Şimdi Ara

SSANGYONG KORANDO SPORTS TÜRKİYEDE... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
3
Favori
97.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VipLife

quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

Arkadaşlar bu aracın ucuz ol Aşının nedeni.ssangyong değil araç kamyonet olduğu için ÖTV si %18 ÖTV si otomobil lerdeki %45 olsa en az 70000 tl olur.her sesine muayene ,src,hız limitleri ve her iki köprüden geçememe dışında güzel araç.şehir için değilde köy yeri için on numara araç

Her iki köprüden geçememe mi

Alıntıları Göster
    birinjci kopruden gecemıyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: pozitif man

birinjci kopruden gecemıyor sadece

Alıntıları Göster
    Her yıl muayenesi var diye konuşuluyor basit bir hesap yapayım size;

Araç kamyonet geçiyor ve evet her yıl muayenesi var,peki kazancınızı hesapladınız mı..??

Bu aracın şu an kamyonet olarak yıllık MTV si ''1'298 TL''

Eğer ki araç otomobil geçse idi yıllık MTV si ''2'385 TL''olacaktı

Yıllık 1'087 tl karı hesaplayamayıp,160 tl lik muayene parasını hesaplayan kişiler var maalesef...!

• quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

Her yıl muayenesi var diye konuşuluyor basit bir hesap yapayım size;

Araç kamyonet geçiyor ve evet her yıl muayenesi var,peki kazancınızı hesapladınız mı..??

Bu aracın şu an kamyonet olarak yıllık MTV si ''1'298 TL''

Eğer ki araç otomobil geçse idi yıllık MTV si ''2'385 TL''olacaktı

Yıllık 1'087 tl karı hesaplayamayıp,160 tl lik muayene parasını hesaplayan kişiler var maalesef...!

Alıntıları Göster
    155 BEYGİR 360 TORK MAKINE VAR ARACDA gtı tokatlayacak kadar seri ve hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

Arkadaşlar bu aracın ucuz ol Aşının nedeni.ssangyong değil araç kamyonet olduğu için ÖTV si %18 ÖTV si otomobil lerdeki %45 olsa en az 70000 tl olur.her sesine muayene ,src,hız limitleri ve her iki köprüden geçememe dışında güzel araç.şehir için değilde köy yeri için on numara araç

Her iki köprüden geçememe mi

hangi köprü olduğunu bilmediğim için iki köprüden biri yazacaktım.yanlış yazmışım kusura bakmayın haliyle uçarak geçecek değil ya

• yerli79 Y kullanıcısına yanıt
  • Hort millet! Aracı kullananlar var mı? 2014'ünü almaya niyetlendim. Satıcıyla görüşüp bir test sürüşü yaptım. Kasislerde tümseklerde falan çok fazla sallanıyor sanki kamyon gibi. Makaslı sistemden dolayı olabilir. Feci baş ağrısı yapabilir uzun vadede. Görüşlerinizi alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shephard16

Hort millet! Aracı kullananlar var mı? 2014'ünü almaya niyetlendim. Satıcıyla görüşüp bir test sürüşü yaptım. Kasislerde tümseklerde falan çok fazla sallanıyor sanki kamyon gibi. Makaslı sistemden dolayı olabilir. Feci baş ağrısı yapabilir uzun vadede. Görüşlerinizi alayım.

Makas yok Korando Sports'ta, arkalar da amortisörlü tıpkı SUV araçlar gibi. Sallanma yapmasının sebebi merdiven şasi bir pikap olması, merdiven şasi esnektir sağa sola kıvrılır bir miktar. Ve evet araçta biraz kamyon otobüs havası var, yayvan bir araç, otomobil gibi sert değil.

Sarıyer'desiniz sanırım, eğer yolunuz Maslak'a düşerse araç hakkında detaylı bilgi verebilirim, bende de 2012 Korando Sports var.
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    hemen her gün geçtiğim güzergah aslında ama. sanırım vazgeçtik şu sallanma olayından dolayı. bayağı kamyon gibi. uzun süreli kullanımda mide bulandırıyordur muhtemelen :D
  • quote:

hemen her gün geçtiğim güzergah aslında ama. sanırım vazgeçtik şu sallanma olayından dolayı. bayağı kamyon gibi. uzun süreli kullanımda mide bulandırıyordur muhtemelen :D

Ben 2.5 yıldır kullanıyorum, uzun yola da çok gittim, İstanbul şehir içi kullanıyorum zaten, bana rahatsızlık vermiyor açıkçası, siz sert sedanlara alıştığınız için öyle geliyordur, biraz yayvanlık var sallantı otobüslere benziyor. En ufak çukurda içeriye kütür kütür vuran sedanlardan bin kat daha iyi, ülkenin yollarının hali ortada.
    benlik pek sıkıntı yoktu aslında. peder bey mızmızlandı sallanıyor sallanıyor diye. e bu fiyata da sallansın biraz yani. dinletemedik ama. bana kalırsa araç fiyatına göre müthiş. arkaya güzel bi cam kabin yaptırır içeriye deri döşeme yol bilgisayarı falan ekleyince fena bişey oluyor :D arabanın zaten içine oturduğunda gaza bastığındaki falan hissi bayağı bi tok. merso gibi :D

edit:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-dikkat-krondo-sport-takasli-454049269/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 20 Temmuz 2017; 0:29:39 >
  • quote:

benlik pek sıkıntı yoktu aslında. peder bey mızmızlandı sallanıyor sallanıyor diye. e bu fiyata da sallansın biraz yani. dinletemedik ama. bana kalırsa araç fiyatına göre müthiş. arkaya güzel bi cam kabin yaptırır içeriye deri döşeme yol bilgisayarı falan ekleyince fena bişey oluyor :D arabanın zaten içine oturduğunda gaza bastığındaki falan hissi bayağı bi tok. merso gibi :D

edit:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-dikkat-krondo-sport-takasli-454049269/detay

Aslında biraz getle yükseltme yapıp 3-5cm de spacer + arazi lastiği falan koyarsanız hem görüntüsü çok güzel oluyor hem de yanal sallanma azalıyor, virajlarda da sağa sola pek yatmıyor araç. İlandaki biraz abartmış o jantlar bence olmamış. Bende şu an get ile yükseltme var, amortisör ve yayı da değiştirip yaklaşık 5cm daha yükseltmeyi düşünüyorum bakalım.

canımı çektirdin şimdi he :D ablam kamyona binmem ben diyor alamıyoruz :D
  • Pick-up piyasasının açık ara en F/P aracıdır Korando, tek zaafı hakkında oluşmuş algı.
  • Arkadaşlar aracımı satıyorum. İlgilenen olursa sahibinden üzerinden ulaşabilir bana.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ssangyong-korando-sports-boyasiz-xenon-far-camli-kabin-multimedia-469198249/detay/
  • Bende 1 hafta önce 2012 siyah arkası kapalı aldım.Bir sorum olucak kliması çok süper gelmedi filtresinden olabilir mi? Birde direksiyonu tam sol yapınca direksiyon boşluğa gelmiş gibi oluyor hızlı yapınca ses çıkartıyor sebebş ne olabilir? araba daha 90 binde
  • Ssangyong Actyon Sports için klima çok kuvvetli,Korando Sports ta da benzer olmalı diye tahmin ediyorum,

Sizdeki problem tam olarak nedir.?

Soğutması mı zayıf yoksa fanı mı az üflüyor.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

Ssangyong Actyon Sports için klima çok kuvvetli,Korando Sports ta da benzer olmalı diye tahmin ediyorum,

Sizdeki problem tam olarak nedir.?

Soğutması mı zayıf yoksa fanı mı az üflüyor.?

merhaba,
    soğukluk olarak az geliyor
  • Klima gazini kontrol ettirin once. Polen filtresini de degistirin. wurth un klima radyator temizkeyici kopugunu de deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Klima gazini kontrol ettirin once. Polen filtresini de degistirin. wurth un klima radyator temizkeyici kopugunu de deneyin.

Hocam birde usb okumuyor format nedir? 16gb taktığım
  • yalcines kullanıcısına yanıt
    Sizin araci bilmiyorum ama benim aracta fat32 okuyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.