- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
modemime bağlı bilgisayarları nasıl görürüm ?
9 Cevap3006 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

745 Mesaj
23 Mart 2012; 19:55:43 

benimle aynı modemden internete bağlanan bilgisayarların ne kadar süredir bağlı oldukları, kullandıkları veri miktarı vb. bilgileri nasıl elde edebilirim ? interneti ortak kullanıyorum ve komşunun ne kadar internet kullandığını bilmek istiyorum

birde kablosuz bağlananlar.

BF2: Project Reality // YusufYD

Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!

745 Mesaj
24 Mart 2012; 13:59:07 

cevap bekliyorum

Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!

585 Mesaj
25 Mart 2012; 11:41:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Yippeee

cevap bekliyorum

modem arayuzune girerek bakabilirsin. ben airteis modemden 192.168.2.1 giriyorum 2.2 1.2 gibi değerlerde olabiliyor modeme gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

745 Mesaj
25 Mart 2012; 13:39:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

modem arayuzune girerek bakabilirsin. ben airteis modemden 192.168.2.1 giriyorum 2.2 1.2 gibi değerlerde olabiliyor modeme gore

nerden görebilirim ? birde direk modemden değil, switch ile ayrılıyor bağlantı.

585 Mesaj
25 Mart 2012; 14:33:30 

quote:

nerden görebilirim ? birde direk modemden değil, switch ile ayrılıyor bağlantı.

modem sende mi?

745 Mesaj
25 Mart 2012; 14:38:18 

quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

modem sende mi?

evet

585 Mesaj
25 Mart 2012; 14:52:39 

quote:

evet

verdiğim ipden gir sanırım lan kismindan bakiyordun. aksam evden girip ayrintili sekilde yazarım.

4308 Mesaj
25 Mart 2012; 16:48:48 

Airties modemlerde lan sekmesinden bakiliyor tabii nmap gibi wireshark gibi programlar da kullanilabilir.

Sistem 1: Asus Rampage V Extreme-Intel Xeon E5-2630v3-Asus GTX 690-G.SKILL Ripjaws4 DDR4 16 Gb 3000 Mhz@1866 Mhz -Ocz Vertex 4 256 Gb-EVGA SuperNova 1600W G2-Corsair H100i-Corsair Obsidian 900D-Asus VG278H 3D/Acer GD245HQ 3D Surround-Creative ZxR-Logitech G19-Razer Ouroboros-Creative Fatal1ty MKII-2*Logitech Z5500
Sistem 2: Asus Rampage IV Extreme-Intel 3930K-EVGA G210-Corsair Vengeance 32 Gb 1600 Mhz -Corsair Neutron GTX 120 Gb-Corsair HX850-Corsair H100i-Corsair Obsidian 800D-Seagate Barracuda 1.5 Tb-Western Digital Green Point 2 Tb*2-Western Diital Green Point 4 Tb-
Sistem 3: Asus G750JH

24 Mesaj
27 Mayıs 2014; 8:33:45 

bu nedir kardeşim interneti kotalı mı kullanıyorsunuz ? adam da para vermiyor mu senin gibi komşum olacağına düşmanım olsun :D .. ben de komşuya veriyorum ama ne kadar kullandı diye sorgulamak aklıma bile gelmedi sadece genel kotayı takip ediyorum akn 50 olduğu için .. :D

Bu mesajda bahsedilenler: ns.xombe

585 Mesaj
30 Mayıs 2014; 10:00:51 

quote:

Orijinalden alıntı: divisive

bu nedir kardeşim interneti kotalı mı kullanıyorsunuz ? adam da para vermiyor mu senin gibi komşum olacağına düşmanım olsun :D .. ben de komşuya veriyorum ama ne kadar kullandı diye sorgulamak aklıma bile gelmedi sadece genel kotayı takip ediyorum akn 50 olduğu için .. :D

beni niye etiketledin onu anlamadım? vatandaşa yardımcı olmuşum zamanında cevaplayan benim yani. Ayrıca kaç sene geçmiş bide konuyu hortlatıyorsun

En Beğenilmeyen Yorumlar
bu nedir kardeşim interneti kotalı mı kullanıyorsunuz ? adam da para vermiyor mu senin gibi komşum olacağına düşmanım olsun :D .. ben de komşuya veriyorum ama ne kadar kullandı diye sorgulamak aklıma ... Yoruma Git Yorumun Devamı divisive - 27 Mayıs 2014; 8:33:45 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Güvenlik Programları » modemime bağlı bilgisayarları nasıl görürüm ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.016