Şimdi Ara

Comscore verilerine göre Donanım Haber ülkemizde en çok ziyaret edilen 15. site oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Comscore verilerine göre Donanım Haber ülkemizde en çok ziyaret edilen 15. site oldu

Yıllardır internet eğilimlerini istatistiklerine yansıtan comScore firması, ülkemizde internet kullanıcısı anlamında yaşanan büyük gelişmelerin akabinde artık ülkemizi de içine alan istatistikler yayınlıyor.

Firma Şubat ayına ait en çok ziyaret edilen 20 web sitesinin istatistiğini kamuoyu ile paylaştı. İstatistiğe göre Şubat ayında önceki aya göre ziyaretçi sayısında 140 binlik bir azalma var.

Listenin ilk sırasında Google.com.tr bulunuyor. Aylık 23 milyon tekil ziyaretçi ve 1.1 milyar toplam ziyaret elde eden Google'da ziyaretçinin ortalama geçirdiği süre 2.1 dakika.

İkinci sırada Facebook bulunuyor. Sosyal ağda en çok zaman geçiren ülkelerden olmamız sebebiyle Facebook 21 milyon aylık tekil ziyaretçi ve 968 milyon toplam ziyaret elde etmiş. Ziyaretçi başına sitede geçirilen ortalama süre ise 13.5 dakika.

Üçüncü sırayı ise Mynet portalı alıyor. Geçtiğimiz aya göre 4 milyon artışla 17 milyon aylık tekil ziyaretçiye ulaşan Mynet, Youtube'u geride bıraktı. 

Donanım Haber ise geçen aydan 2 sıra yükselerek Twitter, Microsoft ve Gittigidiyor sitelerinin önünde 15. sıraya yerleşti. Toplamda 64 milyon sayfa gösterimi, 22 milyon toplam ziyaret, 7.5 milyon tekil ziyaretçi sayısına sahip sitemizde ziyaretçi başına ortalama 2.1 dakika geçirilmiş.

Gündemin oldukça sık değiştiği ülkemizde belirli alanlara hitap eden sitelerin ziyaret istatistiklerinde de önemli değişiklikler yaşanıyor. Google ve Facebook'un ilk iki sıradaki yerlerinin değişmeyeceği öngörülürken, listenin diğer üyelerinin arasında her ay değişim olabileceği belirtiliyor.

• O zaman bir iki reklam daha alın, sitede boş yerler var arka fondaki sarı rengi görebiliyorum hala...
  • Hala hakettiği yerde değil.. Daha üst yerleri hakediyor bence.
  • senelerdir takip ederim...
    takibe devam...
  • biraz dah ttnet reklasmı koyun sömürsdünler ordanda zaten siz onları onlarda bizi güzel iş internet hızından bahseden 1 videonuz yok
  • Zengin ettiniz Gün'ü
  • 7.5 milyon tekil ziyaretçi ha :)) Vay be bunun tek nedeni bence sevgili,saygılı,bilgili editörlerimiz ve site görevlileridir.. Ve onlara eşlik eden haberler..
  • Az bile :)
  • güzell forum sahipleri parayı nereye koyuyorsunuz
  • Günde en az 5 kere giriyorum. Kalitesini arttırarak devam ederse donanım haber 1 numara olur.
  • Benim en sık girdiğim site saatte bir bakarım:)Teknoloji meraklısı olunca bòyle oluyor:D
  • bence facebook a google arama yoluyla giriş yapanlar olmasa facebook google ın önüne geçer.
  • tebrik edeceğinize reklamları eleştiriyosunuz bu insanlar bu işi yapıyosa parada kazanacak tabiki !!
  • Way be Twitteri Sollamışız yaşasın DH
  • live.com sırada görmek beni şaşırttı..Sadece hotmailciler buraya taşıyor
  • Başarılı.
    Bu arada o mynet hala ilk 3de çok garip yeminle.
  • Dailymotion garip geldi bana .Yeri değil sanki
  • mtnete bu kadar giren var mı?
  • güzel,daha iyilerinide görürüz umarım
  • Oradaki myneti bende çözemedim buyuk ihtimalle okeyciler tasiyor mybeti o siraya :) donanim haber daha ileri :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.