Şimdi Ara

Yeni I-Pad hepsiburada.com'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
3.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburadaya göre uygun fiyat aslında.
  • Hepsiburada.com için fiyat çok iyi,şaşırdım açıkcası.
  • 3G modeli olsa hemen alacağım da (Yani 4g) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denorath -- 22 Mart 2012; 23:10:14 >
  • Hb sağlam stok getirmiş hala bitmedi. Bende 32 wi-fi beklemedeyim ama bilkom fiyatıyla.
  • Sadece wi fi bence o yüzden boyle :)
  • Şu an bu Alınabilecek en düşük Model New iPad için.
  • 32gb yada 64gb getiren bir firma yok mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

32gb yada 64gb getiren bir firma yok mü ?

Var 2699 TL 64 GB olanı;http://www.istanbulbilisim.com.tr/64-gb--4g-ipad3-beyaz-ipad-apple-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,33802.html
  • ne kadar çabuk gelmiş 24 saat içinde kargoya veriyolar (sipariş vermedim)
  • Bir cok firma getirdi bilkom'da oturup izlesin neler kaybettigini.
  • GG de 2 yil garantili , 6 taksit 1379 . yalniz gg deki saticinin garantisine pek guvenesim gelmiyor benim.
  • quote:

Ekleyen: Onur Otlu
    Bilkom, Facebook'ta "iPad 2'ler Bilkom satış sonrası desteğiyle tüm yetkili satış noktalarında!" diye mesaj yazmış..
    Bulunmaması anormaldi zaten, bu bir. Şu anda iPad 2 duyurusu yapan büyük ihtimalle tek Apple distribütörüsünüz, bu iki. Ürünü Türkiye'de bulamadıktan sonra "Bilkom satış sonrası desteği" pek bir şey ifade etmiyor, bu da üç..

Facebook'taki bir iletiyi paylaşmak istedim. Harbiden adamlar Facebook sayfasından sanki iPad 2 yeni çıkmış gibi duyuru yapmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 24 Mart 2012; 0:48:28 >
  • İlk çıkış fiyatları benim tahmin ettiğimden çok ama çok daha uyguna oldu, çok da güzel oldu bu sayede yurtdışından getirip fahiş fiyata satanlar yada satmayı düşünenlerde mecburen fiyat indirimine gidecek.
  • HB fiyatı düşmüş. : 1.399,00 TL

• Hepsiburada yorumu.
  • hepsiburada dan geçen hafta alışveriş yaptım ve ilk alışverişimdi 5 kalem ürün satın aldım 3 ayrı kargo ile yolladılar ve hepsi gayet beklediğim tarzda çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

/>

Hepsiburada yorumu.

iyiymiş.telefonculardan basit bi adaptör alınabilir.ben 5 liraya çıkma huawei adaptör aldım.onu kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

/>

Hepsiburada yorumu.

iyiymiş.telefonculardan basit bi adaptör alınabilir.ben 5 liraya çıkma huawei adaptör aldım.onu kullanıyorum

O 5 liralik urun cihazinizi yakarsa 500 liralik masrafiniz olur.

1000 kusur liraya cihaz alipta 3 kurusluk sarj aleti almayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.