Şimdi Ara

Mercedes B 180 € 37.500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
12.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni B serisi yavaş yavaş Türkiyeye gelmeye başladı.Bugun sahibindende gezinirken bir tane gördüm.Sizinle paylaşmak istedim.Bence Artık bayan arabasi olmaktan çıkmış.Fiyatta biraz pahalı geldi bana yorumlarınızı alalım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2012-model-yeni-b-180-otomatik-spor-paket-78753718/detay

• Günümüz kuruyla 88.800 TL civarı bir rakam ediyor... Vay anasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Günümüz kuruyla 88.800 TL civarı bir rakam ediyor... Vay anasını.
    Bu araç MPV sınıfında değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Alıntıları Göster
    Araç şahane ama fiyat kötü niyetli. 70-75'e teklif ederlerse düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Alıntıları Göster
    Mercedes ne üretse güzel yapıyor. B serisinden E serisine kadar mükemmel. S classe tartışmaya müsait değil zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

Mercedes ne üretse güzel yapıyor. B serisinden E serisine kadar mükemmel. S classe tartışmaya müsait değil zaten

Alıntıları Göster
    Benzinli araç için fiyat fazla olsa da, araç çok harika olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Benzinli araç için fiyat fazla olsa da, araç çok harika olmuş

Alıntıları Göster
    Fİyat aşırı abi ne fazlası gider pazzat tiyesay alsam daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: laax

Fİyat aşırı abi ne fazlası gider pazzat tiyesay alsam daha iyi

Alıntıları Göster
    bu fiyat şişik bir fiyat. resmi olarak gelmeyen araçlar, galericiler tarafından cok yüksek şekilde getirilip satılıyor...

onun haricinde araç zaten güzel de, şu yuvarlak havalandırmalara bayılıyorum, çok şık ve sportif..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

bu fiyat şişik bir fiyat. resmi olarak gelmeyen araçlar, galericiler tarafından cok yüksek şekilde getirilip satılıyor...

onun haricinde araç zaten güzel de, şu yuvarlak havalandırmalara bayılıyorum, çok şık ve sportif..

Alıntıları Göster
    fiyatın ne kadar şişik olduğunu örnekle göstereyim
    B200 (benzinli) ile E220 CDI (dizel) arasında vergisiz fiyatta 23bin TL fark ediyor
    yani düşük vergi dilimi = fahiş kar
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

Alıntıları Göster
    Araç diğer fotoğraflarda daha güzel duruyordu. Yüksek geldi gözüme.
  • quote:

sıkıysa tartış
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

quote:

sıkıysa tartış

Alıntıları Göster
    O arabaya o gaz pedalı olmamış bence. Yerden olsaydı keşke. Alacaktım sırf bu yüzden vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Alıntıları Göster
    Türkiye'ye geleli çok oldu aslında, 2-3 hafta önce incelemiştim. Dün test sürüş günüydü ama araçların plakaları çıkmadığı için ertelemişler, çıkınca haber verecekler. En yakın zamanda itinayla test edeceğim. Fiyat galeri olduğu için şişirilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Alıntıları Göster
    1.6 122hp bir araç için fiyat çok gerçekten.Ama araçta donanımlıymış hani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

1.6 122hp bir araç için fiyat çok gerçekten.Ama araçta donanımlıymış hani...

Alıntıları Göster
    eski kasanın maaliyeti ile yeni kasanın maliyeti arasında bu kadar büyük bir fark var mı ki? tamam tasarımını güzelleştirmişler ama bu kadar fiyat fazla . c180 42.000 euro ama aradaki fark 5 bin eurodan çok fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluell

eski kasanın maaliyeti ile yeni kasanın maliyeti arasında bu kadar büyük bir fark var mı ki? tamam tasarımını güzelleştirmişler ama bu kadar fiyat fazla . c180 42.000 euro ama aradaki fark 5 bin eurodan çok fazla

Alıntıları Göster
    30'dan aşağı olmayacaktır da en azından 32-33 bin seviyesine çekilir muhtemelen.Yeni B gerçekten hoş tatlı duruyor.
    Mercedes kanayan yarası A ve B Classları sonunda adam etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

30'dan aşağı olmayacaktır da en azından 32-33 bin seviyesine çekilir muhtemelen.Yeni B gerçekten hoş tatlı duruyor.

Alıntıları Göster
    resmi fiyat listesi için tıklayın

• quote:

Alıntıları Göster
    mercedes b serisini her zaman beğenmişimdir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Fiyata bak vay ansini. V40 uygun fiyatla gelirse butun premiumlari temizler piyasadan bu sinifta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

Fiyata bak vay ansini. V40 uygun fiyatla gelirse butun premiumlari temizler piyasadan bu sinifta.

Alıntıları Göster
    Çok sportif ve şık duruyor..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.