Şimdi Ara

Oyunda Yavaşlama Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ekran kartım Sapphire X800 GTO2 Most Wanted ı 1024x768 çözünürlük ve tüm ayarlar full oynuyorum. önceden çok güzeldi şimdi ise ekranda bir yavaşlama var arada çok hafif teklemeler oluyor bunlar önceden yoktu. sebebi nedir ekran kartının son driverı yüklü (catalyst 6.2)

• dostum bence ekran kartının driverını sil tekrar yükle
  • strongholdman'a katılıyorum driverini kaldır tekrar kur
  • iki üç kez aynı şeyi yaptım tık yok.
  • OYUNU AÇTIĞINDA GEREKSİZ OLAN SAATİN YANINDAKİ SİMGELERİN HEPSİNİ KAPAT EMİNİM YARARI OLACAKTIR.
  • Birde 6.1 güncellemesini dene. Bazen eskiler daha iyi iş görüyor.
  • most wanted sorunlu.her sistemde takılmalar oluyor.başlarda daha az sonraları artıyor takılmalar.ekran kartınla bir alakası yok.oyunun patchi varmış takılmaları azalttığı rivayet ediliyor ancak denemedim.daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte sorarak alabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_4730483/mpage_43/key_/tm.htm
  • quote:

most wanted sorunlu.her sistemde takılmalar oluyor.başlarda daha az sonraları artıyor takılmalar.ekran kartınla bir alakası yok.oyunun patchi varmış takılmaları azalttığı rivayet ediliyor ancak denemedim.daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte sorarak alabilirsin.

teşekkürler. o konu 43 sayfa ben hepsini okumaya kalkarsam yandım. bilen kimse yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: teenwolfx

quote:

most wanted sorunlu.her sistemde takılmalar oluyor.başlarda daha az sonraları artıyor takılmalar.ekran kartınla bir alakası yok.oyunun patchi varmış takılmaları azalttığı rivayet ediliyor ancak denemedim.daha detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte sorarak alabilirsin.

teşekkürler. o konu 43 sayfa ben hepsini okumaya kalkarsam yandım. bilen kimse yok mu?

hepsini oku demedim.oraya sor dedim.başka oyunlarda takılma olmuyorsa pcinde bir sorun yok.neyi bileni arıyorsun daha?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.