Şimdi Ara

Banka Kartım Atm'de Kaldı ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
25.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: sertac dede

Ekteki yazı atm de kalan kartlar ile faydalı olabilir.

http://www.kucukpara.com/atm-islemleri/atm-de-kalan-kartlar/off-side-atm-de-kartim-kaldi-nasil-geri-alabilirim/

Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.

• Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.
  • Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

• keske iptal ettirseydin kartini
    disari ciksa bile sifreni nasil bulacaklar harcama yapilmaz en azindan bulunsa bile pazartesi git sor konus
  • Ya iptal ettirince uzun iş , şifre yoksa kullanananmazlar doğru , en iyisi pazartesiyi beklemek , kart atm'den çıkmazsa iptal ettiririm , ama şu an gereksiz gibi duruyo.
  • Dışarı çıkarınca hemen almayıp çok mu bekledin?
    Bu yüzden mi geri çekti kartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiNaPSiS -- 24 Mart 2012; 14:48:44 >
  • Atm'de kartı aldığı yerde içeri düşüyor. Geçen gün birisi de unutmuş bende o esnada bankadaydım. Atm'yi arkadan açtılar ve kartı alıp müşteriye teslim ettiler.
  • Valla kartı aldı sonra dışarı çıkardı 5 sn felan bekledi geri aldı bir daha vermedi , inş içeri bir yere düşürmüştür gidip alırım pazartesi
  • İçerde yuttuğu kartlar için bir yer var. Orada bekliyor kartın. Pazartesi günü ATM'yi açıp kartı teslim ederler.
  • Süresi dolması imkansız , kartı daha 1 hafta önce aldım , ikincisi şifreyide doğru girdim , çünkü şifreyi yazdıktan sonra anasayfa geldi bakiye sormaya bastım herşey ondan sonra oldu zaten.
  • e sonuç ne olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

quote:

http://www.kucukpara.com/atm-islemleri/atm-de-kalan-kartlar/off-side-atm-de-kartim-kaldi-nasil-geri-alabilirim/

Aradan 3 sene geçmiş olmasına rağmen , hayatımda geçirdiğim ruhsal ve fiziksel değişimlere rağmen , o banka kartının belki iptal olduğu , belki geri aldığım , belki kaybettiğim , belkide hala kullanıyor olduğumu bilmediğim halde , 3 sene sonraki aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederim.

Ne demek her zaman ogrenmek istediginiz konularda mesaj yazabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: SABO tuvaletterliği

e sonuç ne olmuştu

Valla dostum almış olmam lazım ama çok oldu tam hatırlamıyorum.
  • quote:

quote:

Ne demek her zaman ogrenmek istediginiz konularda mesaj yazabilirsiniz

• quote:

Kartı taktım şifreyi yazdım bakiye sora tıkladım kartı dışarı çıkardı sonra bir daha içeri aldı vermedi , üstüne başka birisi geldi kartını sokup para çekebildi , yan, kart sıkışmadı büyük ihtimalle atm'de bir yere düştü içeriye , 500 tl limitli kredi kartı , şimdi aradım bankayı hafta sonu bugünde şansa , dedi iptal edelim yenisini verelim 1-2 haftaya gelir falan filan çok uzun iş dedim , ben pazartesi gider alırım dedim atm'den , kimliğimi götürsem pazartesi atm'yi açıp verirlermi , birde atm durup dururken kartımı çıkarmaz demi delikten , çünkü sıkışmadı , ben hatta banka kartımı sokup işlem yapabildim ne diyorsunuz içim hiç rahat değil , pazartesiye kadar uyuyamam şimdi.

süresi dolmustur. O yuzden almıstır bankamatık banka ıle ıletısıme gec sana yenı bır kart gondersınler. Yok eger bır takılma yada yanlıs sıfre olayı ıse ( yazıyı okumadım valla yalan yok ) pazartesı banka acılısında bankaya gıt kartını bankadan teslım alabılırsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.