Şimdi Ara

Huawei, dört çekirdekli Ascend D Quad'ın seri üretimine haziranda başlayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
6.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Geçtiğimiz ay İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nin en güçlü katılımcıları arasında Huawei'ın 1.2 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemciye (Huawei K3V2) sahip akıllı telefonu Ascend D Quad / Ascend D Quad XL bulunuyordu. Huawei'ın yeni amiral gemisinin ne zamandan itibaren satışa sunulacağının merakla beklendiği şu günlerde news.cnmo.com cephesinden bu konuya ilişkin bazı açıklamalar geldi.

Yapılan açıklamalara göre firma, Ascend D Quad'ın seri üretimine haziran ayında başlayacak ve akıllı telefonun teknoloji meraklılarıyla buluşması temmuz ayını bulacak. Akıllı telefonun fiyat bakımından HTC One X, LG Optimus 4X HD veya Samsung'un dört çekirdekli modeli Galaxy S III'e göre nasıl konumlandırılacağı ise bilinmiyor. Huawei, rekabetçi bir fiyat politikasıyla karşımıza çıkabilir.

Huawei Ascend D Quad'ın teknik özellikleri merak edenler için şu şekildeydi;

• Dörtband GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi desteği
    • HSPA (HSDPA: 21 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps)
    • 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci (Huawei K3V2)
    • 1 GB RAM
    • 8 GB ROM + 32 GB'a kadar microSD kart desteği
    • Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi
    • 4.5-inç, 720 x 1280 piksel, dokunmatik IPS+ ekran
    • Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS
    • 8 MP kamera, otomatik odaklama, çift LED flaş
    • 1.3 MP ön kamera
    • 1080p video kaydı
    • MHL portu
    • 1800 mAh batarya (Ascend D Quad XL: 2500 mAh)

• Ne yani hala başlamamışlar, bide haziranda üretime başlarız mı diyorlar? One X 5 Nisanda satışa çıkıyor, bunlar haziranda üretime başlıyacağız diyorlar.
  • Türkiye piyasasında tutar bu tel şahsen 1 tane almayı düşünüyorm şimdiden.
  • üretilmeyen telefonu tanıtıp hava atmışlardı birde
  • Bence Bu Olumlu Adımdır Rakiplerine Göre Olumsuz Eksilerini Görürler Vede Kapatırlar Belki Donanımını Güçlendirebilirler :)
  • Turkcell'in yeni telefonu bu olur büyük ihtimal.
  • Bence de mantikli bir hareket. Sonucta samsung veya htc gibi bir firma olsaydi, marka degerinden oturu cok talep gorup daha cabuk piyasaya surerdi ama sonucta huawei nabiz yoklayip gelen olumlu-olumsuz tepkilere gore uretim plani yapmak istemis olabilir. Ulkemize de rekabetci bir fiyattan gelmesini temenni ediyorum. Saygilarimla
  • adamlar zaten 3g alt yapılarından parayı vuruyor
  • Galaxy S2 nin 4 çekirdeklisi :D
  • Turkcell t40
  • Bu firma biraz uyuşuk geldi bana, uyuşukluğu hiç sevmem.
  • Çok rekabetçi bir fiyattan çıksa piyasaya harika olur. Huawei yakışır :)
  • boş yere beklememek lazım haziranda başlayacak Türkiye'ye 1,5 yıl sonra ancak gelir onun için beklemeye gerek yok.
  • Yuhhh Hazirandamı seri üretimine baslancakk :) Ozamana kadar samsung galaxy s3 çıkar. Hatta s4 hakkında bilgiler gelmeye baslar. Bazı üreticilerde abartıp 8 cekirdekli telefon üretmeye baslayabilir.
  • 8 çekirdekli cepleri bekliyorum :P
  • Kendi işlemcisini üretiyor v ekullanıyor? çok şyş Huawei ayrıca model tasarım teknik özellikler çok iyi işlemci hakkında bir bilgim yok :/
  • Tutacağını sanmıyorum
  • Daha başlamamışlar mı,birde ilk çıkartacağız diyordu.Prototip olarak kim bilir firmalar kaç çekirdekli,kaç mp kameralar deniyorlardı.Böyle pazarlama ve satış stratejisi mi olur.Halkı kaldırmaktan öteye gitmemiş açıklamaları.
  • BU cihaz alınabilir.
  • çok cazip fiyatla gelirse ozaman tercih edilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.