Şimdi Ara

Darksiders II'den Yeni Görüntüler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    
        Vigil Games'in ilk oyununu 2 sene önce piyasaya sürdüğü Darksiders serisinin 2. oyunu için yeni ekran görüntüleri yayımlandı.

Mahşerin 4 atlısından bu sefer War'ı yöneteceğimiz yapımın bazı mekanlarını ve düşmanlarını bu görüntülerde inceleme fırsatı bulabiliyoruz. 29 Haziran'da piyasada olacak yapımın  görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• War ilk oyundaki oynadığımız karakter yanlış yazılmış
  • küçük bi yanlışlık olmuş war değil dead kimse eksilemesin zaten erdinç abi de diyo hata yapınca uygun bi dilde uyarın diye
  • ''Death''
  • Mahşerin dört atlısı arasında ayrım yapmak olmaz.

Sanki aşırı ilk oyuna benzemiş + gow katmışlar biraz. Maunt(ata bin, bossa bin, canavara bin) olayı çok iyi olmuş yalnız.
  • Bf3 daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFirstCaptainTurkey

Bf3 daha iyi.

hey Allahım sen neler yaratıyosun ya adam gelmiş bf3 daha iyi diyo fanboylukta son nokta ulan arkadaş hadi cod bf3 çıkana kadar kapıştık da bende cod cephesindeydim şimdi gelip te buraya bf3 daha iyi diye yazmandaki amaç neydi
  • ah birde türkçe olaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

quote:

Bf3 daha iyi.

hey Allahım sen neler yaratıyosun ya adam gelmiş bf3 daha iyi diyo fanboylukta son nokta ulan arkadaş hadi cod bf3 çıkana kadar kapıştık da bende cod cephesindeydim şimdi gelip te buraya bf3 daha iyi diye yazmandaki amaç neydi

bf3 trollü gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

quote:

Bf3 daha iyi.

bf3 trollü gelmiş.

• gece gece güldürdünüz beni ya tam sıır çıktı herif :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naruto Rendan

ah birde türkçe olaydı...

oyun çıkar çıkmaz oyun çeviri yapar hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.