Şimdi Ara

CPU kullanimi !! aciL yardim :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadasLar ben laptop kuLLaniyorum.. Pc iLk aciLdiGinda CPU kuLLanimi %0 - %1 yani normal degerlerde seyretmekte...
    ama oyuna girdigim zaman CPU kuLLanimi %100'e vuruyor ve sabit bi sekilde surekli %100 kullaniyor.. Pc belli bir sure sonra islemci isindigi icin kapaniyor.. Ne yapacaGimi sasirdim.. Virus girmistir diye format attirdim haLen deisen bisey oLmadi.. sizinde fikirLerinizi aLiyim..

• bilgisyarının özelliklerini ve oynadığın oyunu yazmalısın. bilgisyaraın özelliklerine göre çok ağır bir oyun oynamaya kalkarsan tabiki cihaz cozutur. ve sanırım boşa format attırmışın.
  • Mu Online oyuncusuyum...

64 MB ekran karti
    512 islemci
    60 GB hard disk
    512 ram
    intel centrino mobil teknoloji..

sence kaLdirmayacak bi Pc mi?

Kucuk bir aciklama daha : sonradan boyle yapmaya basLadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pijamali.kedi -- 15 Şubat 2006 15:32:23 >
  • online oyunlar genel olarak bilgisayarı çok zorlar ancak işlemcini tam çözemedim. yinede bu zamana kadar yokdu yeni oldu diyorsan bu sıralarda bilgisayarına yeni yüklediğin bir program vs de artı bir yük getirmiş olabilir. ve belki de bir virüs bulaşmış olabilir. istersen bir virüs taraması yap ve en son yüklediğin yazılımları bir kaldırmayı dene sanırım çözüm olacaktır
  • bilgisayarını serin bir ortamda kullanmayı bir dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.