Şimdi Ara

HIS, Radeon HD 7970 IceQ X² modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

HIS yüksek performans tutkunları için hazırladığı Radeon HD 7970 IceQ X² modellerini duyurdu. İki yeni kart lanse eden HIS, bir modelini standart saat hızı ile, Turbo uzantılı diğer modelini ise fabrika çıkışı arttırılmış frekans değerleriyle sunuyor. Üç tanesi 6mm, iki tanesi ise 8mm kalınlığında olmak üzere toplamda beş adet bakır ısı borusunun kullanıldığı yeni IceQ soğutucusu ile donatılan kartlar, referans tasarımdan farklı olarak siyah yerine mavi renkli baskılı devre kartı kullanıyorlar.

AMD'nin 28nm Tahiti XT grafik yongasından güç alan DirectX 11.1 destekli ekran kartlarından düz olan model 925MHz ve 5500MHz bellek saat hızlarında, Turbo modeli ise 1050MHz GPU ve 5600MHz bellek saat hızlarında çalışıyor. 2048 paralel işlem birimine, 128 doku ünitesine ve 384-bit bellek veri yolu desteğine sahip olan ekran kartlarının çıkış tarihi ve fiyatları ise açıklanmadı. 

• ooo süper kartmıs fiyatıda 2000 tl olur heral bizde alamyız bölece daha super olur
  • Haber daha önce yayınlanmadı mı ? Yanlış mı hatırlıyorum ?
  • 1600 tl nin üzerinde fiyatı ile piyasaya çıkar rahat olun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus_pixel

1600 tl nin üzerinde fiyatı ile piyasaya çıkar rahat olun :(

zaten rahatlıkta hiç bozuntu vermiyorum kardeş sen ben alamadıktan sonra sadece bir resim olarak kalacak isterse 10000 tl ye cıksın
  • Bu sefer olmuş His. Daha önce IceQ modellerinin görünümünü daha çirkin yapıyordu. Şimdi çok iyi soğutması olan bir kart yapmış. Üstelik görünümü de çok şık. Overclock biraz az tutulmuş ama sanıyorum onu da abartmamış ve kullanıcıya bırakmış. 3x2 ısı borusu da fena değil...
  • Şu modeli duyurdu bu modeli duyurdu devamlı duyuruyorlar ama biz sadece bakıp bakıp acaba bizmde böyle bir kartımız olacakmı diye düşünüyoruz :(
  • haberi hiç okumadım ama şu yoruma gerek duydum o 4000 serisi zamaındaki mavi uv fanlarını kullansa cok cok daha ıyı olurdu bence, ha 2 fan kullansadı ama o tasarımı bozmamalıydı bence
  • bu tasarım çok daha güzel bence
  • acaba pervanedeki yaprakların açısal derecesi kaç derece bunu tasarlıyan nasıl düşündü.vrm devresindeki volt en fazla kaç derece 1 ghz üstünde rahat stabilite sağlanırsa 1.2 v ve üzeri volt vermek gerekirki vrm yanabilir.

İnşallah sağlam çıkar.
  • Ya Asus ya da HIS...
    Yani ya Çizgi ya da Mascom..
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Haber daha önce yayınlanmadı mı ? Yanlış mı hatırlıyorum ?

HIS'in yeni ekran kartı Radeon HD 7970 IceQ X² görüntülendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Haber daha önce yayınlanmadı mı ? Yanlış mı hatırlıyorum ?

http://forum.donanimhaber.com/m_58722980/tm.htm
  • Resimler bende gözükmüyor
  • Tasarım çok şık.
  • Kullanıcısı ne yapsınki şu durumda her kafadan farklı kart çıkıyor genelde zaten hepsi birbirlerine yakın performasnlaro veriyor ama yine çıkartıyorlar.. Fiyatı söylemiyorum bile kartlar harika bir sözüm yok haşa ama biz ancak yorum yapmakla kalabilirz.. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Ya Asus ya da HIS...
    Yani ya Çizgi ya da Mascom..

hocam bunun fanlari asussan fanlari gibi degil. dikkat edersen az bugrulu gibi. bilmiyorum ses yapabilir belki.
  • IceQ X² serisi cok harika gorunuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.