Şimdi Ara

1e1:Haber - 23 Mart/2012 'İzleyeni İhya Eden Teknoloji Programı' video haber inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
33.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1e1:Haber her zamanki gibi canlı, enerjik ve yeni haberlerle dopdolu! Diablo 3 Türkçe mi olacak? Samsung Galaxy SIII hakkında yeni detaylar! God of War cep telefonlarına mı geliyor? AMD'den yeni işlemciler ve HD 7990'ın detayları bu videoda!

[anket=30] 

• İzlemeye başlayalım hemen.. Gece gece güzel gidiyor sıkıntıya derman :) Ellerinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkin Kayalar -- 23 Mart 2012; 22:24:43 >
  • Galaxy Slll donanım olarak yeni iPad ile elbette yarışacaktır, hatta oldukça üstün olacaktır ancak android halen tam olarak oturmadığı için asla onun konumuna ulaşamayacaktır. Ama sınırları zorlayacağı kesin :)

BİM'i destekleriyoruz. BİMCell den sonra Le'Phone süper olabilir :) Yeni trend BİM ^_^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 24 Mart 2012; 0:02:32 >
  • 4. yorum asdada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 23 Mart 2012; 22:27:07 >
  • meraklandım şimdi ama bu sefer kısa sanırımm
  • Önlerden bir yer kapalım izleyip yorum yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • god of war android iyi olur
  • Yandex reklamları başlamış güzell.
  • Commodore 64 şu ana kadar alıp oynamaktan tartışmasız en fazla zevk aldığım konsoldur. Ancak şu zamanda bu tarz konsol modunda bilgisayar konsepti alınası birşey değil bana göre.
  • Commodore'un şıkları yetersiz olmuş. Commodore'a saygı duysam da alınası değiller. Ancak ilgilenmiyorum da diyemem. İzleyelim bakalım, 1 saat burdayız
  • Bir sonra ki programın adı 'İzleyene İlham Veren Teknoloji Programı' olsun ?
  • HTC tuş kullanmıyor. eksiklik de yok. neden samsung ve apple bu orta tuşa takmış durumda?
  • vay be ttnetin sozde adil uygulamasıyla nasıl izleyeceğiz dedim silmişsiniz yazık yazık
  • Gene güzel bir bölüme benziyor izleyelim :)
  • Windows 8'in 2013'te gelmesini bekliyordunuz ama Tamer Özmen bile açıkladı Kasım ayında kesin olarak geleceğini Windows 8'in. Uzun lafın kısası en geç kasım ayında Windows 8 tamamiyle bizlerle olacak.
  • hocam team fortress'e girerken bi bsc ye bakayım dedim....bana oyunu kapattırdınız :))
  • Bu giriş(intro demiyorum) müziğine hastayım.Duyunca içim cız ediyor valla.
  • Güzel video. Bu arada s3 süper olmuş.
  • Hadi bakalım izleyicem editlerim izledikten sonra...
  • '' NVİDİA '' Hakkında hiç mi bişey söylenmez arkadaş.!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.