Şimdi Ara

Angry Birds: Space Piyasaya Sürüldü!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    
        Rovio'nun dünyaca ünlü serisi Angry Birds, son oyunuyla online mağazalardaki yerini aldı. Yapım şu an iPhone, iPod ve android cihazlar için 0.99$'a, iPad'e özel çıkan HD versiyonu ise 2.99$'a satın alınabiliyor. Ayrıca bunların yanında yapımın PC ve Mac sürümü de bulunuyor.

Eğer oyunun demosuna bir göz atmak isterseniz ise 34 MB'lık PC demosuna buradan ulaşabilir ve kızgın kuşların uzay macerasına küçük bir bakış atabilirsiniz.

• demo direk link

http://download.angrybirds.com/games/AngryBirdsSpace/AngryBirdsSpaceInstaller_1.0.0.exe

http://download.angrybirds.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 22 Mart 2012; 18:48:25 >
  • Hemen deniyorum
  • Şu an Android versiyonunu indirdim, gayet eğlenceli olmuş. Bir süre kendine kilitleyecek gibi gözüküyor.
  • Düşük fiyatlı oyunlar olarak verildiği parayı hak eden tek oyun. Kesinlikle oynamayan kalmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamil93 -- 22 Mart 2012; 19:08:16 >
  • android markette ücretsiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

android markette ücretsiz ?

Ücretsiz ancak ufak tefek reklamlar çıkıyor, onlar da çok rahatsız etmiyor.
  • Ya çok güzel gerçekte Space, demo oynasam bile daha hangi maceralara atılacağını görmek isterdim doğrusu ayrıca kuşlara çok güzel falso verebiliyoruz.. Bunun yanında tek kuşla iyi ayarlarsak öbürlerine ihtiyaç kalmadan bir kuşla bir çok yeşil kafalı pislikleri yok edebiliyoruz.:)) "Yeşil kafalı pislikler" :))
  • Uzayda farklı mekaniklerle oyun daha da güzel olmuş...
  • Hemen denicem!
  • Telefonlarda bi denemek lazım.Buda diğer oyunları gibi çok tutulur.
  • Denedim müthiş :O
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.