Şimdi Ara

Yeni I-Pad hepsiburada.com'da (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.daybuyday.com/urun-367632/yeni-apple-ipad-3nesil-16-gb-4gwi-fi-beyaz

bugün gezerken keşfettim, yavaş yavaş 4g liler de geliyor. Fiyatı 1649 muş. Biraz daha beklemek lazım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fushia -- 5 Nisan 2012; 13:17:26 >
  • bu ürünlerde garantı olayı nasıl arkadaslar mesela 4g modelı su an goldada var gorunuyor ama urunlerı bılkom getırmedı nasıl oluyor
  • arkadaşlar ürünüm geldi ama halen paketi açmış değilim aşam evde açacağım inşallah sorunsuz kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar ürünüm geldi ama halen paketi açmış değilim aşam evde açacağım inşallah sorunsuz kullanırım.

Dostum hayırlı olsun küçük bir paket gönderiyorlar zaten açınca direk alet karşında eline alınca bırakmayacaksın 10 saat sarj etmeden rahatça kullandım biran hiç bitmeyecek sandim :))
  • peki abi sen adın üzerine koruma jelatini yapıştırdınmı akşam eve giderken alayım ekrana yapıştırayım öyle rahatça kulllanayım diyorum ekran çizilme falan olmasın diyorum. zaten benin appstore hesabım ve satın aldığım oyunlarım var onları yüklerim ben hemen.
  • Arkadaşlar yeni ipad geldi ama nasıl anlicam ipad3mü ipad2mi yardımcı olurmusunuz
  • Arkadaslar Gold bilgisayara geldi mi gercekten 4g li modeller soraniniz oldu mu? Eger internetteki fiyatlar gecerliyse 64gb lik urun 4g modelli icin bence gayet uygun fiyat. Bilk fiyati da buna yakin olur zaten. Ne dusunuyorsunuz? 2.300 TL sizce de mantikli degil mi?
  • Arkadaslar Amerikadan, alisveris yapmak ve satin almak istediginiz hersey bu sitede mevcut, eger aradiginiz urun yoksa site yonetimine mail atiyorsunuz ,sizin icin bulup en uygun fiyata satisa koyuyorlar.

Binbirsey.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Bilkomun sitesinden girin bakın , resmi online satıcılar kim , Hepsiburada o listede. Tamam resmi olarak ipad gelmedi ama sonuçta resmi satıcı listesinde HB.

Ayrıca kimse Bilkomun keyfini beklemek zorunda değil , adamlar ipad 2 almanın tam zamanı diye reklam yapıyor ! Heralde *iPad 4 çıkıncada iPad3 almanın zamanı gelecek.

Zaten getirecekleri 5000 tane mal oda bi kaç saatte bitecek.

Yıl olmuş 2012 yeni çıkan bi ürünü almak için uğraştığımız işlere bak !

Adam Haklı abi
  • Apple bugün yaptığı bir basın açıklamasıyla yeni iPad’i nisanın ikinci yarısında piyasaya süreceği yeni ülkeleri açıkladı. Geçen yıl bu zamanlarda iPad 2 Türkiye’ye gelmişti. Biz de bu nedenle Apple’ın yeni iPad’i de aynı zaman aralığında Türkiye’de satışa sunacağını düşünmüştük. Ne yazık ki, Apple bizi hayalkırıklığına uğrattı. iPad’in satışa çıkacağı 20 yeni ülke arasında Türkiye yer almıyor.

Apple nisanın son yarısında yeni iPad’i iki parti hâlinde yeni ülkelerde piyasaya sürecek. 20 Nisandaki ilk partide Güney Kore, Brunei, Hırvatistan, Güney Kıbrıs, Dominik Cumhuriyeti, Salvador, Guatemala, Malezya, Panama, St Maarten, Uruguay ve Venezuela yer alıyor. 27 Nisandaki ikinci partideyse Kolombiya, Estonya, Hindistan, İsrail, Litvanya, Lentonya, Karadağ, Güney Afrika ve Tayland bulunuyor.
    DEMEK Kİ MAYIS AYINI BEKLEYECEĞİZ YAZIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozsutcu

Apple bugün yaptığı bir basın açıklamasıyla yeni iPad’i nisanın ikinci yarısında piyasaya süreceği yeni ülkeleri açıkladı. Geçen yıl bu zamanlarda iPad 2 Türkiye’ye gelmişti. Biz de bu nedenle Apple’ın yeni iPad’i de aynı zaman aralığında Türkiye’de satışa sunacağını düşünmüştük. Ne yazık ki, Apple bizi hayalkırıklığına uğrattı. iPad’in satışa çıkacağı 20 yeni ülke arasında Türkiye yer almıyor.

Apple nisanın son yarısında yeni iPad’i iki parti hâlinde yeni ülkelerde piyasaya sürecek. 20 Nisandaki ilk partide Güney Kore, Brunei, Hırvatistan, Güney Kıbrıs, Dominik Cumhuriyeti, Salvador, Guatemala, Malezya, Panama, St Maarten, Uruguay ve Venezuela yer alıyor. 27 Nisandaki ikinci partideyse Kolombiya, Estonya, Hindistan, İsrail, Litvanya, Lentonya, Karadağ, Güney Afrika ve Tayland bulunuyor.
    DEMEK Kİ MAYIS AYINI BEKLEYECEĞİZ YAZIK

bende bilkomu bekleyenlerdenim açıkçası.

Geçen yıl 2. partide Türkiye'ye gelmişti dediğiniz gibi. Sonraki parti ne zamandı? Hangi ülkelerdi? Nasıl bulabiliriz yada bilginiz var mıdır? Bu bilgiye göre bizde yaklaşık bir geliş tarihi hesaplayabiliriz diye tahmin ediyorum. En kötü bir sonraki partide TR'ye gelir çünkü.

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.