Şimdi Ara

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
0
Favori
14.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACER 23.6" GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

Monitörü Vatandan 23/03/2012 tarihi itibariyle %25 indirim ile 802-TL'ye 10 taksitle aldım.
    Alma amacım tamamen oyun amaçlıydı.

http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/model/ET.UG5HE.015

http://www.digitalversus.com/lcd-monitor/acer-gn245hq-p10694/test.html

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/acer-gn245hqbmid-236-gn245hqbmid-genis-ekran-3d-led-monitor-+-nvidia-gozluk/productdetails.aspx?I_ID=56057

digitalversus'dan alıntı:

http://www.digitalversus.com/lcd-monitor/acer-gn245hq-p10694/test.html

Responsiveness: excellent—but not quite perfect

Our tests clearly demonstrated that the fact that you're sending new frames to the monitor at a rate of 120 Hz instead of 60 Hz doesn't necessarily half the ghosting time. The GN245HQ still has a very low ghosting time, ensuring very smooth movements without any blur. That also serves to iron out the irritating crosstalk effects when viewing in 3D, where the signal for each eye gets confused with the other.

Measured responsiveness

Light background Black background Average
    This graph shows the 'ghosting time' of the monitor.
    The lower these figures, the more responsive the monitor is.

In fact, the GN245HQ is the monitor with one of the lowest ghosting times we've ever tested. It's as good as the LG 15EL9500, making it an excellent choice for avid gamers in two or three dimensions. The only hitch that might leave the most demanding users to hesitate is some light—and we really do mean 'light'—reverse ghosting.

There's nothing to report about the input lag: it does exist, but it's so low that you won't be able to detect it with the naked eye. There's no chance it will have a negative impact on

PLUSES (ARTILARI)
    - Very low ghosting time - Çok düşük gölgelenme zamanı
    - Above average contrast - Ortalamanın üstü kontrast
    - Compatible with more 3D sources - Daha fazla 3D kaynakları ile uyumlu
    - Built-in 3D transmitter - Dahili 3D verici

MINUSES (EKSİLERİ)
    - Very, very light reverse ghosting - Çok, çok hafif ters gölgelenme
    - Not very customisable - Çok özelleştirilebilir değil
    - Colour reproduction could be more accurate - Renk sunumu daha doğru olabilir

/>
    The GN245HQ is a great 120 Hz monitor, whose HDMI 1.4 input leaves it open to 3D content from a Blu-ray 3D player, a PlayStation 3 or graphics cards from either ATI or Nvidia. That makes it all the more disappointing that Acer hasn't improved the usability or the accuracy of the colour reproduction on its latest 24'' display.

Teknik Bilgiler

Panel Tipi TN
    Ekran Sayısı 1
    Ekran Boyutu 60 cm (23,6")
    Ekran Modu Full HD
    En Boy Oranı 16:9
    Yatay Görüş Açısı 176°
    Dikey Görüş Açısı 176°
    Ayarlanabilir Ekran Açısı Var
    Montaj Türü Duvara Monte Edilebilir
    Arka Aydınlatma Teknolojisi LED
    HDCP Destekli Var
    Video

Maksimum Çözünürlük 1920 x 1080
    Standart Yenileme Hızı 120 Hz
    Desteklenen Renk 16,7 milyon renk
    Kontrast Oranı 100,000,000:1
    Parlaklık 300 cd/m²
    Ses

Hoparlör Sayısı 2
    Hoparlörler Var
    Ara Yüzler/Bağlantı Noktaları

DVI Var
    HDMI Var
    VGA Var
    Yerleşik Aygıtlar

Yerleşik Aygıtlar Hoparlör
    Güç Açıklaması

Çalışırken Güç Tüketimi 38,20 W
    Beklemede Güç Tüketimi 1,85 W
    Kapalı Mod Güç Tüketimi 850 mW
    Fiziksel Özellikler

VES Montaj Uyumlu Var
    VESA Montaj Standart 100 x 100
    Renk Siyah
    Yükseklik 418,0 mm
    Genişlik 575,0 mm
    Derinlik 194,0 mm
    Ağırlık (Yaklaşık) 5,00 kg
    Çeşitli

Yeşil Uyumlu Var
    Yeşil Uyumluluk Sertifikası/Yetki MPR II
    RoHS
    Energy Star
    Garanti

Garanti Standararanti

Büyük bir kutusu var

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

Kutu içeriğinde HDMI ve DVI kablosuna kadar lazım olacak tüm kablolar mevcut.
    Hatta dahili hoparlörü olduğu için ses kablosu da var ama monitörün kendi hoparlöründen pek memnun kalmadım.
    Ses yeterince kaliteli değil.
    İyi bir müzik kulağınız var ise sizi kesinlikle tatmin etmez ama günlük uygulamalar için yeterli diyebilirim.

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

Monitörün görünüşü güzel diyebilirim üstelik yeterince büyük

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

OSD tuşları resimde gördüğünüz gibi alt tarafta gizlenmiş

OSD menüsü pek kullanışlı değil:

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar
     ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

LED olduğu halde ince sayılmaz

Arkadan görünüş ve bağlantılar

Daha önce kullandığım samsun LCD monitörde kontrast iyi değildi ve ışık sızmaları rahatsız ediciydi ama bu monitörde kontrast beni tatmin etti ışık sızması da yok
    Tamamen yok diyemeyiz ama kontrastı düşürmeyecek kadar az diyelim.
    Ekran tamamen siyah olduğunda ekranın alt tarafında biraz sızma hissediliyor ama kontrastı bozmayacak kadar az sayılır.

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar

Nvidia 3D Vision Gözlük

Kutu içeriğinde gözlük, USB şarj kablosu, farklı burun tipleri için 3 adet burun tamponu, gözlük kılıfı ve silme bezi

Çok önemli bir avantaj: IR alıcı ve verici monitörün içine monte edilmiş olduğundan harici IR vericisine ihtiyaç yok ve bu çok iyi

Koyuncu garantili

Nvidia 3D Vision için bağlantı olarak DVI seçmelisiniz.
    HDMI ile 3D TvPlay olarak çalışıyor ki bu da 1080p 60Hz olmuyor.

Daha önce LG nin pasif gözlüklü monitörünü denemiş birisi olarak gerçek 1920x1080p 60Hz için Nvidia 3D Vision'un şart olduğunu anladım.
    Nvidia 3D Vision 2'nin ve lightbooster'ın esprisini de anlamış bulunmaktayım; Çünkü 3d modda hafif kararma oluyor ama ben bunu, oyunu karanlık odada oynadığım için sorun etmiyorum...
    Karanlık odada zaten çok parlak ayarlarda oynamak göz sağlığı için tehlikelidir.
    Şimdilik ilk izlenimlerim olumlu yönde,
    Üstelik piyasada gerçek 3d deneyimi yaşayabileceğimiz ucuz ama en iyi monitör bu.
    Tabiki de ASUS'un Nvidia 3D Vision 2 Lightbooster monitörleri belki daha iyidir ama bugünkü %25 indirimle bile 23" olanları 1200-TL'ye geliyor ki param olsa asus alırdım herhalde...

Gözlüğün eksileri:
    Uzun süre kullanımdan sonra nvidia 3d vision gözlüğün nekadar ucuz malzemeden yapıldığını anlayacaksınız.
    3d görüntü açısından tatmin edici olsa da
    malzeme kalitesi,
    kulakları rahatsız eden sapları,
    zamanla şekli bozulup sürekli yerinden çıkan burun tamponları,
    silme beziyle bile mikro çizikler oluşan ve yansıma önleyici polarize yüzeyden yapılmamış en ufak şeyde tozlanan ve kirlenen camlarıyla tam bir rezalet...

SON SÖZ OLARAK ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ
    MONİTÖRDEN EN ÇOK MEMNUN OLDUĞUM ÖZELLİK
    GÖRÜNTÜNÜN AKICILIĞI
    BU AKICILIK 2MS TEPKİME SÜRESİ VE 120HZ OLMASINDAN KAYNAKLANIYOR
    AKICILIK ÖZELLİKLE 2D PERFORMANSINDAN ZİYADE 3D PERFORMANSINDA HİSSEDİLİYOR
    ACER BENİ BU KONUDA TATMİN ETTİ
    HERHALDE BİR DAHA MONİTÖR ALACAK OLSAM ACER ARAŞTIRIRIM

Monitörün kendi yazılımı Acer eDisplay Management

http://forum.donanimhaber.com/m_55613195/mpage_1/f_/key_/tm.htm#55613195

http://forum.donanimhaber.com/m_49895815/mpage_1/key_/tm.htm

http://www.pclabs.com.tr/2009/11/17/nvidianin-stereoskopik-3-boyut-yorumu-geforce-3d-vision/

http://www.nvidia.com/object/3d-vision-main.html

review

quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Bu arada benim monitörü duvara monte ettim arkasına dahttp://www.hepsiburada.com/Liste/brateck-lcd-151am-10-32-4-hareketli-lcd-duvar-aski-aparati/productDetails.aspx?productId=evbratklcd151am&categoryId=17539#Gorseller bu askıdan aldım..Dünde logitech x530u yanlarına monte ettim..Bir arkadaşımdahttp://urun.gittigidiyor.com/ev-dekorasyon-bahce/ikea-norbo-duvara-katlanabilir-masa-yer-tutmaz-29093782#product-information bu katlanır masadan yaptı.Pazartesi getirip takacak o zamana kadar idarelik bir masa koydum.Keyif alıyorum pc başında durmaktan ve rahat rahat bf3 oynamaktan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 7 Ekim 2012; 22:07:08 >

• Koydugun resim GD ye ait

Biizmkini turuncu ayaklari yok...

Arkadas bir baska konuda yazmis photoshop icin iyi degil diye. Orasi oyle olabilir EMIN degilim, fakat oyun icin ve film icin alicaksan mutlaka al. 800 lira cok uygun bir fiyat 3D vision destekli bir monitor icin.

Ben baska bir 23 inch veya 24 inch ekrana gecmem fakat 27 inch ekrana gecmeyi dusunebilirim yil sonu ancak o zaman degistiririm.

Su incelemeyi oku

http://3dvision-blog.com/5601-24-inch-acer-gn245hq-120hz-3d-capable-lcd-gaming-monitor-review/

Ayni burdada denmis, oyun icin alicaksaniz alin, ama profesyonel calismalar yapicaksaniz baska monitor secebilirsiniz diye.

Guzel bi inceleme.

• teşekkürler bugün monitöre bakacağım inşallah
    ama bu photoshop meselesi ancak ips panel ile çözümlenebilir ki zaten tn paneller bu konuda profesyonel değiller
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

teşekkürler bugün monitöre bakacağım inşallah
    ama bu photoshop meselesi ancak ips panel ile çözümlenebilir ki zaten tn paneller bu konuda profesyonel değiller

Olabilir o konuda bir fikrim yok. Photoshop ile isim olmadi su gune kadar acikcasi

Incele monitoru. Oyun oynayacaksan genelde ve film ise amacin seveceksindir diye dusunuyorum.

bu fiyatada kacmaz gercekten. Ben 1.300 e almistim hic biyerde yoktu stoklarda kalmamisti. Istanbul bilisimden aldim.

1 hafta sonra tekrar Vatan stoklarina girdi 1000. tl ye. Ayni haftasonuda indirim oldu 25% gelde kafayi yeme. Neyse hatirlamamaya calisiyorum

• Ha bu arada unutmadan internetten yukledigim bir renk profilini kullaniyorum bu ekran icin.

Harika bir profildir.

Ilgilenen olursa linki verebilirim.

Ilk monitoru actiginda hic birseye dokunmadan bu profili koyarsan mesela cok daha guzel renkler goruceksin.

Nvidia Control Panelden de Digital Vibranca acarsan harika olur. 85% gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 23 Mart 2012; 14:12:56 >
  • şu anda monitörü söğütözü vatandan 800-tl'ye 10 taksite aldım ve masama kurdum
    HDMI ile renkler soluk sarımtrak duruyor dediğin renk profilini kullanmak isterim
    çünkü DVI renkleri normal ama HDMI renkleri yanlış gibi duruyor
  • quote:

şu anda monitörü söğütözü vatandan 800-tl'ye 10 taksite aldım ve masama kurdum
    HDMI ile renkler soluk sarımtrak duruyor dediğin renk profilini kullanmak isterim
    çünkü DVI renkleri normal ama HDMI renkleri yanlış gibi duruyor

Hayırlı olsun..Nasıl hocam ufak bir inceleme yapabilirmisin?Bende kafaya koydum,alacagım bunu.
  • Teşekkürler
    Aceleyle şimdilik resim ve birkaç yorum ekledim.
    Merak ettiğin birşey olursa sorabilirsin.
  • quote:

Teşekkürler
    Aceleyle şimdilik resim ve birkaç yorum ekledim.
    Merak ettiğin birşey olursa sorabilirsin.

Hocam sagolasin inceleyim yazdıklarınızı, üstüne kılıfta alsaydınız yenge görmesin:)
  • peki hocam dvi çıkışı sesi aktarıyor mu?sesi almak için illa hdmi bağlamak şart mı?birde 3dde olan karanlık görüntüyü 3dye geçmeden monitörü en parlak seviyeye getirine lightboostu aratmaz sanırım..bf3 varmi sizde deneyebilme imkanınız varmi akıcılık falan nasıl 120hzde kırılmalar falan yaşanıyor mu hala...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 23 Mart 2012; 18:42:40 >
  • Birde film izlerken 3d derinliğini arttırmak için bir kaç tuş varmış,sağ-sol gibi bir kaç ayar okumuştum daha iyi 3d veriyormuş galiba...iARDAs hocam biliyordur herhalde..Başka ne gibi ayarlar yapmak lazım acaba?3d vision klübü konusunda görmüştüm bir ara ayarlar falan yapıyorlardı..Ama konuyu bulamadım şimdi..
    Işık sızmasının vs olmaması güzel..Umarım ölü pixel ve ghosting sorunuda olmazda güzel güzel kullanırsınız..

Burada ghosting test varmış işinize yarar umarım..

http://www.prad.de/en/monitore/testsoftware/ghosting-test.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 23 Mart 2012; 18:41:41 >
  • quote:

peki hocam dvi çıkışı sesi aktarıyor mu?sesi almak için illa hdmi bağlamak şart mı?birde 3dde olan karanlık görüntüyü 3dye geçmeden monitörü en parlak seviyeye getirine lightboostu aratmaz sanırım..bf3 varmi sizde deneyebilme imkanınız varmi akıcılık falan nasıl 120hzde kırılmalar falan yaşanıyor mu hala...

Birde film izlerken 3d derinliğini arttırmak için bir kaç tuş varmış,sağ-sol gibi bir kaç ayar okumuştum daha iyi 3d veriyormuş galiba...iARDAs hocam biliyordur herhalde..Başka ne gibi ayarlar yapmak lazım acaba?3d vision klübü konusunda görmüştüm bir ara ayarlar falan yapıyorlardı..Ama konuyu bulamadım şimdi..
    Işık sızmasının vs olmaması güzel..Umarım ölü pixel ve ghosting sorunuda olmazda güzel güzel kullanırsınız..

Teşekkürler
    DVI çıkışı ses aktarmıyor ama ses kablosunu takarak monitörden ses alabiliyorsun
    ve normalde HDMI takınca ses almak gerekiyor ama ben nedense alamadım
    Zaten monitörün hoparlörü kalitesiz, ben kulaklık kullanıyorum.
    Şimdilik skyrim ile denedim ve beni tatmin etti. Bf3 birazdan denerim...
    Derinliği maximumda kullanıyorum ve böylesi daha çok hoşuma gidiyor ama bazen gözüm şaşı oluyor...
    Aslında memnun kalmasam acımasızca eleştirirdim ama tepkime süresi iyi olduğu için ghosting yaşamadım ki bu konuda çok hassasım.

Kısayol tuşları bunlar

dediğin konu bu muydu?

http://forum.donanimhaber.com/m_49895815/mpage_6/f_/key_//tm.htm#58979071

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 23 Mart 2012; 19:17:52 >

• Dostum selam

Renk profilini sana birazdan yollarim.

Direk ben o profili kullaniyorum ama HDMI ile hic baglanmadim. Sirf DVI

o renk profilinide nasil aktif hale getirecegini soylerim...

bu arada SKYRIM de gokyuzu 3D degildir. Bunun icin bir mod var onuda ilistiririm sana.

Battlefield 3 De haritada disarida isen ve ileride ufuk cizgisi cok uzak ise 40 fps ye kilitleniyor oyun 3Dde. bu oyun motorunun bir sorunu, bir sonraki gelecek driver ile bu sorun hallolucak isallah....

Sormak isteyecegin konu var ise LUTFEN sor..

Renk profilinide en gec 1 saat icinde sana aticam.

Nvidia 3Dvision 1 monitorlerde Ghosting olarak en iyi 2 monitorden birici Acer Gn245, digeride Planar diye bir marka, malesef turkiyede yok.

Fakat illa ghosting azda olsa oluyor. teknoloji su an 0 ghosting i yakalayamadi.
  • @iARDAs

her türlü yardımına ihtiyacım var ve ben nvidia 3d vision konusunda acemiyim.
    Peki bu nvidia 3D Vision Ready ne demek?
    Yani tam anlamıyla nvidia 3d vision değil mi demek

Şimdi masaüstünde de 120Hz kullanıyorum ve mouse işaretçisi yağ gibi akıyor

• Dostum basliyorum

Oncelikle bu ekrani HDMI kullanma.. Ha HDMI baglantili birseye bagliyacaksindir o ayri, ama DVI ile devam et bilgisayarinda.

1-) 3D vision ready demek. 0 hata veya 0 hataya yakin, tamamen 3D icin dizayn edilmis oyun demek. Oyun yapimcilari bu oyunu yaparken kisacasi 3Dyi kafalarina koyup oyle dizayn etmislerdir.

Ben mesela alabildigim kadar 3Dvision Ready oyun aliyorum. Inan bana iclerinde su an tek problemli olani Battlefield 3, oda duzelecektir yakinda...

2-) Arada bir 3D oyna, sonra mutlaka 120 hz 2D olarak oyun oyna. 120 FPS alabildigin oyunlarin nasil yag gibi akip gittigini goreceksin. Ben bazen oyunlari 2d 120 hz oynuyorum, bazen 3d 60hz. O an ki moduma gore, ve ikiside mukemmel zevklerdir.

3-) Profile gelince.

*http://img1.focus-numerique.com/focus/profils-LCD/Acer%20GN245HQ.icc linkinden bizim monitor icin digitalversus sitesinin profil kalibrasyon dosyasini indir. Adamlar cihazlarla yapiyorlar bu kalibrasyonu.

* Indirdikten sonra C:\Windows\System32\Spool\Drivers\Color\ ne git ve oradaki AcerGn245HQ dosyasini yeni yukledigin dosya ile degistir. (istersen digerini baska bir yere backup olarak koy

* Masaustunde saga tikla

Ekran cozunurlugunu sec

Gelismis Ayarlara bas

RENK yonetimini sec ustte

Renk yonetimine bir daha bas

Bu aygit icin benim ayarlarimi kullan kutusunu isaretle

Acer Gn245 listede cikmasi lazim. ( monitorun driverlarini bastan kurduysan tabi)

Acer Gn245 in ustune gel ve EKLE de.

GOZAT yap

Oradan C:\Windows\System32\Spool\Drivers\Color\ deki ACERGN245 HQ icc profilini sec

zaten o an renklerde filan hemen bir degisikligi hissetmen lazim.

Bu islem bittikten sonra Acer Gn245 in ustune gel ve VARSAYILAN PROFIL OLARAK SAY a tikla

Ondan sonra hemen ayni pencerede GELISMIS e git

Aygit Profili var en ustte ve Acer Gn245HQ.icc profilini sec... Ok de ve bitsin hersey

Ha ben ekstra olarak Digital Vibrance i 85% yapiyorum harika oluyor

Artik gerisi kendi zevkin.

bu ayarlar adamlarin testler sonucu renklere en yakin geldigi noktalar. Tabi bunu fabrika ayarli bir monitor ustunde yapmak daha verimli olur

Baska sorun varsa sor lutfen. 3D hakkinda cok sey biliyorum ve oyun onerisi her zaman yapabilirim.

• quote:

quote:

peki hocam dvi çıkışı sesi aktarıyor mu?sesi almak için illa hdmi bağlamak şart mı?birde 3dde olan karanlık görüntüyü 3dye geçmeden monitörü en parlak seviyeye getirine lightboostu aratmaz sanırım..bf3 varmi sizde deneyebilme imkanınız varmi akıcılık falan nasıl 120hzde kırılmalar falan yaşanıyor mu hala...

Birde film izlerken 3d derinliğini arttırmak için bir kaç tuş varmış,sağ-sol gibi bir kaç ayar okumuştum daha iyi 3d veriyormuş galiba...iARDAs hocam biliyordur herhalde..Başka ne gibi ayarlar yapmak lazım acaba?3d vision klübü konusunda görmüştüm bir ara ayarlar falan yapıyorlardı..Ama konuyu bulamadım şimdi..

Teşekkürler
    DVI çıkışı ses aktarmıyor ama ses kablosunu takarak monitörden ses alabiliyorsun
    ve normalde HDMI takınca ses almak gerekiyor ama ben nedense alamadım
    Zaten monitörün hoparlörü kalitesiz, ben kulaklık kullanıyorum.
    Şimdilik skyrim ile denedim ve beni tatmin etti. Bf3 birazdan denerim...
    Derinliği maximumda kullanıyorum ve böylesi daha çok hoşuma gidiyor ama bazen gözüm şaşı oluyor...
    Aslında memnun kalmasam acımasızca eleştirirdim ama tepkime süresi iyi olduğu için ghosting yaşamadım ki bu konuda çok hassasım.

Kısayol tuşları bunlar

dediğin konu bu muydu?

http://forum.donanimhaber.com/m_49895815/mpage_6/f_/key_//tm.htm#58979071

yok hocam 2-3 sayfa olmuş bir konuydu bulursam eklerim..

• Dostlar sagolun sayenizde bende alınca güzel bir kaynak olacak benim icin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dostlar sagolun sayenizde bende alınca güzel bir kaynak olacak benim icin :)

Hayirlisi :)

svstrgmr den ses seda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

2 ihtimal var ...

ya monitörün keyfini sürüyor ya da yenge monitörü kırdı:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

2 ihtimal var ...

ya monitörün keyfini sürüyor ya da yenge monitörü kırdı:))

Umarim hosuna gitmistir ve renkleri istedigi gibi ayarlamistir.

Ilk acildiginda monitor renkler ahim sahim degil. Guzel aslinda ama daha iyi olabilir yani.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.