Şimdi Ara

Yeni iPad, iPad 2'ye karşı! video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
44.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Yeni iPad'i iPad 2 ile karşılaştırıyor ve alım kararında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bakalım Yeni iPad gerçekten takdiri hak ediyor mu?

• Başka bir sitede incelemesini izlemiştim ama Mesut bey'in incelemesini izlemezsek olmaz
  • Uygulama ve oyun performansı gayet iyi ama şahsen ben tablet alıcaksam önemli olan tarayıcı performansıdır.
  • Detaylı incelemeyi beklemek gerek.Bana kalırsa bir çok eksiği olacak.
  • izleyelim bakalım
  • Harika :)
  • iPhone'dan açılmıyor

Edit:Tam sürümden açıldı.

Yorum : Güzel alet ama çok düşmanı var.iPad 2 si olanlar pek beğenmedi cihazı.Sırf retina ekran alım sebebidir.

Bu arada umarım ısınma olayı sadece ilk parti ürünlerde vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 21 Mart 2012; 19:04:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Yankee.

Uygulama ve oyun performansı gayet iyi ama şahsen ben tablet alıcaksam önemli olan tarayıcı performansıdır.

Seni Androit'ten başka hiçbir işletim sistemi tatmin etmez.
  • iPad'i sırf Fruit Ninja oynamak için bile alabilirim.iPad kullandıktan sonra iPhone cücük gibi geliyor insana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 21 Mart 2012; 18:46:28 >
  • iPad 2 sahibiyim, yeni iPad'e geçmeyi düşünmüyorum.

Bu arada HD versiyonu açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 21 Mart 2012; 18:47:26 >
  • sayfaları 2048*1536 retina çözünürlüğüne göre render ettiği için yeni ipadin sayfaları biraz daha yavaş açması çok şaşılacak bir şey değil.
    sonuçta cpusu değişmedi aletin. ilerki iOS updatelerinde safari gpu'dan daha iyi faydalanacak şekilde optimize edilirse bu gecikme aşılır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

sonuçta cpusu değişmedi aletin.

CPU'su da değişti. A5X işlemci konuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 21 Mart 2012; 18:49:11 >
  • Yeni IPad çok daha iyi olmuş. Güncellemeler falan da gelir tam olur. Bir tane edinmek "zorunda"yım.
  • ekran dışında hiçbir fark yok.oyuna 2 sn hızlı girmişim girmemişim ne fark eder?ayrıca ısınma sorunu oldukça can sıkıcı.tek umudum yeni ipad in ipad2 nin 2.el fiyatını etkilemesi.onun dışında yeni ipad bence sınıfta kalan bir ürün.
  • 8Dakika 51Saniye ve hızlı bir şekilde :) 9 dk ne kadar hızlıysa ;)

Seviyorum Sizi Donanım Haber :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CompanyMaster7

Ellerinize sağlık.Yeni iPadin eskisi ile Retina Display ve LTE dışında bir fark göremiyorum.iPad 2 sahiplerinin almasına gerek yok ama yeni tablet alacaklar için çok ideal...

Daha ne olacakti pardon? :) Zaten cihaz sadece ekrandan olusuyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: dark-knight

sonuçta cpusu değişmedi aletin.

CPU'su da değişti. A5X işlemci konuldu.

A5X işlemci değildir SoC (System on Chip) tasarımıdır. İçinde cpu gpu bellek bir arada bulunur.
    A5 ve A5X'de CPU olarak Cortex-A9 MPCore bulunmakta.
    Farkları A5'de Power VR SGX543MP2 çift çekirdekli grafik işlemci varken
    A5X'de SGX543MP4 dört çekirdekli grafik işlem biriminin bulunmasıdır.
    Ayrıca A5'de bellek birimi SoC içindeyken A5X'de 1gb lık bellek dışarı taşınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 21 Mart 2012; 19:02:15 >
  • iPad 2'im olsaydı iPad 3'e geçmezdim.Bu arada videoda "arka planda çok sayıda çalışan uygulama varken performansını hissettiriyor" demişsiniz.iOS'ta multitasking var mıydı ki?(Arka planda çalışan uygulamalar askıya alınıyordu sanki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 21 Mart 2012; 19:07:13 >
  • İpad2 daha parlak goruluyor
  • "android tablet ve iPad 2 sahipleri" ! Yeni iPad i kötülemeyi bıraksanız çok iyi olur. Elinizdeki cihaz iyi olabilir evet ama bir sonraki nesile kadar en iyisi bu. Ksbullenin artık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.