Şimdi Ara

Walking Dead - 13 Min. Gameplay

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walking Dead'in 13 dakika uzunluğundaki bu oynanış videosu, oyun dinamiklerini gözler önüne seriyor.

• Ben bi fps bekliyodum açıkcası hayal kırıklığı yaşattı :/
  • Çok güzel olmuş bence
  • yine isminden para kazanırız mantığı bu nedir ya ! böyle oyun oynayarak kim zevk alır ki !
  • indirmeye bile değmez bence. hiç beğenmedim.
  • The Last Of Us gibi güzel bir oyun olabilirdi ama bu ne abi ya.
  • bune ya çizgi film grafikleri gibi çok kalitesiz en azından left 4 dead ın kalitesine yetişebilseydi
  • jurasic park'ın oyunu gibi aynı.ondanda baya beklentilerim vardı,şimdi yine aynı hayal kırıklığını yaşıyorum :D
  • böle oyun yapcaklarına yapmasınlar daha iyi :S
  • Çoğunuz oyundan anlayamıyorsunuz. Her şey grafik demek değildir. Şu at gözlüklerinden kurtulun.
  • Ya bu video çıkmadan oyundan baya ümitliydim Grafikler kötü olsa bile alıcaktım.Ama bu şekilde oynanış oyunun her yerinde devam ederse çok berbat bir oyun olur.Umarım sadece bazı yerlerde böyledir.
  • RE 1 Bile daha iyi be bundan bune
  • bence harika bişey geliyor jurassic parkla bunu aynı anda alacğım
  • Oynamadan kötü demek yargısız infaz gibi bişi
  • En başta garibime geldi.Böyle oynanış mı olur dedim.Grafikleri çokta önemli değildi.Ama hikaye falan hoşuma gitti.Oyananışı biraz değişik bence oynanır.
  • gençler her oyunada elime alırım silahı sıka sıka giderim abii bakışıyla yaklaşmayın işin birazda hikaye işleyiş tarafından bakın çıkarın şu at gözlüklerini.. bu oyunda önüne geleni öldür level atla mantıgıyla işlenmiyor burda dizideki ve çizgi romandaki hikayeler aktarılarak yapılmış hayatta kalma savaşı bi nevi
    grafiklere gelince daha güzel comic grafıkler çıkarabılırlerdi ama full oynamadan bişey diyemem çıksın oynayalım görelim
  • Daha iyi bir yapımcıyla milyonluk satışlar yapabilirdi diye düşünüyorum.Zira oyun grafik açısından 7-13 yaş grubu gibi duruyor.
  • Telltale games advanture türünde gerçekten iyi oyunlar çıkarıyor ama bu oyunu yapmamaları lazımdı ve kesinlikle başka bir yapımcının elinden geçmeliydi bu oyun ürkmüyorum korkmuyorum heyecanlanmıyorum sadece saman gibi grafiklere bakıyorum
  • Önce bir oynayın sonra yorum yapın bence. ilk oyunu açtığımda bende şok oldum ama şerif saldırınca elim ayağıma dolaştı :D 1 saattir oynuyorum grafikler berbat ama bu oyun fps vs. olsaydı olmazdı bence bu şekilde daha çok gerilim oluyo ve oyun tamamen verdiğiniz cevaplara göre yönleniyor. Grafikler birazdaha iyi olabilirdi ama bence bu haliylede eğlenceli bir oyun ( yada korkutucu desem daha dogru olacak :D )
  • arkadaşlar ben oynayanlardanım chapter2de ev olan yeri geçemiyorum geçen varsa yardımcı olabilir mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.