Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
13.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S III ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi

Gün geçmesin ki Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S III ile ilgili farklı kaynaklardan farklı iddialar gündeme gelmesin. Bu seferki görsel ve iddialar GSM Helpdesk tarafından internette yayınlandı. Hollanda merkezli GSM Helpdesk'in, güvendiği kaynağına dayandırdığı bilgilere göre Galaxy S III, 131 mm uzunluğunda, 64 mm genişliğinde, 8 mm kalınlığında ve 125 gram ağırlığında tasarıma sahip olacak. Karşılaştırmak gerekirse Galaxy S II, 125.3 mm x 66.1 mm x 8.5 mm ebatlarında ve 116 gram ağırlığındaydı.

Samsung üretimi 1.5 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden ve 1 GB RAM'den güç alacağı belirtilen Galaxy S III, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanacak. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0 ve NFC gibi güncel teknolojilerle donatılacağı ileri sürülen akıllı telefonda, 4.7-inç boyutunda ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik Super AMOLED Plus HD ekran (RGB Matrix) yer alacak. Önceki iddialarda yeni akıllı telefonun 4.8-inç boyutunda, Full HD çözünürlüğünde dokunmatik ekranla geleceği vurgulanmıştı.

Son olarak Galaxy S III'ün, 12 megapiksel çözünürlüğündeki kamerasıyla 1920 x 1080 @ 60 FPS video kaydı yapabileceğinin ve teorik olarak 42 Mbps hızla (HSDPA: 42 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) internete bağlanabileceğinin altı çiziliyor. Galaxy S III'ün 22 Mayıs'ta resmiyet kazanacağı belirtilse de Samsung'un teknoloji meraklılarına sürpriz yaparak lansmanı nisan ayında gerçekleştirebileceği konuşuluyor. Şimdilik elimize geçen tüm bilgiler bu şekilde. Şu ana kadar yayınlanan iddiaların ne kadarının doğru çıkacağı büyük bir merak konusu. Hep beraber bekleyelim ve görelim.

• Sammobile'da da yayınladılar.
    http://www.sammobile.com/

quote:

GsmHelpdesk Nederland got his hands on the first official picture of the Samsung Galaxy S III.
    The Galaxy S III will use a 12 megapixel camera and a 4.7” Super Amoled HD screen (resolution 720 x 1280)
    The screen is ultimate sharp with 313 pixels a inch.
    The Galaxy S III will have a 1.5 ghz quad-core processor on board.
    The phone size: 131,3 x 63,7 x 8 mm

Other specifications:
    - Codename: GT-I9300
    - Size: 131,3 x 63,7 x 8 mm
    - Weight 125 grams
    - 4.8” Super Amoled HD (313 pixels a inch.) (resolution 720 x 1280)
    - 12 megapixel camera with LED
    - 1.3 megapixel front camera
    - 1.5 GHZ quad-core processor.
    - Bluetooth 4.0
    - NFC
    - Wi-Fi a/b/g/n
    - MicroUSB 2.0
    - HDMI
    - Battery 1750 mAh
    - 32GB intern

Samsung Galaxy S III ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi

• samsung eğer amiral gemisi olarak bunu adlandırıyorsa o zaman diğer modelinde tanıttığı projektör özelliğini S3'e de koymalı ve piyasayı sallamalıdır. insanlar iphone 5'i beklerken sanki dünyayı değiştirecek icatlar çıkacak diye bekliyorlarsa rakibi samsungunda aynı etkiyi verebilmesi için karşı hamlesi şart.

su geçirmezlik + projektör olursa tamam. yoksa daha fazla ram ve çekirdek heyecan vermiyor o kadar da...
  • çıksada görsek
  • Aralarında 9 gram ağırlık farkı var demekki seramik gövde yalan oldu.
  • bende cs5 ile galaxy S3 ün gepgerçek görüntülerini sizlerle paylaşıcam çok yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 21 Mart 2012; 15:31:21 >
  • iyice kesinleşti artık çıksında s2 ye elveda diyelim , cep telefonu özelliğinden çıktı bu tablete doğru gidiyor , s2 cebe girmezken yaz günü bunu taşımak için bide çanta ayarlamak lazım
  • Eğer özellikler yazdığı gibiyse o zaman kusursuz gözüküyor. Fakatı fiyatı son iphone dan pahalı olursa yinede Apple ın ismine yenik düşebilir
  • şarj olayını çözseler başka da bir şey istemem !
  • böyle yaparlarsa one x den fazlası olmaz bence samsung farkkını koyacaktır
  • yakında led tvlerini cep telefonu diye satacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMTRSLN

iyice kesinleşti artık çıksında s2 ye elveda diyelim , cep telefonu özelliğinden çıktı bu tablete doğru gidiyor , s2 cebe girmezken yaz günü bunu taşımak için bide çanta ayarlamak lazım

Sizin cebiniz çokmu ufak acaba. Ben kullanıyorum cebede giriyor tek ellede kullanılıyor.
    Madem cebkonusunda memnun değildiniz girmiyor alın tableti de onu sokun arasında fark görmüyorsunuz ya.

Şu mesajlar çok basit geliyor bana işte yok cebe sığmıyor yok ele sığmıyor. deseniz pili dayanmıyor çok ısınıyor tamam.
  • ne kadar doğru bilemem ama 1-2 metreden kablosuz şarj teknolojisini kullanıcaklar diye duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tam1Hi0n3 -- 21 Mart 2012; 15:49:00 >
  • Batarya 1750 mAh ile olmamış...
  • yav iğrenç bi tasarım olmuş eğer bu işe yav diğerlerine laf ederken bu be arkadaş yav ayrıca bu telefon 2 gb ram olmayacakmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum
  • S2'den yanlızca 6mm daha uzun 2mm daha ince. S2'nin ekranına alışan bunu da kullanır.

Güç düğmesi nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatbabatan -- 22 Mart 2012; 8:50:41 >
  • Apple'ın iddalarını gectı :D
  • 1750 mah batarya çok düşük bu donanıma bir günü çok zor çıkartır. kamerası mercek olarak iyise 12 mp çok çok iyi video full hd 60 fps çekmesi ise harika.
  • full hd olmaz,hd olmadan full hd yapmazlar...
  • Eger bu özellikler ile gelirse Galaxy Note alirim. Sadece 4 cekirdekli islemci olacak diye görüntüsü Galaxy Note dan kötü SGS 3 alinmaz diye düsünüyorum...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.