Şimdi Ara

ACER 23.6' GN245HQBMID 3D LED MONİTÖR Kullanıcı İncelemesi ve Kullananlar (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
0
Favori
14.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • demek durum gene.bu gibi durumlarda hiç mi geri dönüş yapışmıyor şaşılacak şey.bir gtx 680 aldım hedefim 3 lü bir monitör sistemi kurabilmek.fiyatlar hala pahalı bence
  • ESKİ GÖZLÜĞE ORANLA GELİŞTİRMİŞLER

artısı çok diğerine göre
    kulakları rahatsız etmiyor
    numaralı gözlükle birlikte takabileceğin büyüklükte
    daha sağlam
    ama biraz ağır olduğu için burnum ağrıyor
    belki de burun kemiği ameliyatı olduğum için bana özel bir durumdur
    ama yine de kaliteli güneş gözlükleri gibi tasarlamak zor olmasa gerek
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veli125 -- 5 Ocak 2014; 0:12:48 >
  • 3d konusunda bilgisizim bir kaç sorum olacaktı. cevaplarsanız sevinirim.

1. bu monitör ile 3d oynadığınız oyunlarda 3d olmasımı gerek.yoksa herhangi bir oynu 3d mi oynatıyor monitör.
    2. oyunlarda ve filmlerde 3d oluyor, peki windows da çalışırken yada internette gezinirkende monitör 3d oluyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veli125

3d konusunda bilgisizim bir kaç sorum olacaktı. cevaplarsanız sevinirim.

1. bu monitör ile 3d oynadığınız oyunlarda 3d olmasımı gerek.yoksa herhangi bir oynu 3d mi oynatıyor monitör.
    2. oyunlarda ve filmlerde 3d oluyor, peki windows da çalışırken yada internette gezinirkende monitör 3d oluyormu.

1- evet oyunların 3d'ye dönüştürülmelerinin müsait olması gerekiyor
    mesela nvidi 3d visin driverları open-gl olan oyunları 3d ye çeviremiyor ama DX ise çeviriyor
    3d'ye çevirilen oyunların hepsi aynı kalitede olmuyor
    bazısı süper iken bazısı berbat oluyor
    bunun sebebi oyun içinde kullanılan efektlerin 3d'ye uygun yapılmaması
    mesela 3d oyunlarda en büyük sorun gölge sorunudur bazı oyunlarda gölge 2d olur ama basit bir yamayla halledilebiliyor.

2. hayır. sormak istediğin şey farklıdır belki ama masaüstünde 3d açık olursa 120Hz 2d olur

• 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veli125 -- 5 Ocak 2014; 0:12:00 >
  • quote:

cevabın için teşekürler.bir sorum daha oalcaktı. aldığım arkadaş dvi kablosu var dedi. ama forumda dualdvi ile bağlayın diye yazıyordu. dualdvi ile dvi bağlantı farklımıdır.yada kablosu tam açarmısınız.
    ben pc+monitör olarak komple aldım.monitör bana 400tl ye geldi.daha elime geçmedi ne kadar gerçek bilmiyorum ama garantisi devam ediyor 6-7 aylık falan demişti.sizce o monitöre o kadar para verilirmi onun yerine o paraya sıfırı 500-600tl lik 2.eli 400tl ye 2d oyuncu monitörümü almalıydım.sonuçta 3d olduğu için 2d si iyi değildir diye tahmin ediyorum. sizin önerileriniz nedir

evet dual dvi farklı oluyor ve zannedildiği gibi çift giriş değil normal dvi gibi birşey
    bence pişman olmayın eğer monitör sorunsuz ise parasını hakediyor ve eğer amacınız 3d oyun oynamaksa hele hiç pişman olmayın. ayrıca 2d si niye kötü olsun 2d olarak da çok iyi

• 2d görüntüde konunun başında bir kaç resim var.resimlerde beyaz renk biraz sarıya benziyor.o yüzden biraz terettüt ettim.sonuçta oyundan fazla internette gezinen biriyim.birde aldığım kasa i5 2500k-4gb ram ve asus gtx560 var.3d oyunlarda fullhd açmak gerek sanırım.haliyle son çıkan oyunlarda crysis3 btf3 gibi oyunlarda fullhd 3d de ekran kartımda fps düşüklüğü ile kasma benzeri olurmu idare edermi beni.
  • quote:

2d görüntüde konunun başında bir kaç resim var.resimlerde beyaz renk biraz sarıya benziyor.o yüzden biraz terettüt ettim.sonuçta oyundan fazla internette gezinen biriyim.birde aldığım kasa i5 2500k-4gb ram ve asus gtx560 var.3d oyunlarda fullhd açmak gerek sanırım.haliyle son çıkan oyunlarda crysis3 btf3 gibi oyunlarda fullhd 3d de ekran kartımda fps düşüklüğü ile kasma benzeri olurmu idare edermi beni.

2d ile ilgili olarak buraya eklenmiş fotoğraf makinesi kötü çekebilir sonuçta
  • İlk 120 hz + 3B monitörlerden biri olması hasebiyle konuyu güncellemekte fayda var. İkinci elde uygun fiyata bulmak mümkün.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.