Şimdi Ara

BİM, kendi adını taşıyan mobil iletişim hizmetini kullanıma sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
3
Favori
20.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİM, kendi adını taşıyan mobil iletişim hizmetini kullanıma sundu

Uzun yıllardır perakende sektörünün önde gelen temsilcilerinden olan BİM firması, ucuzluk anlamında elde ettiği tecrübeyi mobil iletişim alanında da sunmak için kendi adıyla mobil iletişim hizmetini başlattığını duyurdu.

BİMcell olarak adlandırılan hizmet, diğerlerinde olduğu gibi Avea'nın iletişim altyapısını kullanıyor. BİM firmasının mobil iletişim pazarına gireceği bir süredir dile getiriliyordu. Firma ilerleyen yıllarda kendi altyapısı ile bu iletişim hizmetini vermenin planlarını yapıyor.

Hizmetin temelinde ucuz iletişim imkanı yatıyor. Konuşma, SMS ve internet standart olarak hizmetin içerisinde yer alıyor. Hizmet şu anda faturasız olarak başlamış durumda.

BİMcell içerisinde tek bir standart tarife bulunuyor. 6 saniye görüşme 1 kuruş şeklinde yapılandırılan hizmette aylık 100 SMS 4TL, 100MB internet 8TL, 500MB internet 9TL, 1GB internet 14.5TL olarak veriliyor. Tüketiciler en yakın BİM mağazasına kimlik ve kimlik fotokopisi ile başvurarak 551 ile başlayan hattını alarak konuşmaya başlayabiliyor. Hat tesis ücreti 49TL iken 3 ayda bir 5TL ödeme hattın dış aramalara kapatılmaması için yeterli. 5, 10, 20, 30TL'lik paketler BİM mağazalarından nakit, kredi kartı veya bimcell.com.tr üzerinden satın alınabilecek.

BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO'su Haluk Dortluoğlu konuyla ilgili olarak 

"BİM kalite anlayışından ödün vermeden etkin maliyet yönetimi politikasıyla ve müşteri memnuniyetine odaklanarak faaliyetlerini sürdürüyor. Mobil iletişimin BİM'cesi sloganıyla GSM sektöründe fark ortaya koyacak bir hizmet sunmaya başladık. Hizmet anlayışımızla perakende sektöründe olduğu gibi, GSM hizmetleri alanında da herkesin ilgisini çekeceğimize inanıyorum. Müşterilerimizin kullanımı kolay, düşük fiyatlı ve kaliteli GSM hizmetimizi beğenerek kullanacaklarını düşünüyorum." şeklinde açıklama yaptı.

• Le Avea :)))
  • kaçınılmaz olan sonunda gerçekleşti..
  • iyymiş bn vodafone saniye bazlı kullanıyorum 2sn 1 krş bimde 6sn 1 krş ve msj vodafonda 41krş bimde 4krşa denk geliyor sms paketi alırsak :) ama adı kötü abi sorsalar hattın ne, bimcell
  • rekabet iyidir
  • Bunudamı görecektik... Le Le Le Sakineeeeeeee
  • Hizmetin temelinde ucuz iletişim imkanı yatıyor. diyorlar. ucuzluğa bak arkadaş hat tesis ücreti 49 lira yuh artık:D
  • avea olmasa kesin alırdım
  • Lan esprisini yapıyorduk oldu iyimi :D
  • Yok artık diyorummm :D
  • Forever BIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.bimcell.com/default.aspx

sitesinide yapmışlar valla ciddi adamlar
  • Le cell (: A-101 de hazırlanıyormuş bu arada bilginize (:
  • internet fiyatı avea ile aynı bumu ucuzluk ne faydası kaldı
  • bimi devletten birileri aldı diyorlardı haklılıklar ortaya cıkmaya basladı gerçekten bim olsada alanyada çok fazla tercıh edılmıyor
  • :D carrefour ne zaman geliyor hocam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea almıştır. Donanımhaber Avea sayfasında yayınlanmış haber..
  • Bim e sagodan bir şarkı gönderiyorum avea ile çalışan her firma için gelsin

Ben Hüsrana Komşuyum

ne oldu ttnet de bi ara reklam ustune reklam yapıyordu kayboldu gitti niye peki reklama verdigi parayı altyapıya kullansaydı Türktelekom,avea ve ttnet reklam yapıcagına alt yapını düzelt işe aldıgın elemanlar işi bilsin ezbere konusan insanlarla bişe basaramazsınız. bu 3 firma ile yasadıgım sorunların hatrı hesabı yok. başıma gelen traji komik avea müşteri hizmetlerini anlatıyım devrik çümleler kuruyorum kusura bakmayın. 2 adet avea hat aldık ucuz dedik güya neyse müşterilerim yanıma gelip surekli ulaşamadıklarını söylemeye başladılar megersem tlfn cekiyor gosterıyor ama aradıklarında ulasılamıyor dıyor sonra kendım test edıyım dedım bir elimdeki tlfndan dıger tlfnu aradım hakketten ulasılamıyor dıyor ay sonu fatura geldı faturada tahmını olarak 5 lira falan tarife dişı ucret gelmesini beklıyordum dh acmıstım sebeke uzerinden faturada 2 kere dh ye girmenın bedeli 74 lira olarak yansıdı musterı hızmetlerini aradım ve bu nasıl bır fiyat politikasıdır diye sordum sadece internet kullanım ucretı yazıyor nekadar data kullanıldıgı belirtilmemiş dedim tabi karsımdaki hic bişeyden habersiz internete girmişsiniz efendim diyor :) yani kac mb veri nekdardan ucretlendirdigi bilgisi yok sonra hatlarımı hemen diger gsm şirketine taşıdım avea aradı sebebini sordu bende anllattım dedımki elimdeki 2 tlfndan digerini arıyorum ulasılamıyor diyor bu nasıl iştir dedim karsımdaki bayanın bana verdiği cevap ne olsa begenirsiniz hatlaınızı resetliyelim efendim dedi ben koptum orda sanki bilgisayar resetliyor hemen kurtardım kendımı bu rezil şirketten.

• Bu adamlara paramı kaptırmam. Paranın nereye gittiği belli.
  • alt yapı vodafone dan olsaydı gözümü kırpmadan geçerdim ama aveamış.. bu yüzden güven duymuyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.