:42:05 

Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

2576 Mesaj
24 Mart 2012; 14:44:14 

keske iptal ettirseydin kartini
disari ciksa bile sifreni nasil bulacaklar harcama yapilmaz en azindan bulunsa bile pazartesi git sor konus

298 Mesaj
24 Mart 2012; 14:46:11 

Ya iptal ettirince uzun iş , şifre yoksa kullanananmazlar doğru , en iyisi pazartesiyi beklemek , kart atm'den çıkmazsa iptal ettiririm , ama şu an gereksiz gibi duruyo.

2432 Mesaj
24 Mart 2012; 14:47:51 

Dışarı çıkarınca hemen almayıp çok mu bekledin?
Bu yüzden mi geri çekti kartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 24 Mart 2012; 14:48:44 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4138 Mesaj
24 Mart 2012; 14:52:32 

Atm'de kartı aldığı yerde içeri düşüyor. Geçen gün birisi de unutmuş bende o esnada bankadaydım. Atm'yi arkadan açtılar ve kartı alıp müşteriye teslim ettiler.

298 Mesaj
24 Mart 2012; 15:03:17 

Valla kartı aldı sonra dışarı çıkardı 5 sn felan bekledi geri aldı bir daha vermedi , inş içeri bir yere düşürmüştür gidip alırım pazartesi

3795 Mesaj
24 Mart 2012; 15:08:36 

İçerde yuttuğu kartlar için bir yer var. Orada bekliyor kartın. Pazartesi günü ATM'yi açıp kartı teslim ederler.

Macbook Air 13.3 Mid 2012
HTC One M7
HF-FM066SL - Ultegra 6800 - Dura-Ace 9000 - Token C28A

1772 Mesaj
24 Mart 2012; 15:09:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

süresi dolmustur. O yuzden almıstır bankamatık banka ıle ıletısıme gec sana yenı bır kart gondersınler. Yok eger bır takılma yada yanlıs sıfre olayı ıse ( yazıyı okumadım valla yalan yok ) pazartesı banka acılısında bankaya gıt kartını bankadan teslım alabılırsın

Bu Hesap Iki Kisiliktir.

298 Mesaj
24 Mart 2012; 15:17:46 

Süresi dolması imkansız , kartı daha 1 hafta önce aldım , ikincisi şifreyide doğru girdim , çünkü şifreyi yazdıktan sonra anasayfa geldi bakiye sormaya bastım herşey ondan sonra oldu zaten.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203