- x
Biyometrik fotoğraf ve sakal...
8 Cevap13823 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

414 Mesaj
22 Mart 2012; 22:28:28 

arkadaşlar merhaba...

daha önce yurtdışına çıkmış arkadaşlardan bilgi almak istiyorum .. pasaport ve vize için biyometrik fotoğraf çektirmem gerekiyor.. biyometrik fotoğrafta sakal sorun oluyor mu ?

temsili olarak şu resmi koyayım şu şekilde...yanlarda da var ancak onlar kısa..ve kesmek sorun olmaz :D ama sıfır sevmiyorum...umarım gerekmiyordur
1

umarım oluyordur :) sakalsız üşüyo gibiyim

948 Mesaj
22 Mart 2012; 22:36:17 

Sakalda sorun çıkartmıyorlar, ama ben olsam traş olur öyle çektirirdim

https://8tracks.com/kosmosisy

414 Mesaj
22 Mart 2012; 22:40:52 

quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Sakalda sorun çıkartmıyorlar, ama ben olsam traş olur öyle çektirirdim

kendimi çıplak hissediyorum sakalsız ya :) kısaltırım ama tamamen kesmeye elim gitmiyor... bi avantajı ya da dezavantajı yoksa kesmem

948 Mesaj
22 Mart 2012; 22:42:58 

Yok hocam sakala karışmıyorlar hatta saça bile bir şey demiyorlar benim pasaport fotoğrafımda saçlarım einstein gibi onu bile kabul ettiler. Epasaport'un websitesine bak orada her şey vardı.

https://8tracks.com/kosmosisy

414 Mesaj
22 Mart 2012; 22:53:24 

quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Yok hocam sakala karışmıyorlar hatta saça bile bir şey demiyorlar benim pasaport fotoğrafımda saçlarım einstein gibi onu bile kabul ettiler. Epasaport'un websitesine bak orada her şey vardı.

tamam, çok teşekkür ederim yardımın için

1992 Mesaj
22 Mart 2012; 22:57:00 

Kadınlar sinek kaydı seviyorlar dostum

Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Game Of Thrones # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Masters Of Sex # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

3047 Mesaj
22 Mart 2012; 22:59:26 

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

köselerin kendini kandırması o :D kirli sakal sevmeyen hatun yoktur veya %5-6 arasındadır ben değil araştırma sonuçları söylüyor bunu çok çok iyi hatırlıyorum kadınvillagedemi ne yazıyodu galiba

1992 Mesaj
22 Mart 2012; 23:15:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sound_of_silence!

köselerin kendini kandırması o :D kirli sakal sevmeyen hatun yoktur veya %5-6 arasındadır ben değil araştırma sonuçları söylüyor bunu çok çok iyi hatırlıyorum kadınvillagedemi ne yazıyodu galiba

Ben araştırmalarda sinek kaydının önde olduğunu biliyordum ama yavaş yavaş değişmiş galiba

Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Game Of Thrones # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Masters Of Sex # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

414 Mesaj
23 Mart 2012; 2:29:02 

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

yok kardeşim ya :D ne sinek kaydısı..bizim burda herkes kirli sakal hastası..sinek kaydı sevenler genelde 40+ abla ve teyzeler.. "uyy parlamış teyzesinin gülüü tertemiz olmuşun bakk" gibi reaksiyonlar yaratıyor ama sadece belirttiğim yaş grubunda :D

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Biyometrik fotoğraf ve sakal...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234