Şimdi Ara

Yandex, müzik servisini Pazartesi ülkemizde hizmete sokuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yandex, müzik servisini Pazartesi ülkemizde hizmete sokuyor

Ülkemizde resmi olarak ofis açmasının ardından sunduğu hizmetlerle büyük beğeni toplayan Yandex, bu kez çevrimiçi müzik servisini ülkemiz kullanıcılarının hizmetine sunacak.

Yeni hizmetin resmi duyurusu Moskova'da editörümüz Kaan Arlı'nın da aralarında bulunduğu Türk basın mensupları ve teknoloji editörlerine verilen davette yapıldı.

Yandex tepe yöneticisi Arkady Volozh, 7.8 milyar dolar değere sahip Yandex'in Türkiye pazarına büyük önem verdiğini ve Türkiye için Rusya'dan 100 mühendisin yazılım desteği sağladığını belirtti.

Yandex'in yeni müzik hizmeti ise Pazartesi günü kullanıcılara sunulacak. Arama motoru vasıtasıyla ulaşılacak hizmette 170 bin yerli, 2.5 milyon yabancı müzik çevrimiçi olarak dinlenebilecek, ancak indirme mümkün olmayacak.

Müzik servisi, Yandex'in kendi sunucularında barındırılıyor ve oynatma listesi oluşturma gibi fonksiyonlar da sunuyor.

Ayrıca Türkçe tweet'ler de Yandex arama motoru sonuçlarına dahil edilecek.

• Şu adsense olayından kurtarsa milleti dua edecek dünya kadar insan var :)
  • Güzel bir gelişme Türkiye'ye destek vermeleri. Google dan başka kullanılan arama motoru nerdeyse yok.Televizyon reklamları da başladı.Ülkemize iyi yatırım yapıyorlar.
  • Rekabet her zaman iyidir.google a rakip çıkıyor yavaş yavaş
  • Boş uğraşlar, Google varken zor.Google'ın verdiği hizmetler bin basar.
  • özellikle ttnet , turkcell gibi firmaların sunduğu müzik hizmetleri çok güzel. istediğiniz şarkıyı indirmeden kaliteli bir şekilde istediğiniz zaman rahatlıkla dinleyebiliyor olmanız büyük rahatlık. onbinlerce hatta yabancılarıda katarsak milyonlarca müzik , video elinizin altında ve istediğiniz zaman dinleyip kliplerini izleyebiliyorsunuz. Özellikle oturma odalarında htpc olan kullanıcılar için büyük bir nimat olarak görüyorum ben. bu sayede müzik kanallarının papucu dama atılıyor. istediğiniz müziği dinle istediğin klibi izle istersen arşivindeki resimlerle slayt olarak oynat çok fazla özgürleştiriyor insanı bu tip platformlar.. yandexinde katılmasıyla rekabet doğacak ve diğerleride hizmet kalitesini artırmanın yollarını arayacak bu sayede, nihayetinde bizim işimize gelicek...
  • Hizmet devreye girene kadar "Dancing Queen" aramasını yapmasanız daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 23 Mart 2012; 14:41:18 >
  • Bence bu çok iyi fikir ve hizmet.. Türkiye'de yılların verdiği emeği ile bilinen Youtube'a karşı oluyor desenize.. Bence Yandex ana sayfasını adam gibi bir hale soksa iyi olur biraz amatörce olmuş..
  • dh ye girmek için google a dh. Facebook a girmek için google a facebook yazarak girenler olduğu sürece işleri bayağı bir zor
  • Yandex'e tebrikler, Google Music servisi ülkemizde halen daha kullanılamıyor.
  • Google en bokta ülkenin panaromik sokak görüntülerini yapıp Türkiyenin yapmamışken Yandex'in yapıp üstüne yol durumu gibi eklentileri eklediği için destekliyorum, tekabet her zaman için iyidir.
  • yandex mobil işletim sistemi çıkarırsa şaşmam artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twin Frozr

Boş uğraşlar, Google varken zor.Googleın verdiği hizmetler bin basar.

Bu kadar android fanı olmayın ... Yandex Türkiyeyi önemseyen yegane şirketlerden biridir...
  • Rekabet her zaman iyidir. Güzel gelişme.
  • google andropoza girdi !
    eskisi gibi yapamıyor :D
  • iyi iyi güzelmiş.
  • Ben gayet sıcak bakıyorum..Türkiye ye önem vermeleri çok güzel ayrıca reklam filmleri çok hoş olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 23 Mart 2012; 19:28:45 >
  • biz rusları ne kadar seversek onlarda bizi seviyor
  • benim bildiğim ilk bi fizy vardı sonra ttnet müzik avea müzik falan yayıldı gitti. şimdi de yandex... bana göre başarılı olabilmesi için yapması gereken en iyi arama motorunu oluşturmak, ttnet müzikte şarkı arıcan 1 harf dahi yanlış yazsan bulamıyor
  • iyyimiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.