Şimdi Ara

PC alert ötüyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc alert ötüyor sistemi kendim topladım ilk formattan sonra ötmeye başladı bnıos pilini çıkardım,, bıos default yaptım,, format attım olmadı,, SYSTEM TEMPT 15 değeri 15 derece öyüyor ve en sağ voltaj değeri 1.2 volt oda öytüyor beraber kırmızı yanıp sönüyorlar arkadaşlar neden böyle yakmayayımpcyi hatta işlemciyi çıkarıp yeniden taktım..

• arkadaşlar lütfen üşenmeyin paylaşın
  • işlemci fanın dönüyormu sıcaklık değerlerin ne (15 derece olamaz galiba) bazı anakartlarda kasa aşık uyarısı filan olabiliyor öyle bir şeymi anakartın hata mesajlarından da çıkarta bilirsin kitapçıkta ötme şekline göre hata mesajları olur onlara bir bak
  • işlemci fanım normal sempron 2800 30-40 drecede değişiyo sorun system tempt anakarttada led yok
  • Belirli bir sıcaklığın altına düşünce kasa içi sıcaklığı, öyle ötmesi normal. Biraz beklersen kasa içi ısı yükseldikçe o alarm da geçer.
  • Allah allah ilginç kasam gerçekten serindir FEEL II KULLANIYORUM tamam system temt normal olsun voltajlardan sonuncusu nedemek oluyo 1.2 voltta ötüyor,, ama sistem serin diyede pc alertin uyarı vereceğinide sanmam saçma geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan1 -- 15 Şubat 2006 16:27:39 >
  • anakartın msi di mi ?

neden öter ?

1. PC Alert ile everesti aynı anda açarsan
    2. CPU Fan yerine system fan slotuna taktıysan cpu fanını
    3. en küçük ihtimal bu (: cpu fanın durmuştur

eğer sistemde sorun yoksa pc alert kapat gitsin...
  • quote:

1. PC Alert ile everesti aynı anda açarsan
    2. CPU Fan yerine system fan slotuna taktıysan cpu fanını
    3. en küçük ihtimal bu (: cpu fanın durmuştur

birde bios tan ayarlarına cpu ve sistem fan ayarlarına bir baka bakalım bir terslik varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.