- x
savaşlar yapıcı mıdır yıkıcı mıdır?
19 Cevap2802 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

30 Mesaj
22 Mart 2012; 22:35:00 

Yapıcı olduğuna nasıl ikna edebilirim?

“Benim özgeçmişim yok, özgeleceğim var.”

1199 Mesaj
22 Mart 2012; 22:35:47 

349 Mesaj
22 Mart 2012; 22:37:10 

insan oğlunun yaptığı herşey yıkıcıdır .

ehehehehe

7-6-17-6-21-2-1-10-4-6

30 Mesaj
22 Mart 2012; 22:37:26 

Yardımınıza ihtiyacım var.İkna kabiliyetimi göstermem gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

1090 Mesaj
22 Mart 2012; 22:38:23 

Bu gifi göster ve oradan uzaklaş.İkna kabiliyetine hayran kalırlar.

2006-2010 böccük
2010-2011 BÖCCÜK BECEREN
2011-2012 BÖCCÜK DH
2012-20?? BÖCCÜK ♂

276 Mesaj
22 Mart 2012; 22:38:47 

savaşlar hep yıkıcıdır,

..Evleri,kaleleri ve en önemlisi insanların kalplerini yerle bir eder. Savaş bir kalbi onaramaz ama yaşatabilir.

^^

7 Mesaj
22 Mart 2012; 22:41:32 

quote:

Orijinalden alıntı: mrtkntr

Yardımınıza ihtiyacım var.İkna kabiliyetimi göstermem gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Biz yardım edince bu senin kabiliyetin mi olacak ?

30 Mesaj
22 Mart 2012; 22:44:39 

quote:

Orijinalden alıntı: kdR67

Biz yardım edince bu senin kabiliyetin mi olacak ?

tabi ki olmayacak, ama onlar öyle sanacak.

457 Mesaj
22 Mart 2012; 22:45:02 

Toplumlar arası kültürer etkileşimler ilk olarak savaşlarla başlamıştır.Bundan 10000lerce yıl önce savaşlar yapılmasaydı toplumlar arası etkileşime bağlı olarak gelişmeler yaşanmıyacağı ve belkide hala taş devrinde yaşıyor olabileceğimizden filan bahset.

Biraz zorlama oldu ama sende başka bir konuda ikna kabiliyetini göster.Tamda konusunu bulmuşsun.

3625 Mesaj
22 Mart 2012; 22:46:02 

Yeni düzene zemin hazırlamaktan başka bir yapıcılıktan bahsedemeyiz. Herkes için kötüdür.

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

30 Mesaj
22 Mart 2012; 22:46:50 

quote:

Orijinalden alıntı: umut321umut

Toplumlar arası kültürer etkileşimler ilk olarak savaşlarla başlamıştır.Bundan 10000lerce yıl önce savaşlar yapılmasaydı toplumlar arası etkileşime bağlı olarak gelişmeler yaşanmıyacağı ve belkide hala taş devrinde yaşıyor olabileceğimizden filan bahset.

Biraz zorlama oldu ama sende başka bir konuda ikna kabiliyetini göster.Tamda konusunu bulmuşsun.

Çok teşekür ederim yardımın için.Harika bir tespit bende düşünüyorum ama konu çok ters

345 Mesaj
22 Mart 2012; 22:47:29 

savaşlar aslında yıkıcıda yapıcıda olabilir. doğru ile yanlışın savaşında , doğru kazanırsa bu yapıcı yanlış kazanırsa bu yıkıcı olur .

şuda bilinmelidirki savaşlar ırksal ayrılıkların çok ötesinde dinsel yada çıkarsal ayrılıklar sonucu oluşur .

bu_linke_tıklayanın_kafasına_meteor_düşme_olasılığı_çok_düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimar SaNAN -- 22 Mart 2012; 22:49:07 >

30 Mesaj
22 Mart 2012; 22:50:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

savaşlar aslında yıkıcıda yapıcıda olabilir. doğru ile yanlışın savaşında , doğru kazanırsa bu yapıcı yanlış kazanırsa bu yıkıcı olur .

şuda bilinmelidirki savaşlar ırksal ayrılıkların çok ötesinde dinsel yada çıkarsal ayrılıklar sonucu oluşur .

bu_linke_tıklayanın_kafasına_meteor_düşme_olasılığı_çok_düşük

teşekkürler dostum eyv

422 Mesaj
22 Mart 2012; 22:51:48 

Barış için savaş gerekir bazen kıbrıs çıkarması gibi..

Sen yasaklarla girmedin ki gönlümüze yasaklarla çıkasın.. Mustafa Kemal'im.

196 Mesaj
22 Mart 2012; 22:52:57 

Kimin tarafımızdan baktığımıza göre cevap değişir. Yenen taraftan bakarsak yapıcı, yenilen taraftan bakarsak yıkıcı olur.

Bir asosyal yaşamına nasıl devam edebilir ?
Yemeği, temizliği, kalacak yeri başkası tarafından sağlandığı için. Bu ihtiyaçları karşılandığı için asosyal olarak yaşayabilir. Asosyal olarak yaşamak aslında bir lüks. Yemek, temizlik ve kalacak yeri sağlanmasa ölmeye karar vermediyse çalışmaktan başka şansı yok.

7 Mesaj
22 Mart 2012; 22:54:05 

Osmanlıdan konuşursan fetih filan kimse yıkıcı demeye kalkışmaz zaten Osmanlı karşıtı değilse.

743 Mesaj
22 Mart 2012; 22:54:14 

savası bilmeyen barısı da bilmez.

M.Ö 800 Japon atasözü

Japonya,resmi adıyla Nippon-Koku.Doğu Asya'da bir ada ülkesidir.Başkenti Tokyo'dur.Gayri Safi
Yurtiçi Hasılaya göre Japonya Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra dünyada ikinci sıradadır.
Japonca adını oluşturan kanji karakterler "güneş" ve "köken" anlamına gelir. Bu nedenle Japonya
"Doğan Güneşin Ülkesi" diye de bilinir.Japonya üç binden fazla adadan oluşur.Bu adaların en büyükleri olan
Honşu, Hokkaido, Kyuşu ve Şikoku adaları ülkenin %97'sini oluşturur. Adaların çoğu dağlıktır ve bazıları
yanardağlardan oluşur. Japonyanın en yüksek dağı olan Fuji Dağı biryanardağdır.Japonya 128 milyonluk
nüfusuyla dünyanın nüfus açısından onuncu büyük ülkesidir.Birleşmiş Milletler, G8 ve APEC üyesidir.

30 Mesaj
22 Mart 2012; 22:59:53 

osmanlı gerileme döneminde kaç savaş yapıldı? Yükselme döneminde kaç savaş yapıldı? Buradan vurabilirim ama sayılarını bulamadım

5 Mesaj
22 Mart 2012; 23:03:06 

savaşlar bazen refah getirebilir. kurtuluş savaşı bizim için yıkıcılıktan daha çok yapıcıdır. Yıkıcı sadece ölüm yada bölgeye verilen zararlar değildir Özgürlük mesela

30 Mesaj
22 Mart 2012; 23:13:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ouzgr

savaşlar bazen refah getirebilir. kurtuluş savaşı bizim için yıkıcılıktan daha çok yapıcıdır. Yıkıcı sadece ölüm yada bölgeye verilen zararlar değildir Özgürlük mesela

eyv.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » savaşlar yapıcı mıdır yıkıcı mıdır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281