Şimdi Ara

Angry Birds Space indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
11.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rovio firmasının fenomen haline gelen Angry Birds oyununa yeni bir oynanış tecrübesi ekleyecek Angry Birds Space sürümü bugün itibariyle resmi olarak indirmeye sunuldu.

Firma tarafından yapılan resmi açıklamada iPhone, iPod Touch, iPad, Android cihazları, Mac ve PC için Angry Birds Space sürümünün yayınlandığı belirtildi. Firmanın tarihinde ilk kez Space oyunu beraberinde hediyelik eşya, elektronik, animasyon ve kitaplar da bugün perakende mağazalarında satışa sunuldu.

Kutlama programı çerçevesinde Pekin, Hong Kong, Helsinki, Seattle ve Tokyo'da oyunun hayranları için farklı etkinlikler düzenlendi. 

Oyun yeni iPad için Retina çözünürlüğe de uygun hale getirildi. 60 farklı seviye bulunan oyun ücretsiz güncellemelerle de desteklenecek. Şimdilik iOS için oyun içi seviye ve güç paketleri satın almak mümkün. 

Bu sürümle birlikte uzaya çıkan kızgın kuşlar yer çekimsiz ortama karşı da mücadele etmek zorunda.  

Angry Birds Space; iPhone ve iPod touch için 0.99$, iPad için 2.99$, Mac için 4.99$, Android için ücretsiz reklamlı sürüm veya 0.99$ reklamsız sürüm, Android tabletler için 2.99$, Amazon için 0.99$, PC için 5.95$ şeklinde indirmeye sunuldu. 

Oyun uygulama mağazalarından vehttp://shop.angrybirds.com/us/games/pc-games/angry-birds-space-pc-version.html adresinden temin edilebiliyor.

• Oynadım, gerçekten güzel olmuş.
  • indirelim bakalım :)
  • google play de varmı?
  • :)) Sevindim çıkmasına Angry Birds'ün resmen demo kralı oldum.:))
  • edit: varmış ve güzel gayet
  • Cok kral olmus süper zevkli :)
  • Oyun gayet guzel olmus google playde mevcut
  • ahada indirdim gitti 0.99$ mutlumusunuz şimdi ha söyleyin bana mutlumusunuuuuz :'( derdimde, helali hoş olsun bir iki bölüm oynadım bile gayet eğlenceli olmuş gene :D
  • iniyor bakalım
  • Ve sinirli kuşlar uzaya gider...
  • Fizik motoru, oyunu çok eğlenceli kılıyor.
  • Arkadaşlar Samsung Apps'dan ücretsiz indirdim. (Samsung Galaxy Note)

Oyun güzel olmuş. İyi eğlenceler :)
  • Ben de sayenizde yayınlandığını öğrenince hemen indirdim. Ve çok beğendim. Yerçekimsiz ortamda nasıl olur diye düşünüyordum ama oyuna bambaşka bir zevk katmış. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi eğlenceler.
  • mükemmel tanıtım :D
  • oyun güzele benziyor...hemen bulmam gerek...
  • çok iyi olmuş.Adamlar bir kaç level daha atlamışlar oynanışta.Çok iyi..
  • playbook için ne zaman gelicekmiş ?
  • Yeni bir şey ekleyemezler artık diye düşünüyordum ama gerçekten güzel olmuş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.